PROMOCJE, WYPRZEDAŻE PŁYTOWE ETC. - rekomendacja użytkowników

Zaczęty przez wojtko9m, Czerwiec 30, 2014, 21:15

Poprzedni wątek - Następny wątek

Jakub


Amen

Na tym Coltrane'ie? No no :) Dawaj Zbyszek adres na pv, to Ci podeślę za darmoszkę bo wiem że lubisz taie klimaty :D Ja no niestety. Zaraz z wiatrówki pod wiatr na 1km zacznę łupać i bawić się w podkręcanie kul na wietrze :))



Amen


bum1234

Cytat: Amen w Wrzesień 22, 2017, 19:51
Na tym Coltrane'ie? No no :) Dawaj Zbyszek adres na pv, to Ci podeślę za darmoszkę bo wiem że lubisz taie klimaty :D Ja no niestety. Zaraz z wiatrówki pod wiatr na 1km zacznę łupać i bawić się w podkręcanie kul na wietrze :))

Do niektórych rzeczy trzeba dorosnać, ale widać, że niektórym nigdy się to nie uda.

Amen

Prawda, natomiast gdybyś dysponował jakimiś ciepłymi słówkami na temat omawianego albumu i zechciał się nimi podzielić, to zarówno ja jak i zapewne niejeden utajniony krytyk chętnie przeczyta i może wysłucha tam coś ciekawego. Spróbuje dorosnąć, zrobi krok w przód, a i sam post więcej ciekawego contentu poniesie. Nie chodzi o nauke słuchania jazzu (żeby kogoś nie poniosło) a o ciepłe słówka na temat albumu.

paul_67

Przypominasz mi jednego mojego znajomego, któremu gdy pożyczałem płytę poprosił mnie, abym mu napisał na kartce, które utwory są dobre...Tak więc jeśli tego nie czujesz, nie zmuszaj się.Dlaczego ktoś ma Cię przekonywać do czego jesteś nieprzekonany?

paul_67

Z muzyką jest podobnie jak z wiarą.To łaska.Nie każdemu jest dane usłyszeć.Amen.

vasa

Cytat: paul_67 w Wrzesień 23, 2017, 09:47
Z muzyką jest podobnie jak z wiarą.To łaska.Nie każdemu jest dane usłyszeć.Amen.
Nie wiem czy to prawda ale sformułowanie warte przemyślenia.
+++

[emoji377]🥃

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Amen

Cóż. Z racji braku odpowiedniego kapłana podtemat można chyba uznać za zamknięty:) Nirvana brzmi kapitalnie. Ciekawe kiedy jakieś nowe wyprzedaże... I niech się toczy dalej.

malg

Cytat: Amen w Wrzesień 22, 2017, 18:03
Każdy ma też Soundgarden,
Co do SoundGarden - rzeżnia taka - bardzo słabo nagrana w/g mojego słuchania

Dziś słuchałem wszystkich 8-miu które kupiłem - tylko Nina, Velvet i Cash sa ok, choć pykają
pozostałych żałuje że kupiłem bo:
Po pierwsze pykają
Po drugie kapelusze
Po trzecie słabe realizacje (nirwana by się może jeszcze obroniła)

malg

@Amen:
Ja słucham i lubię Steva Raya .., co nie przeszkadza mi słuchać też Coltrane'a, i jedna i druga muza jest ok, żeby nie powiedzieć super.
Jak ktoś twierdzi, że może słuchać tylko czegoś tam, a czegoś innego nie - to ja tego nie rozumiem - muzyka jest jedna - zresztą popatrz na mój podpis pod nickiem.


malg

Cytat: Amen w Wrzesień 22, 2017, 18:03
.. to muzyka dla debili.
Chcesz kogoś obrazić ?

Cytat: Amen w Wrzesień 22, 2017, 18:03
Ja jednak wolę jak instrumenty ze sobą rozmawiają
w jazzie jednak ta rozmowa jest bardziej komunikatywna.   

Cytat: Amen w Wrzesień 22, 2017, 18:03
a nie dać murzynowi trąbkę i czekać na to co z nią zrobi, jakby widział ją pierwszy raz.
Jakbyś się przysłuchał to zauważył byś, że Coltrane gra na saksofonie a nie na trąbce,
więc może coś masz ze słuchem. ::)

Amen

Cytat: malg w Wrzesień 24, 2017, 00:03Jakbyś się przysłuchał to zauważył byś, że Coltrane gra na saksofonie a nie na trąbce
Na okładce też widzę ustniczek od saksofonu:)

maciek1

Panowie, czy ktoś zgłębił tajemnice winyli biedronkowych? Przyznaję, że liczne wypowiedzi o ich jakości (brzmienie, tłoczenie, rysy, okładki itp.) mnie zniechęciły. Przecież to muszą być regularne wydania. Czy zakup ich w innym miejscu gwarantuje lepszą jakość? To "odrzuty" czy taki zbieg okoliczności?

merlin1973

Cytat: GregWatson w Kwiecień 12, 2017, 19:39Kupiłem trochę Biedronkowych (9 szt) ale jeszcze na talerz nie pchałem. Różne są opinie o nich ale cena do przełknięcia. Znajdę teraz trochę czasu to coś tam czarnego zarzucę.
Cytat: drizzt w Kwiecień 17, 2017, 20:35Biedronkowych kupiłem w sumie 15 sztuk. Normalne wydania w tej cenie są ok.
No właśnie czekamy  ;)
Pozdrawiam S.CH.

GregWatson

Jeszcze czekają w kolejce.  :) Kupiłem następny zestaw z ostatniego rzutu. Trochę się w sumie już ich nazbierało coś ok. 40 szt. Ale w zdecydowanej większości opinie są raczej pozytywne.
Co rusz mi jakieś dochodzą z różnych źródeł także używki stąd ta kolejka.  :)
Trochę tego i trochę tamtego też.

elem

Cytat: maciek1 w Wrzesień 30, 2017, 16:54
Panowie, czy ktoś zgłębił tajemnice winyli biedronkowych? Przyznaję, że liczne wypowiedzi o ich jakości (brzmienie, tłoczenie, rysy, okładki itp.) mnie zniechęciły. Przecież to muszą być regularne wydania. Czy zakup ich w innym miejscu gwarantuje lepszą jakość? To "odrzuty" czy taki zbieg okoliczności?

Nie, to regularne wydania róznych labeli ze stajni Universala. Płyty są traktowane w magazynach owada jak kazdy inny towar. U mnie 90% ma lekko wadliwe okładki ( załamane rogi, jakieś zagięcia, rozerwane folie itp). Z tej partii nic nie kupowałem, bo to co fajne, już mam.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

dyletant

Faktycznie głownie Uniwersal - Holandia. Zanabyłem Garego Moora, Bjork, Marleya i Nirwanę z ciekawości. Okładki OK. Pikopopow malusieńko, brzmi nieźle a rys na płytach statystycznie mniej niz na LP z Amazing D. Płyty proste. Pewnie przed dostawą dodatkowo walcowali na wszelki wypadek gdyby trafili na audiofili - z tego powodu zwrotow pewnie mniej będzie.

Generalnie zadowolon.

Amen

Cytat: dyletant w Wrzesień 30, 2017, 21:47Zanabyłem Garego Moora
Trafiony zatopiony :) Kocham tą płytę. 1st press'a minta masz do opanowania za + - 20 - 30 pln na allegro :))) Byłem ciekaw czy ktoś się złowi. Ale szanuję za wybór i miłego słuchania życzę.



GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

Drizzt

Cytat: merlin1973 w Wrzesień 30, 2017, 17:15
Cytat: GregWatson w Kwiecień 12, 2017, 19:39Kupiłem trochę Biedronkowych (9 szt) ale jeszcze na talerz nie pchałem. Różne są opinie o nich ale cena do przełknięcia. Znajdę teraz trochę czasu to coś tam czarnego zarzucę.
Cytat: drizzt w Kwiecień 17, 2017, 20:35Biedronkowych kupiłem w sumie 15 sztuk. Normalne wydania w tej cenie są ok.
No właśnie czekamy  ;)


W sumie z 3 rzutów z biedy (kwiecień, czerwiec i obecny - na pierwszy w grudniu zeszłego roku się nie załapałem) nazbierało się już ok. 40 sztuk ale tak jak Greg też nie wszystkie przesłuchałem i większość czeka w kolejce. Te, które słuchałem były bez zarzutu, ale trudno aby było inaczej bo są to normalne wydania dostępne też wszędzie indziej poza biedą, tylko w innej cenie. W Empiku zwykle 89.99 zł. Wszystkie uszczerbki dotyczące okładek można zrzucić na karb niedbałego przechowywania przez biedę, ale zwykle są one do wychwycenia już w sklepie.

Z obecnego rozdania kupiłem znów 15 sztuk, ale wszystkie czekają na swoją kolej.