Magnat MC1 lub MC2 -hybryda all in one

Zaczęty przez fotobia, Styczeń 06, 2018, 20:57

Poprzedni wątek - Następny wątek

rudy-102

A może takie coś?

Taga-Harmony HTR-1000CD Hybrid Digi-Tube BT, USB-DAC Receiver



rudy-102

Albo?

Teufel  »Kombo 62 CD-Receiver«




fotobia

Cytat: rudy-102 w Styczeń 09, 2018, 12:40
A może takie coś?

Taga-Harmony HTR-1000CD Hybrid Digi-Tube BT, USB-DAC Receiver



Już patrzyłem, ma niestety tylko jedno wejście a mi potrzebne będą dwa. Ale wcale tego jeszcze nie skreśliłem. Dość dobre ma opinie.
Luxman PD 284, Advance Acoustic EZY-80, Art DJ Pre II, JMLAB Cobalt 816S

rudy-102


moon

Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

rudy-102

Cytat: fotobia w Styczeń 09, 2018, 12:44
Cytat: rudy-102 w Styczeń 09, 2018, 12:40
A może takie coś?

Taga-Harmony HTR-1000CD Hybrid Digi-Tube BT, USB-DAC Receiver



Już patrzyłem, ma niestety tylko jedno wejście a mi potrzebne będą dwa. Ale wcale tego jeszcze nie skreśliłem. Dość dobre ma opinie.
Ma bardzo dobre opnie. Jak za mało wejść to trzeba coś takiego dokupić.



Kosztuje między 50, a 70 euro/

rudy-102


fotobia

Wszystko fajnie ale poczekam na Magnata, a potem będę dokładniej przyglądał się  innym urządzeniom tu proponowanym. Przy dobrych wiatrach Magnat będzie kosztował mnie ok 700-800 zł. Tyle można zaryzykować bez odsłuchu.
Luxman PD 284, Advance Acoustic EZY-80, Art DJ Pre II, JMLAB Cobalt 816S

fotobia

Kurcze jest tu https://www.brl.se/sv/artiklar/advance-acoustic-ezy-80.html cena atrakcyjna, w Czechach sporo drożej jest. Ale kurcze Szwecja...
Luxman PD 284, Advance Acoustic EZY-80, Art DJ Pre II, JMLAB Cobalt 816S

tomekkk1

Ja bym sobie darował wszelkie sprzęty, których minimalna zalecana impedancja zaczyna się od 8 Om. Większość wolnostojących kolumn na rynku (a zakładam, że Cresty albo inne podłogówki będą u Ciebie pracować) deklarowanych jako 8 Omowe w rzeczywistości mają 4 Omy. Po co już na starcie robić sobie pod górkę?
Yamaha Piano Craft CRX-550, którą posiadałem pozwalała na podłączenie 6 Omowych kolumn - przy schodzących do 3.2 Om KEF'ach potrafiła się wyłożyć...

Lyset

Cytat: fotobia w Styczeń 09, 2018, 20:56
Kurcze jest tu https://www.brl.se/sv/artiklar/advance-acoustic-ezy-80.html cena atrakcyjna, w Czechach sporo drożej jest. Ale kurcze Szwecja...
Szwecja blisko.Promem przysla.
Kenwood BLM802WH/Kenwood BM450/Braun BT5090/Yamaha XSR900/Yamaha XF425

fotobia

Luxman PD 284, Advance Acoustic EZY-80, Art DJ Pre II, JMLAB Cobalt 816S

fotobia

Kupiłem Advance Acoustic Ezy80 ostatecznie. Trafił się na OLX w chyba dobrej cenie 1600 zł. Dziś posłucham to opiszę co i jak.
Luxman PD 284, Advance Acoustic EZY-80, Art DJ Pre II, JMLAB Cobalt 816S

Piterski

Z jakimi kolumnami będzie to pracować?
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

fotobia

Z moimi kefami cresta30 sobie gra plus subwoofer
Luxman PD 284, Advance Acoustic EZY-80, Art DJ Pre II, JMLAB Cobalt 816S

fotobia

Panowie co rzekniecie o Focal Cobalt 816S. Mam je okazję za dobrą cenę kupić. Właśnie stoją nawet u mnie i jutro posłucham. Wizualnie świetnie się wpasowują w pokój. Dźwiękowo zobaczę.
Luxman PD 284, Advance Acoustic EZY-80, Art DJ Pre II, JMLAB Cobalt 816S

rudy-102

Cytat: fotobia w Październik 06, 2018, 22:27co rzekniecie o
Wizualnie bardzo ładne kolumny. Dźwiękowo powinno być zdecydowanie lepiej od Twoich KEFów, ale tak jak zawsze wszystko zależy od pomieszczenia i reszty sprzętu. Bardzo dobrze, że masz je w domu do przetestowania.
Osobiście lubię Focala. U mnie się wpasowały (inny model).

rudy-102


fotobia

Gram teraz tylko na Ezy80. Yamaha została jako odtwarzacz multimediów i blu-ray. Właśnie mam godzinkę na posłuchanie w spokoju i nieco głośniej tych focali. Na pewno je sobie zostawię. Troszkę więcej napiszę po dłuższym odsłuchu. Póki co dały radę Metallice z nowej płyty. Teraz gra Gilmour Live at Pompeii i podoba mi się to granie.
Luxman PD 284, Advance Acoustic EZY-80, Art DJ Pre II, JMLAB Cobalt 816S

fotobia

Bas jest krótszy, lepiej kontrolowany. Teraz Sorrow, ten wstęp na gitarze super. Wejście basu i perkusji efektowne. Teraz jeden z moich ulubionych utworów Comfortably Numb. Ładnie to gra. Bas chodzi świetnie.
Luxman PD 284, Advance Acoustic EZY-80, Art DJ Pre II, JMLAB Cobalt 816S

fotobia

Muszę teraz jakieś podstawki zrobić by wypoziomować kolumny. Zastanawiam się czy robić drewniane czy dać zrobić u kamieniarza.
Luxman PD 284, Advance Acoustic EZY-80, Art DJ Pre II, JMLAB Cobalt 816S

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht

Mógłbyś je wystawić z metr do przodu i zbliżyć do siebie? Tak niezobowiązującoa, żeby wiedzieć jak grają gdy się je uwolni ;) Z podstawkami bym uważał, spróbuj je najpierw na czymś prowizorycznym, czy aby ci się dźwięk nie zmieni.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

fotobia

Luxman PD 284, Advance Acoustic EZY-80, Art DJ Pre II, JMLAB Cobalt 816S

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9