TU WOŁAĆ!

Zaczęty przez frywolny trucht, Październik 16, 2016, 14:32

Poprzedni wątek - Następny wątek

masza19

Dobre wydania Cheta Bakera?

Moriarty

Masza, na CD są genialne kolekcje "Rebel at Work" i "The Thrill is Gone", obejmujące łącznie "complete studio master takes" z lat 1952-1959. To samo studio, Le Chant Du Monde, wydało także kolekcję z wszystkimi śpiewanymi przez Cheta kawałkami z danego okresu - nie pamiętam przedziału lat, bo gdzieś mi się te płyty schowały, ale mam wszystkie wymienione trzy kolekcje i uważam je za jeden z najbardziej trafionych zakupów płytowych :)

Sprowadzałem via elem, więc jest w temacie. Moja rada: brać, póki nie wykupili, dodruku nie będzie.
YB Audio Zephyr (zwrotnica na ClarityCap), Yaqin MS-30L (modyfikacja: Sinus Audio), Marantz CD6006 (jako napęd), Topping D70, M&B Audio Cable Diamond, Neotech NEMOS-3080 UP-OCC, TAGA Harmony PF-1000, Yarbo 1100, Viborg VP1501

masza19

 U+1F44D
Nie jestem zaślepionym asfaltoholikiem i z przyjemnością przygarniam także dobrze wydane 0-1 :np:

Pboczek

Elem, skoro wiesz o co chodzi, to ja poproszę w całości, to o czym pisze Olaf.  :)
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

Moriarty

Fajne, estetycznie przygotowane wydawnictwa. Tak to wygląda w realu:
YB Audio Zephyr (zwrotnica na ClarityCap), Yaqin MS-30L (modyfikacja: Sinus Audio), Marantz CD6006 (jako napęd), Topping D70, M&B Audio Cable Diamond, Neotech NEMOS-3080 UP-OCC, TAGA Harmony PF-1000, Yarbo 1100, Viborg VP1501

wiki

Cytat: Moriarty w Lipiec 09, 2021, 14:11
Fajne, estetycznie przygotowane wydawnictwa. Tak to wygląda w realu:

Moriarty, który box najbardziej polecasz?
Może bym cos kupił......
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

wiki

A ja nie wołałem u Elema...... tylko kupiłem......
Coś od Naima.....
Marc Ford
"Holy Ghost"
Słucha się.....

Takie miłe przyjemne...... i w sam raz na werandę na działkę..... 😀
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

wiki

Tyłeczek..... 😋
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

wiki

Cytat: wiki w Lipiec 09, 2021, 18:51
Cytat: Moriarty w Lipiec 09, 2021, 14:11
Fajne, estetycznie przygotowane wydawnictwa. Tak to wygląda w realu:

Moriarty, który box najbardziej polecasz?
Może bym cos kupił......
I po ile płyt jest w danym boxie?
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

Moriarty

Wiki, ja najbardziej lubię Cheta śpiewającego (zresztą wtedy też gra na trąbce czasami), więc najczęściej wracam do "Chet Baker Sings" (3 CD). Dwa pozostałe zestawy (każdy po 10 CD) też są po części śpiewane, bo są to po prostu wszystkie nagrania studyjne z tamtych lat.

Ja radzę wziąć wszystko, bo są to kolekcje, jak pamiętam, zaskakująco tanie, pół darmo właściwie. Sprawdźcie sobie ceny w Google'u - istny dumping, jeśli nic się nie zmieniło.
YB Audio Zephyr (zwrotnica na ClarityCap), Yaqin MS-30L (modyfikacja: Sinus Audio), Marantz CD6006 (jako napęd), Topping D70, M&B Audio Cable Diamond, Neotech NEMOS-3080 UP-OCC, TAGA Harmony PF-1000, Yarbo 1100, Viborg VP1501

wiki

Moriarty, dzięki..... 😀😀😀
Zawsze dobrze nastrajasz.... 😀 Niekoniecznie dla portfela.....  ;)
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

wiki

#861
Elem, prośba, możesz podać ceny na te boxy? Jak nie tu, to poproszę na PW.
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

Moriarty

Aż z ciekawości sprawdziłem. "Rebel at Work" - 74 zł :o
Za kolekcjonerskie wydanie. 7 zł 40 gr za płytę wychodzi facepalm "The Thrill is Gone" - trochę ponad stówka. Wokalnych już nie sprawdzałem.

Nie wziąć - zbrodnia.


YB Audio Zephyr (zwrotnica na ClarityCap), Yaqin MS-30L (modyfikacja: Sinus Audio), Marantz CD6006 (jako napęd), Topping D70, M&B Audio Cable Diamond, Neotech NEMOS-3080 UP-OCC, TAGA Harmony PF-1000, Yarbo 1100, Viborg VP1501

wiki

Cytat: Moriarty w Lipiec 09, 2021, 19:33Nie wziąć - zbrodnia.
No właśnie mnie zachęciłeś bardziej.... 😀😀😀
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

Pboczek

Elem się ulotnił, może się wczasuje?

Jak już wrócisz, to proszę powiadom jak z dostępnością boxów polecanych przez Olafa, czy szukać na własną, no i jeszcze czy masz Peaky Blinders na winylkach?
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

elem

uff, jak gorąco!  urlopu nie było ale za to sporo zajęć mało przyjemnych, wieczorem postaram sie ogarnąć wszystkie zaległości.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

il cattivo

Elemie drogi, czy jest możliwość ściągnięcia tego:
https://svartrecords.com/product/the-coffinshakers-the-curse-of-the-coffinshakers-1996-2016-box/
oraz tego w wersji na czarnych plackach:
https://svartrecords.com/product/skepticism-companion-album/
Jeśli tak, to jaki byłby koszt?
Oczywiście są to preordery, których premiery dzielą 2 miesiące. Nie zależy mi, żeby otrzymać je w dniu premiery. Ale zależy mi, żeby je mieć :)

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

il cattivo


Pboczek

Zaraz, zaraz, a ja dyskryminowany? No nie. :(
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

elem

 ???  :-[  :( poprawię się
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

winylowy_luke

@elem kiedy można się spodziewać ostatnich dwóch Tone Poet (EXPANSIONS oraz MY CONCEPTION)?

elem

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to premiera będzie 27 sierpnia. Niestety UMP podniósł ceny.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

moon

Tomku, wznowienie "Out to Lunch" i "Maiden Voyage" z BN bedzie u Cie?
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

spookyghost

Dobry człowieku szukam takiego starocia na CD Henri Texier Varech oczywiście w rozsądnych pieniądzach. Czy jest szansa na coś takiego??
Quadral Titan MK III; klon Dartzeel NHB-108 (modyfikowany); Luxman DA-250; Sony CDP 557 ESD