Sklepy z dobrymi wydaniami plyt

Zaczęty przez amati74, Wrzesień 24, 2016, 10:58

Poprzedni wątek - Następny wątek

miniabyr

Kup dwa wydania i sie przekonasz.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

amati74

Tak zrobie haha

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka


moon

Cytat: elem w Wrzesień 24, 2016, 13:41Płyta bez numeru IFPI to albo lewizna albo wytwórnia nie ma ochoty należec do IFPI lub wydaje nagrania, do których okres praw autorskich minął (wydają zawsze w innych okładkach lub składanki).

a co z plyta, ktora w pierwszym wydaniu nie ma IFPI, a dotlok 2-3 lata pozniej ma ? Wydaje mi sie, ze do 1995 czy jakos tak, to z tym IFPI to chyba bylo roznie.
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

elem

jest tak jak piszesz,  IFPI została zalożona w 1993 roku
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

amati74

#29
Dzis do mojej kolekcji dołączyła plyta Milesa In A Silent Way . Colambia Legacy. Zafoliowana przeceniona z £ 20 na £10 . Happy day:-)



   

vasa

Nasz specjalny sprawozdawca z antypodów donosi że w Patagonii winyle trzymają się mocno [emoji4]

[emoji485][emoji377]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

moon

Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

GregWatson

Na Dolnym Śląsku otworzyli sieć sklepów ACTION. Byłem w takim jednym i zobaczyłem całą stertę płyt winylowych (49,99) oraz CD (muzyka klasyczna po 3,99 zł). Patrzyłem na ich rozkładówkę ale widnieją tylko CD. Będę następnym razem to cyknę parę fotek.

https://www.action.com/pl-pl/p/pyta-cd-z-muzyk-klasyczn-/
Trochę tego i trochę tamtego też.

Piterski

Obawiam się, że wydawnictwo "Brillant Classics" może być wyjątkowo nędznej jakości  :-\.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

GregWatson

Będę to popacze co i jak. Wydaje mi się że są podobne do tych co w robalu są. Ale zobaczę i jeszcze skrobnę na ten temat nawet gdybym miał kupić jedną sztukę.
Trochę tego i trochę tamtego też.

Piterski

Niestety zazwyczaj to są takie tanie wydawnictwa o słabej jakości, z wvinylam jest podobnie trzeba się kierować w stronę sprawdzonych wydawnictw.
Napisz jednak jak to wypada, jeśli zdecydujesz się coś kupić.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

Bartolo

voiceshop.pl .. ;)
Wbrew zamówieniom forumowym, wysyłka błyskawiczna.. :D Jest sporo promocji, fajna sprawa to "płyty tygodnia" dość mocno przecenione. Ja jestem zadowolony, i trzymam kciuki za Tomka, żeby mu się udało cały ten chaos ogarnąć...  :np:
www.facebook.com/Z.Tylu.Sklepu
www.facebook.com/TymczasemTytus
www.instagram.com/bartosz.mrozowski

gratefullde

Cytat: Bartolo w Lipiec 14, 2019, 19:38voiceshop.pl

Świetnie zrobiona stronka... Tomasz daje radę :) Ceny wcale nie najgorsze... Popol Vuh... hm... mam chrapkę :D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

GB

#39
Cytat: GregWatson w Lipiec 14, 2019, 20:04
Cytat: Bartolo w Lipiec 14, 2019, 19:38voiceshop.pl

No kurcze, jestem pod wrażeniem. :)

Gratulacje Tomaszu.
No czego się tu dowiaduje. Kiedyś tam kupowałem. Wiedziałem że zmienił się właściciel, ale nie wiedziałem na kogo. Otrzymałem również informacje ze sklepu, że przyznano mi specjalny rabat.

Super gratulacje.

______________
Pozdrawiam,
GB
______________
Pozdrawiam
Grzegorz

LampowY

Pierwsze słyszę o tym sklepie  :o

rudy-102

Cytat: LampowY w Lipiec 14, 2019, 22:02
Pierwsze słyszę o tym sklepie  :o
Elem wszedł na wyższe obroty :)

Kangie

No to Pany, wypada złożyć zamówienie na co najmniej 10 000zł, żeby dobrze rozkręcić ten interes ;)

Tomek, cieszę się bardzo, że wystartowałeś!

moon

voiceshop.pl to sklep elema? myslalem, ze on od dawna istnieje...
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

rudy-102


gratefullde

Cytat: moon w Lipiec 15, 2019, 09:54
voiceshop.pl to sklep elema? myslalem, ze on od dawna istnieje...

Tomek go kupił.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

moon

aaaaa, ciagle wpada gosc i wrzuca promocje na grupie FB, bylem przekonany, ze to ten stary sklep. dzieki
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

GregWatson

No i odwiedziłem dziś znów ten sklep z winylami:

https://www.action.com/

Jest tam całkiem niezła sterta tych winyli, część taka jak w robalu a część inna. Dla przykładu wrzucam trochę fotek. A i jeszcze jedno - cena deczko inna niż podałem:

Trochę tego i trochę tamtego też.

Kangie

Grzesiu, przy ul. Paprotnej 7 byłeś? Miałem tam dzisiaj podskoczyć i poszperać...

GregWatson

Nie, u mnie na wsi też jest ten sklep a konkretnie na poradzieckim lotnisku to nasze Bielany Wrocławskie.  :) :) :)
Trochę tego i trochę tamtego też.