Tłoczenia hiszpańskie, włoskie, francuskie

Zaczęty przez moon, Grudzień 12, 2017, 10:54

Poprzedni wątek - Następny wątek

moon

Opitolilem CD Venom "Black Metal", ale chyba nie stac mnie na angielski lub amerykanski wczesny tlok i rozwazam ktorys z wczesnych hiszpanskich, francuskich lub wloskich, ktos ma jakies doswiadczenia co warte sa wydania z tamtych rejonow?
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

rudy-102

Mam kilka płyt z francuskich i włoskich tłoczni z wczesnych lat 80-tych. Nic złego nie mogę powiedzieć. Francuskie jednak wydają mi się trochę lepsze.

moon

to jest jakis trop, bo na francuskie w podobnej cenie tez trafilem
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

il cattivo

Mam hiszpańskie tłoczenie "Black Metal". Dawno nie słuchałem, ale raczej nie miałem do tego wydania żadnych zastrzeżeń. Gra, jak na BM przystało :)

moon

Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand


moon

wlasnie w tym rejonie cos planuje kupic, dzieki
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

Lyset

Mam pare starych bic JMJarre z Francji,chyba jeden Kraftwerk,bardzo ladnie graja.
Zaznaczam ze slucham na budzetowym zestawie.
Kenwood BLM802WH/Kenwood BM450/Braun BT5090/Yamaha XSR900/Yamaha XF425

paul_67

Mam francuskie wydania Kiss z epoki i gra to bardzo dobrze.Musiałbym porównać z amerykańskimi, ale o ile pamięć mnie nie myli nie są na pewno gorsze.Do włoskich i hiszpańskich też nie mam większych zastrzeżeń.Ta płyta Venom to nie są audiofilskie nagrania, więc tragedii nie będzie, o ile nie zajechana :)

Michał

Ja miałem francuskie Żary i były tak samo dobre jak holenderskie,czy niemieckie.

moon

czyli Francuz/ Hiszpan powinien byc ok, dzieki
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

Piterski

Cytat: Michał w Grudzień 12, 2017, 20:10Ja miałem francuskie Żary i były tak samo dobre jak holenderskie,czy niemieckie.
Ja miałem, a możne i nadal mam Dire Straits cholenderskie i brytyjskie i niestety w bezpośrednim porównaniu to brytyjskie gra znacznie lepiej. Może to kwestia zużycia płyty bo to drugie jest w stanie NM.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

moon

Cytat: Piterski w Grudzień 13, 2017, 08:50Ja miałem, a możne i nadal mam Dire Straits cholenderskie i brytyjskie i niestety w bezpośrednim porównaniu to brytyjskie gra znacznie lepiej. Może to kwestia zużycia płyty bo to drugie jest w stanie NM.

brytol bedzie mnie kosztowal ok 2x wiecej, wiec musze stanac na tych francuzach itp.
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand