Teraz słucham

Zaczęty przez gratefullde, Maj 30, 2014, 12:19

Poprzedni wątek - Następny wątek

gratefullde

A ja sobie Whisbone Ash No Smoke Whithout Fire zapuscilem.  Piękna plyta :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Cytat: drizzt w Marzec 15, 2015, 18:40
Ja od tych starych dziadów niczego lepszego się nie spodziewałem, zwłaszcza że nagrali imho najlepszą płytę od czasów Achtunga a już na pewno Pop. Trzeba jej dać czas, to naprawdę fajna płyta, poza pierwszym kawałkiem.
A mozna kupic bez okladki. Tak bym wolal...

Keef98

Spamiem ;)
Teraz leci to:

miniabyr

Cytat: Keef98 w Marzec 15, 2015, 18:49
Spamiem ;)
Teraz leci to:

Hehe ja mam to na winylu. I często puszczam jak prezentuję swój system. Jedyna płyta Skaczącej Moszny z Wargami którą chętnie słucham.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

Drizzt

Stripped to fajna płyta, prosty bez nadęcia koncert klubowy z nieoczywistym wyborem kawałków.

A u mnie teraz leci Kraftwerk: Man - Machine. Świetna płyta świetnie nagrana.


Keef98

Jeden z lepszych albumów live Stonesów. Uwielbiam "Street Fighting Man" i "Dead Flowers" z tej płyty, normalnie też, ale to są chyba moje ulubione wersje.

miniabyr

To prawda świetna płyta. Ja najbardziej z niej lubię te wersje kawałków ,które nagrali specjalnie w studio radiowym.RS nigdy lepiej nie brzmieli jak własnie na tych nagraniach.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

Keef98

A właśnie a propos Stonesów, grasz na basie. Grałeś kiedyś "Miss you" Stonesów? Hehehe... Jak leci solówka grana przez Darryla Jonesa mama wszystkich ucisza ;) ja w sumie też.

miniabyr

Szczerze?Nie przepadam za RS trudno. Mają specyficzną sekcję rytmiczną ,(a raczej mieli) i z punktu czysto muzycznego warto tego posłuchać. Wyman gra specyficznie i przede wszystkim kostką,co to nadaje bardzo wyrazisty,szybki  atak dźwięku. W Miss you  świetnie zgrali się w sekcji. Technicznie nie jest to wcale trudne do zagrania. Trudne jest wymyślenie tego ,choć w ich wypadku był to był naturalny proces.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

jamówię

Cytat: drizzt w Marzec 15, 2015, 18:56
Stripped to fajna płyta, prosty bez nadęcia koncert klubowy z nieoczywistym wyborem kawałków.

A u mnie teraz leci Kraftwerk: Man - Machine. Świetna płyta świetnie nagrana.




Koniecznie kup winyl,tam dopiero wymiata :)

Keef98

Dla mnie wszystko jest trudne, nawet nie zamierzam brać się za bas, bo wiem, że dam ciała. Na ogół, gdy sobie wybijam rytm (bez muzyki) gubię się po 30-60 sekundach ;) Więc dla mnie wszystko jest trudne ;)
Cytat: miniabyr w Marzec 15, 2015, 19:13Trudne jest wymyślenie tego ,choć w ich wypadku był to był naturalny proces.
Oni najlepsze kawałki wymyślali na haju ;) Więc faktycznie, było do dla nich naturalne.

intenser

Amos Lee - piękny na chłopina głos




miniabyr

Na czym by nie byli ,to grali ze sobą  wieki całe,znali się jak łyse konie. Pomysły na linię linię danego instrumentu wpada w naturalny sposób.To nie jest w większosci wymyślone,po prostu bierzesz do ręki instrument(bez podtekstów proszę) i grasz.Jak podasz mi adres mail'owy to podeślę Ci jeden numer z ostatniej mojej płyty. ALe pod warunkiem ,że nie podasz jaki to zespół i nie puścisz tej mp3 w obieg.Wolę nie mieszać swojej muzycznej działalności na forum audio.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

Keef98

Bardzo chętnie ;) Oczywiście nie podam, jeśli takie jest Twoje życzenie.
Dlaczego na forum nie chcesz się pochwalić? Czemu jesteś taki skromny? Ja bym się pochwaliła na Twoim miejscu.
Podam e-maila na priv.

miniabyr

Szkoda życia na chujowy dźwięk !

Drizzt

#965
U mnie leci Companion Disc z nowego remastera Physical Graffiti. Brzmi dobrze, muzycznie nic nowego tam nie ma ale jak miało być skoro już podstawowa płyta składała się w połowie z odrzutów. Fajny instrumental Sick Again. Zajebista wczesna wersja In the Light! Jest świetnie :)

kangie

Cytat: jamówię w Marzec 15, 2015, 19:15Koniecznie kup winyl,tam dopiero wymiata
Tam jest fest yebnięcie na basie tylko trzeba mieć czym yebnąć ;)

Płyta genialna. Jak dla mnie dokument tamtych lat. Must have.

Cytat: miniabyr w Marzec 15, 2015, 19:25Wolę nie mieszać swojej muzycznej działalności na forum audio.
Słusznie postępujesz.

frywolny trucht

Podciągnięte z grupy winylowej na fejsie:

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Keef98

#968
Znowu Stonesi ;)

Naprawdę dobry album, niezwykle równy w przeciwieństwie do tego:

miniabyr

A ja słucham ........Wilki z winyla.Mam pierwszą ich płytę w swoich zbiorach od samego poczatku ,kiedy wydało ją MJM . Okazuje się że ta płyta to wielki rarytas. ;D Z czego jestem bardzo kontent jako kolekcjoner.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

miniabyr

Ach jak ja to lubię elektro-pop z początku lat 80 czyli Eurythmics  z ich zajefejnej płyty "Sweet Dreams" łooooczywiście z winyla ....Plastic is fantastic  tak okreslam pierwszą połowę lat 80' A na rzeczonej płycie poza 2 wielkimi hitami jest sporo innych,doskonałych kawałków.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

neomammut

A u mnie trochę zapomniane piosenki. Z LP Sierpień 80 oraz piosenki Jacka Kaczmarskiego...


kangie

#972
Józef Skrzek & Aleksandra Poniszowska - Erotyk



Józef Skrzek Objawienie Pańskie - Kazania Świętokrzyskie Bazylika Katedralna Kielce


jamówię

Teraz jestem w pracy >:(

Wireless

Cytat: jamówię w Marzec 17, 2015, 08:24
Teraz jestem w pracy >:(
A ja się właśnie tam wybieram.
Porąbany ten świat.  >:(
Pozdrawiam, Wireless