Audycje radiowe

Zaczęty przez rudy-102, Grudzień 29, 2016, 16:26

Poprzedni wątek - Następny wątek

wiki

Dobrze, że przypomnieliście....
Słucha się..... wakacyjny luz.... to i radio luzackie... 😋
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

wiki

Słucham już trochę.....
Obecnie Waglewski prowadzi.... Chyba z Fiszem....
Trochę punka puszczają....
Dawno nie słuchałem takiej muzyki....

Kiedyś to co innego.... Tzn Xenna, Dezerter i takie tam się słuchało...
"Dzieci brudnej ulicy" to było coś....

A tu przerzucają się muzycznie.... dobrze się słucha....
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

moon

odpalilem dzisiaj Nowy Swiat na Raspberry Pi i w ciagu godziny nawet chyba sie nie przytkalo ani razu, a internet tylko mobilny. wiec nienajgorzej.
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

Old Man Kensey

"Płytowy Trybunał Dwójki" : https://www.polskieradio.pl/8/4805/Artykul/2561802,Sonata-Patetyczna-Jury-docenilo-wykonanie-argentynskiej-pianistki-Ingrid-Fliter

Coraz lepsze są te audycje Hawryluka. Wczoraj świetna analiza wykonań 8 sonaty fortepianowej Beethovena, aż miło posłuchać mądrych ludzi - polecam!
System analogowy: Ad Fontes + Denon DL-110 + NUDAmini + Alauda 6C4C SET + NuPrime AC-4 + Zu Audio Omen

rudy-102

Cyrku ciąg dalszy.
???


Pboczek

Nie mam dla niego poważania, po tym w jakich okolicznościach zachciało mu się zostać dyrektorem. Teraz mu podziękowali, a wstyd już zostanie.  8)
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

rudy-102

No dobra, ale zdjęcie "zapraszamy do trójki". Przecież to już chyba ostatni gwóźdź do trumny.

gratefullde

Dajcie spokój. Kto chce Trójki ten sobie słucha Nowego Światu. Tu nie ma czego bronić. Stara Trójka i tak by się nie utrzymała. Bo ileż można.
Nowy Świat nie jest bez wad. Ale postawiono również na młodzież. Tego w Trójce nie było. Fajnie się rozwija to radyjko.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

rudy-102

Cytat: gratefullde w Sierpień 20, 2020, 19:54Fajnie się rozwija to radyjko.
Czasem sobie włączam.

Therion

Cytat: Pboczek w Sierpień 20, 2020, 16:11
Nie mam dla niego poważania, po tym w jakich okolicznościach zachciało mu się zostać dyrektorem. Teraz mu podziękowali, a wstyd już zostanie.  8)

Chciał ratować. Uszanowałem to i w aucie znowu ustawiałem trójkę (po 4 latach przerwy). Nawet fajnie grali. Omijałem tylko polityczne wiadomości.

Ale teraz, gdy Kubę wyrzucili, to odchodzę ponownie.
HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

rudy-102

Właśnie słucham Nowego Świata - audycja "stulecie dziwów". Jerzy Sosnowski rozmawia z Krzysztofem Meissnerem. Super. Już nie pamiętam kiedy ostatni raz słuchałem radia z takim zainteresowaniem.

kefas

#161
Meissnera lubię słuchać - chyba już się skonczyla

gratefullde

Cytat: rudy-102 w Sierpień 22, 2020, 15:51
Właśnie słucham Nowego Świata - audycja "stulecie dziwów". Jerzy Sosnowski rozmawia z Krzysztofem Meissnerem. Super. Już nie pamiętam kiedy ostatni raz słuchałem radia z takim zainteresowaniem.
Powiem Ci, że jest sporo świetnego dziennikarstwa w Nowym Świecie. Słucham gdy tylko mogę.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Old Man Kensey

Cytat: rudy-102 w Sierpień 22, 2020, 15:51
Właśnie słucham Nowego Świata - audycja "stulecie dziwów". Jerzy Sosnowski rozmawia z Krzysztofem Meissnerem. Super. Już nie pamiętam kiedy ostatni raz słuchałem radia z takim zainteresowaniem.

Ja także wczoraj tego słuchałem... Jak stare, dobre radio sprzed lat. Siedziałem i słuchałem 😊
System analogowy: Ad Fontes + Denon DL-110 + NUDAmini + Alauda 6C4C SET + NuPrime AC-4 + Zu Audio Omen

wiki

Tak sobie od rana puściłem Radio Nowy Świat, leci i nawet dobrze się słucha.... 😀
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

kefas

Niedźwiedzki w nowym radiu które rusza prawdopodobnie w grudniu razem z Strzyczkowskim a nazwa jego ,,Radio 357''

elem

To ja chyba też założę. Elemef AM, może być ?  Radiów onlajnowych jak psów. Niech sie wezmą do roboty i uskładaja na koncesję on air.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

GP412

 :) Dobrze że próbują.Dla mnie osobiście radio bez emisji FM/AM to nie radio.
Lubię gramofony..i kukam w wkładeczki

kefas

Elemef AM? Elemef FM brzmi fajniej - zakładaj :D

masza19

Łan tu sri erefen  ;)


Pboczek

Cytat: GP412 w Październik 11, 2020, 23:38
:) Dobrze że próbują.Dla mnie osobiście radio bez emisji FM/AM to nie radio.

Ja również nie mogę przekonać się do transmisji online, musi być analogowy tuner.
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

elem

Cytat: kefas w Październik 12, 2020, 12:26Elemef AM? Elemef FM brzmi fajniej

AM od AudioManiacy.  F...Maniacy hmm, mówisz, że lepiej ?  ;D
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

kefas

Może być Fanatyczni Maniacy, Fajni Maniacy, Figlarni Maniacy... :D

elem

Frywolni...  ;D   Dobra, robimy. Terminu sobie nie wyznaczam, bo i tak już za dużo zobowiązań złożyłem.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

christo

Radio 357 od dziś. To miłe znów usłyszeć rano Łukawskiego; potem Niedżwiecki teraz Strzyczkowski.
Victor QL-A70 (103R, Ortofon Rondo Blue), Ear834p clone by LH + trafa, 300B SET, ART Stiletto 6, Denon DVD-3910