etap II

Zaczęty przez frywolny trucht, Październik 26, 2014, 11:50

Poprzedni wątek - Następny wątek

gratefullde

Przez moment, przy Kermicie, miałem skojarzenie ze Skrzekiem i SBB. Ale szybko mi przeszło. Gratulacje dla zwycięzcy :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht

Dobre to było!
Gratuluję zwycięzcy.

GregWatson

Wydawało mi się że to dosyć proste jest ale tak się zdaje jak ktoś to robi. Od drugiej strony wygląda zapewne to trochę inaczej.

Jak najbardziej zasłużone gratulacje.
Trochę tego i trochę tamtego też.

elem

#28
Dzięki,

szczerze mówiąc myśłałem, że to będzie Kumka Olik :) - maja jedną "pieśń" o tytule prawie identycznym z utworem Niemena.

Przy obrazku z żabą też pomyślałem o SBB, ale nie z powodu Skrzeka. Pierwszy obrazek z jeziorem skierował mnie do bytomskich Żabich Dołów - iście mazurska okolica na Śląsku. Ale postawiłem na  Łowcy.B - śpiewający trochę kabaret z Bytomia, bo SBB to rodziło sie jednak w pobliskich Siemianowicach Śląskich.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

frywolny trucht

Na cześć zwycięzcy:



:)

No dobra. Wszystkich dotychczasowych zwycięzców.

merlin1973

GRATULUJE !!!  ja nawet w % nie jestem taki dobry jak Ty  :'( Mistrzu  ;)
Pozdrawiam S.CH.

elem

 :) ;) :D ;D :o 8) ??? :-[ : ;D ;D ;D
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Two-FacedGirl

Elem ja wiedziałam że ty to zgadniesz [emoji6],gratulacje[emoji4]
Pozdrawiam

kangie

Ech, że też nie wpadłem na to ;)

Gratulacje.

elem

Kangie, jak mogłeś to przegapić !  Przecież "spotkaliśmy się" na ich koncercie we Wrocławiu :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

kangie

No własnie nie wiem czemu nie wpisałem, a myślałem że może to SBB. Jakoś nie kojarzyło mi się to z podpowiedziami Watsona. Tak czy inaczej zagadka rozwiązana ;)