"DIVADLO" - Audio Video Show Praga [fotosy]

Zaczęty przez michał_flaga, Marzec 02, 2020, 17:50

Poprzedni wątek - Następny wątek

michał_flaga

Niestety nie mam za wiele czasu aby dziś pisać o tym co widać pod spodem. Przekopiuję zatem to, co napisałem na FB. Jak ktoś chce, to zapraszam do śledzenia wątków o praskiej wystawie. Nie chcę tu zbyt nachalnie reklamować "czasopisma" audio, jeśli ktoś ma ochotę to poszukajcie moich tropów na FB.

"LUDZIE ZBUDOWANI Z AUDIO..."  - bez nich nie było by wystawy, sprzętu i być może słuchalibyśmy dalej woskowych wałków albo orkiestry lub Beatlesów na żywo... (te ostatnie ewentualności całkiem przyjemne:). Na tegorocznej wystawie w Pradze, tych znanych konstruktorów nie było zbyt wielu. Oczywiście nie znamy tego nieco egzotycznego dla nas rynku i nie wyłowiliśmy wszystkich istotnych osób. Oto kilka zdjęć, ludzi którzy prezentowali w tym roku swój sprzęt audio.

michał_flaga

GRYPHON... na tegorocznej wystawie była to jedna z kilku prezentacji, które nie budziła żadnych audiofilskich wątpliwości. Jednorodny system duńskiej marki, wzorowo zaaplikowany do pomieszczenia, prezentujący jakość, z którą trudno było dyskutować w odniesieniu do każdego rodzaju muzyki. 
SYSTEM: Gryphon Pantheon | Ethos | Essence Mono + Pre

miniabyr

Szkoda życia na chujowy dźwięk !

miniabyr

A co z  wystawą w Monachium którą jak wszystkim wiadomo odwołano? Lech sugeruje ,że będzie to ciekawa sytuacje która będzie mieć poważne konsekwencje dla producentów audio. A co się stanie jak np. przeniosą ja na jesień w okolice polskiej wystawy ?
Szkoda życia na chujowy dźwięk !