Denon POA-3000

Zaczęty przez LampowY, Styczeń 19, 2019, 20:24

Poprzedni wątek - Następny wątek

Melepeta

Kolega ma takiego Xindaka. Kiedyś nawet go do mnie przywlókł. O ile mnie pamięć nie zawodzi, to grał całkiem przyzwoicie. Było to jednak tak dawno, że dokładnie nie pamiętam. A i mój system był wtedy zupełnie inny.
Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

kefas

Za 2600 może grać przyzwoicie ( choć wolał bym aby grał porządnie) ale za cenę wyjściową to powinien co najmniej bardzo dobrze czy nawet doskonale


LampowY

Za takiego wizualnego potworka  :o krzyczą na FB 5 tyś. Zrobiony na kitcie A60.
Sorki, to juz mój chinol ładniejszy (mimo, że gra u mnie schowany). Przynajmniej niczego nie udaje...


kefas

Mi się podoba tyle, że udaje  ;) A mnie ju oczyska bolą od czytania czego posłuchać by w końcu kupic. Lampa czy tranzystor, pre plus końcówka czy integra?  :(

LampowY

#205
Arek... Żeby pary z gęby,ze takie perły masz za ścianą?  :o

http://www.audio-connect.pl/brand-vintage.html?fbclid=IwAR3CG1MelJHqy_7aX407y7CRwnZGBRl-EchAT5D7VhNtBL0od07X1XRG-Sk

SECOND HAND












LampowY

Do Bydgoszczy będę jeździł...  :o

wiki

Price: na telefon..... Dobre, dobre.... 😀😂😀
"na telefon" rozumiem, ale to "price"? 😀
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

wiki

Ale Victor-a bym pasluchał....
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

kefas

Sprzęt piękny tyle, że z lasu  ???

Piterski

Ciekawe po ile mają tą SM-8 to coś jak ta moja SM-9 na rynek europejski, a Japończycy dla siebie zawsze robią lepsze w odróżnieniu od reszty świata.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

thomas_XLR

#211
Cytat: LampowY w Kwiecień 14, 2019, 17:49No powiem szczerze z bardzo dziwnym uczuciem jako zdeklarowany lampowiec... chiński klon accu A60 zmiótł moje ukochane monobloki

Kolego Lampowy .

Chciałem podpytać odnośnie chińskiej końcówki Accuphase A60 którą kupiłeś i zachwalasz. Na jakich tranzystorach masz zmontowane? TOSHIBA 2SC5200 2SA1943, czy też na tranzystorach MJL4281A MJL4302A. Mógłbyś sprawdzić u siebie i dać mi odpowiedź?
Pytam bo zastanawiam się czy warto dopłacać aż 100$ do płytek za tranzystory MJL4281A MJL4302A żeby usłyszeć znaczącą różnicę brzmieniową. "Black Friday" małymi kroczkami podąża więc lepiej się dobrze przygotować.
https://www.ebay.com/itm/Hi-End-Improved-ACCUPHASE-A60-Stereo-Amplifier-DC-Current-NFB-Doubled-Transistor/264105608904?hash=item3d7debc6c8:m:mGW7Voy6j8UW5-KEQrWhRwg

Pozdrawiam


thomas_XLR

#212
Jeszcze jedno.
Gdzie taki wycieraczki można zdobyć / zakupić do końcówki mocy? Bo Ali...s oraz yeb...y.com całkowicie "milczy" a wyszukiwanie graficzne na google również zawodzi .
https://imged.pl/wychylowy-wskaznik-wysterowania-vu-para-1486686.html

Wybór padnie najprawdopodobniej pomiędzy tymi powyżej z linka a tymi https://www.youtube.com/watch?v=cD5DHwdFkAE

wiki

Cytat: thomas_XLR w Październik 05, 2019, 16:30Kolego Lampowy
LampowY raczej już tu nie zagląda....
Ale zawsze może wrócić i odpowiedzieć...😁
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

amati74

Cytat: wiki w Październik 05, 2019, 17:46
Cytat: thomas_XLR w Październik 05, 2019, 16:30Kolego Lampowy
LampowY raczej już tu nie zagląda....
Ale zawsze może wrócić i odpowiedzieć...[emoji16]
Lampowy się obraził? Coś mnie ominęło?

rudy-102



wiki

Cytat: amati74 w Październik 05, 2019, 17:51
Cytat: wiki w Październik 05, 2019, 17:46
Cytat: thomas_XLR w Październik 05, 2019, 16:30Kolego Lampowy
LampowY raczej już tu nie zagląda....
Ale zawsze może wrócić i odpowiedzieć...[emoji16]
Lampowy się obraził? Coś mnie ominęło?
Taaak.... takie niesnaski z Dino...
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

thomas_XLR

#218

Jeśli tak faktycznie jest jak piszesz kolego "wiki" to duża strata dla tego forum.
W moim odczuciu ( po wcześniejszych wpisach na forum) kolega Lampowy to "konkretny , życiowy człowiek" nazywający rzeczy po imieniu , chętny do udzielenia rady i pomocy!!! Takie osoby zawsze szanuję.


thomas_XLR

Kolego rudy-102

Dziękuję za podesłane linki ale dalej mi zależy na tych 2-uch rodzajach "wskaźników vu meter" bo takie mi się podobają. Wysoce prawdopodobne , że będzie to wersja 2 dzielna bo na środku chcę zastosować swoje logo w końcówce mocy A60.

Ps. Czy zastosowanie tego kitu clone A60 od chińczyków  + połączenie preampu (np. lampy) to dobry pomysł?
Pytam bo chciałbym  mieć te 2 rzeczy w 1-dnej obudowie Dipesante 5U.

wiki

#220
Cytat: thomas_XLR w Październik 05, 2019, 19:50Jeśli tak faktycznie jest jak piszesz kolego "wiki" to duża strata dla tego forum.
W moim odczuciu ( po wcześniejszych wpisach na forum) kolega Lampowy to "konkretny , życiowy człowiek" nazywający rzeczy po imieniu , chętny do udzielenia rady i pomocy!!! Takie osoby zawsze szanuję.

A i owszem, też uważam, że duża strata dla Forum...
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

Melepeta

Może nas czyta. Może wróci, jak to drzewiej bywało.
,,Dobry był z niego herbatnik" ;)
Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

wiki

Cytat: thomas_XLR w Październik 05, 2019, 20:04Ps. Czy zastosowanie tego kitu clone A60 od chińczyków  + połączenie preampu (np. lampy) to dobry pomysł?
Pytam bo chciałbym  mieć te 2 rzeczy w 1-dnej obudowie Dipesante 5U.
To się grzeje i to się grzeje....
Zatem musisz bardzo dobrze rozplanować przestrzeń w środku...
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

jacek-k-wawa


thomas_XLR

Cytat: Melepeta w Październik 05, 2019, 20:26Może nas czyta. Może wróci, jak to drzewiej bywało.
,,Dobry był z niego herbatnik"
:)