Uwaga na nieuczciwych sprzedawców.

Zaczęty przez frywolny trucht, Wrzesień 29, 2015, 14:29

Poprzedni wątek - Następny wątek

MAC

Chyba tam frywolny ustawił limit 100 postów żeby wejść do jądra ciemności :)

pelot


jamówię


Melepeta

A mnie nie działa. Możem nie godzien.
Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

kawosz

za 14 wpisów wszystko zadziała  ;)

elem

Godzien, godzien :) Cierpliwości, tak tu już mamy, że stówkę trzeba klepnąć :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Melepeta

A to wszystko jasne. Pożywiom uwidim, kak gawarił Szarik ;-)
Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

MAC

Policz do trzynastu ( w oddzielnych postach) i sezam się otworzy :)
A są tam i cycki i bufet i różne takie  ;D

Melepeta

Cierpliwy łyżką dół wykopie :-) Poczekam
Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

gratefullde

Tylko się nie przeraź...  Pandemonium normalnie ;D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Melepeta

Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

gratefullde

Cytat: Melepeta w Czerwiec 26, 2016, 21:18
Zaintrygowałeś mnie.
Wiesz. My tam gadamy o wszystkim i często na bajkowo :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht

Zgłaszajcie na allegro usługodawców ( tunning, renowacja) podszywających się pod sprzedaż przedmiotu, bo ten nieco nieuczciwy interes kwitnie:

http://allegro.pl/accuphase-e-204-renowacja-retroaudio-i6300311032.html
http://allegro.pl/yaqin-mc-100b-tuning-gwarancja-satysfakcji-i6298400339.html

Cena jest skalibrowana tak, że żadna usługa by tyle nie kosztowała, za to wystawiony przedmiot i owszem.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

Usługi te da się wysłać na odległość i kosztują po 50 zł
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Melepeta

Nie jest napisane, że jest to usługa. W przypadku tego Janka, bo Accu już usunęli.
Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

paul_67

Niesiony sentymentem i niedawno założonym wątkiem postanowiłem nabyć płytę Marillion -Misplaced Childhood.Stan według sprzedającego EX.Po otworzeniu przesyłki po prostu się przeraziłem, a myślałem, że już nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć.Okładka nadszarpnięta z jednej strony z drugiej przygnieciona na dziesięć centymetrów, ale najlepsza była sama płyta, porysowana tak,że nawet nie dałbym jej oceny dostatecznej!Zrobiłem zwrot i dzisiaj w odpowiedzi przeczytałem, że to ja zniszczyłem płytę i podmieniłem kopertę wewnętrzną!Ciekawe po co? Tak więc teraz towar, jak pisze, stracił połowę swej wartości! Odpowiedziałem mu, iż nie chce żadnych pieniędzy i nie mam czasu na na tego typu dyskusje.
Omijajcie z daleka - sattler-s123


Piterski

Płyty głównie kupuje na e-bay bo pomimo, że czasem te EX czy NM odstają od poziomu jaki powinny mieć to nie mam problemu z odzyskaniem kasy.
Na allegro niestety większość sprzedawców zawyża stan płyt. Mi się już nie chce z nimi dyskutować na ten temat,że stan NM to powinien być NM nie zależnie od ceny za jaką płytę sprzedają.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

paul_67

Ja tam śmiecia od razu odesłałem bo zbieram płyty.Pierwszy raz trafił mi się taki szmelc, a płyt kupiłem na Allegro już setki.

Piterski

Daj mu chociaż stosowny komentarz bo same pozytywy ma i znowu się ktoś natnie.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

Gerwazy

CytatCiach

Jeśli przyjąć że gradacja jest taka:

Nowa
Prawie nowa
Excellent
......

to może trochę to naciągane ocena, ale 3/5 kupujących uzna tą ocenę za akceptowalną - poważnie :)

Z reszta o czym tu mówić, jak ludzie po 15 lub 20 złotych kupują stare, używane, często 30 lub 40 letnie  kable z uziemieniem do gramofonów, w stanie bliżej nie określonym.

ps: nie ja tą płytę sprzedałem koledze ;) 
Nic nie sprzedaję

paul_67

Cytat: Piterski w Styczeń 27, 2017, 17:21
Daj mu chociaż stosowny komentarz bo same pozytywy ma i znowu się ktoś natnie.
To pewnie też mi da negatywa...

vasa

Cytat: paul_67 w Styczeń 27, 2017, 17:24To pewnie też mi da negatywa...
Ponieważ nic nie sprzedaję na allegro tylko kupuję to oceny mam gdzieś.
Kupującemu się w negatywy nie zagląda ;D
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Gerwazy

Już nie da, jako sprzedający nie może już wystawić komentarza, więc śmiało możesz pisać komentarz

A propos


Stan wizualny: bardzo dobry



Namiarów na sprzedającego nie podam, bo toczy się spór, może zachowa się przyzwoicie?
Nic nie sprzedaję

paul_67

Cytat: Gerwazy w Styczeń 27, 2017, 17:46Już nie da, jako sprzedający nie może już wystawić komentarza
Widziałem komentarze negatywne dla kupujących z tego miesiąca, więc chyba może dać.