Quincy i banda

Zaczęty przez Wireless, Październik 03, 2015, 21:09

Poprzedni wątek - Następny wątek

Keef98

Cytat: Skywalker w Styczeń 06, 2016, 15:20
Tak, emaile przyjmuje. Nie weryfikuje ich :)
Co do brute force, to on złamie dokładnie wszystko, pytanie tylko w jakim czasie ? Wszak spatatajowane hasło nie jest specjalnie logiczne, i zawężanie zakresu do jakiegoś słownika nie ma sensu.

Np. asdwerdfggZSdftghzx


Wiem, że to może chodzić bardzo długo, ale... To możliwe ;)
Ja wprowadziłam do biblioteki wszystkie hasła jakie mam i mogę mieć, więc jak jakieś zapomnę, to robię "włam". :) Programu sama nie napisałam, mam gotowca i nawet nie próbuję go zrozumieć, sorry ;)

Pboczek

Od 2016 r. nikt nie słuchał Quincy Jonesa i nie chwalił się jego płytami? Dziwne, ja pozwalam sobie zapuszczać go dosyć często w różnych odsłonach.

Nie wiem czy widzieliście film jaki zrobił o nim Netflix, ogląda się doskonale. Gość ma niebagatelną historię, doszedł do piedestału, ma na skinienie wielkich tego świata, a przy tym stoi po dobrej stronie, jest bogaty wewnętrznie, wiecznie zaangażowany, rodzinny. Gigant!

https://www.youtube.com/watch?v=WT7gn6nhsAc

"The Dude" jest fajną płytą. Mnie kiedyś niesamowicie mnie urzekło "Body Heat" (1974 r.). Płyta mistrzowska. Oczywiście tu na równi z muzyką liczy się aranż, realizacja, tekst ale wszystko jest mistrzowskie.

Pochwalcie się proszę jakie jeszcze macie i rekomendujecie jego płyty.
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

miniabyr

Myślę ,że wszyscy słuchają Quincy  tylko nie wiedzą że maczał w tylu projektach palce . Widzałem ten film na Netflixie . Tam jest sporo interesujących dokumentów muzykach . Świetny o N. Simone . Polecam . 8)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

Pboczek

Znam o Ninie, doskonały. Jest tego sporo.
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

Pboczek

Słuchałem sobie dzisiaj czarującego R&B - Sound ... z 1978 r. i czegoś wytrawnego. Jazzu z festiwalu New Port w 1961 r. Ta druga płyta ma opis który lubię, zwiastuje staranną jakość realizacyjną. Zresztą u tego artysty, jest to swoisty wyznacznik.
Mam ochotę na jeszcze, idę do pieczary na nocne słuchanie
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

Pboczek

Dobrze się go słucha niezależnie od tego z jakiego okresu twórczości pochodzi płyta. Zawsze jest dobrze nagrana, zrealizowana i muzycznie dopieszczona. Wczesne albumy to jazz, dalej soul, r&b, pop i stale pojawiające się już w latach 60 XX w. przemodelowywanie i łączenie gatunków. Po tym w jaki wieku był Quincy, można spodziewać się określonego rodzaju muzyki ale to nie zawsze. To że tworzy w nowym stylu, nie oznacza, że porzuca wcześniejsze. Idzie szeroko, zajmuje go cały czas realizacja i orkiestracja, co wychodzi w nagraniach świetnie. Zaskakują też grający z nim nietuzinkowi muzycy.

Płyty z epoki można wciąż kupić w bardzo przyzwoitych cenach, jakby ich walory dźwiękowe pozostawały niedocenione. Z czego należy się cieszyć. 🙂

Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite