Audio Video Show 2018

Zaczęty przez malg, Wrzesień 20, 2018, 19:50

Poprzedni wątek - Następny wątek

Jakub

Bilety na AS i Pindolino kupione.
Z przyczyn obiektywnych będę tylko w sobotę 17.11, ale będę ;)

frywolny trucht

Będę sobota / niedziela. Miniabyr, co robisz w sobotę wieczorkiem? Może byśmy pośpiewali gdzieś pieśni patriotyczne? Andrzej zabiera śpiewnik, a ja żonę :) Oczywiście jak ktoś ma śpiewnik- zapraszam, ale jeszcze nie wiem gdzie  :gn:
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

miniabyr

To będziemy śpiewać razem
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

gratefullde

Ja jestem od piątku więc mogę zacząć śpiewać wcześniej  >:D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

krzysiek

Sobota/niedziela.
Karnet kupiony, zakwaterowanie w Tulipie.
jeszcze myślę nad transportem, czy pindolino, czy zaszaleć i za 100 zł więcej polecieć... choć dzisiejsze doniesienia o bombardierach nie napawają optymizmem.
Modwright KWI-200, Dynaudio Special 25, Chord Qutest, poprzednio na forum jako blackholesun

frywolny trucht

Ale będziemy śpiewać. O stępce, która nie jest stępką, o znikającym słupku i łopatach  :pij: ;)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

dino

#81
Czyli cały naród śpiewa w sobotę :) ?

ps. i trza wybrać z góry pokój z mega drogim sprzętem, żeby było na czym posłuchać dżesiki.

michał_flaga

dobry wieczór, dzień dobry....
... mogę zaproponować szanownemu gronu miejsce na spotkanie "maniaków". W sobotę od 16.oo Piotr Metz prowadzi u nas na Stadionie Narodowym spotkanie poświęcone reedycji płyt zespołu Led Zeppelin... więc ok. 17.30 możemy spotkać się w kameralnych warunkach tzw. "pokoju japońskiego". Jeśli pomysł zyska wśród Was aprobatę - mogę napisać więcej o sprzęcie i możliwościach organizacyjnych - na razie jest to tylko propozycja. Gramy tylko z winyli, do dyspozycji będzie także serwer ROON.

gratefullde

Jestem za takim spotkaniem, piszę się oczywiście na nie.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

LampowY

Źle, niedobrze, bardzo niedobrze...  :(

LampowY

A gdzieś poza AS nie będzie spotkania?

michał_flaga

Cytat: LampowY w Listopad 09, 2018, 18:05A gdzieś poza AS nie będzie spotkania?
to miejsce nie ma nic wspólnego z AS

LampowY

Kurde, Lechu mea maxima culpa...
Z automatu myślałem, że to dotyczy AVS  :-[

michał_flaga

ustalmy:
AS to takie nielubiane tu miejsce w sieci, a AVS to wystawa 16-18.11.
U nas w pokoju można robić wszystko, co związane z muzyką i sprzętem bez alkoholu.... tylko po co ryzykować?

LampowY

ustalmy:
spotkanie z Metzem i L.Z. to w końcu kiedy jest? W czasie AVS? Na Waszym stoisku w czasie wystawy?

michał_flaga

tak, sobota i niedziela 12.00 i 16.00. Spotkanie z Mieczysławem Stochem w piątek 18.00

LampowY

Źle, niedobrze, bardzo niedobrze...  ;D

Tzn nie, że u Was tylko, że na AVS  :(
Nie chodzę od lat na AVS (chyba, że osoba organizatora się zmieni) a z maniakami w miarę swoich możliwości chciałbym się spotkać.

gratefullde

Maćku, ja tam za bardzo Wawy nie znam ale jak zaproponujesz jakieś miejsce to można by się było tam spotkać.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

LampowY


gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht

Cytat: michał_flaga w Listopad 09, 2018, 17:13więc ok. 17.30 możemy spotkać się w kameralnych warunkach tzw. "pokoju japońskiego"

Mógłbyś rozwinąć? Metz wychodzi, zamykasz pokój przed obcymi, siadamy na podłodze i?
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

michał_flaga

mamy w tym roku trzy pokoje. Na spotkanie zapraszam na II piętro do mniejszego i b. kameralnego ,,pokoju japońskiego". Spotkanie z Piotrem jest w tam, gdzie nasza główna prezentacja... tam będzie gwar i tłok. W tym mniejszym pokoju jest ok 10 krzeseł i coś na kształt barku. Prezentują się tam 3 firmy. Muzyka z analogu i ROON.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9