Teraz słucham

Zaczęty przez gratefullde, Maj 30, 2014, 12:19

Poprzedni wątek - Następny wątek

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Wireless

U mnie cały czas Progresja Pozytywna :)



Pewno w nocy skończy się i tak na KC ;)
Pozdrawiam, Wireless

gratefullde

Cytat: wireless w Październik 11, 2015, 19:31
U mnie cały czas Progresja Pozytywna :)



Pewno w nocy skończy się i tak na KC ;)
Yes to grupa do której muzyki musiałem dorastac latami. O ile KC weszło od razu to Yes już nie. Dziś mam swoje ukochane Fragile ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

WOY

Teraz zapuszczam Morphine i proszę bez aluzji bo z płyty.

gratefullde

Cytat: WOY w Październik 11, 2015, 20:27
Teraz zapuszczam Morphine i proszę bez aluzji bo z płyty.
Wstrzykuj w tempie powolnym ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

Dzisiejszy dzień spędziłem z klasyką...








WOY

Tak a propos klasyki. Ostatnio wykosztowałem się na dwie takie pozycje DVD.
Kapitalna sprawa tak w pierwszym jak i w drugim przypadku.

MAC

Nie mam w domu odtwarzacza DVD :)
W ogóle telewizji nie oglądam.
Zastanawiam się na uj mi w ogóle telewizor i płacenie 200zł miesięcznie za syfrę z plusem :-\

Wireless

Cytat: masza w Październik 11, 2015, 23:10
Nie mam w domu odtwarzacza DVD :)
W ogóle telewizji nie oglądam.
Zastanawiam się na uj mi w ogóle telewizor i płacenie 200zł miesięcznie za syfrę z plusem :-\

To kompletnie do niczego niepotrzebne ... pełna zgoda ... miałem syfrę, wizję, teraz mam polszmatę ... chciałem przez weekend obejrzeć sobie jakiś film ... pierdylion kanałów i qpa ... Mogłem sobie Smerfy pooglądać w porze największej oglądalności. Paranoja.
Pozdrawiam, Wireless

elem

Nie umiecie korzystac z nc+ :) Jak można płacić 200 zł , skoro można 100 zł za full pakiet?  :o
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Wireless

tzw. cyfra mi kiedyś wykręciła numer -  przy zmianie kart dekodujących "zapomniało" im się do mnie wysłać nowej. Z jakie 3 miesiące z nimi walczyłem, po czym oddałem tuner, przerzuciłem się na tą TVNową satelitę ... po jej wykupieniu przez cyfrę uciekłem do polsatu ...
Nijak żadnej zmiany nie odczułem, poza tym, że polsat jest trochę tańszy... To czy pakiet pełny, czy niepełny - żadnej różnicy mi nie robi. I tak tam nic nie ma ... :) No Smerfy gdzieś zapodali w sobotę - a w innym miejscu był z kolei Asterix ... :) Zresztą to i tak lepsze, niż np. "Piła N", przy N zmierzającym do nieskończoności ...
Pozdrawiam, Wireless

Keef98

Jakim cudem tak macie?
My płacimy niecałą stówę miesięcznie i mamy WSZYSTKIE kanały filmowe, w każdy weekend można coś zobaczyć.

miniabyr

Cytat: wireless w Październik 12, 2015, 01:21
Cytat: masza w Październik 11, 2015, 23:10
Nie mam w domu odtwarzacza DVD :)
W ogóle telewizji nie oglądam.
Zastanawiam się na uj mi w ogóle telewizor i płacenie 200zł miesięcznie za syfrę z plusem :-\

To kompletnie do niczego niepotrzebne ... pełna zgoda ... miałem syfrę, wizję, teraz mam polszmatę ... chciałem przez weekend obejrzeć sobie jakiś film ... pierdylion kanałów i qpa ... Mogłem sobie Smerfy pooglądać w porze największej oglądalności. Paranoja.
Ja jestem "słuchowcem" więc cała para w audio idzie . Od ponad 20 lat nie posiadam telewizora ,a radia słucham tylko w samochodzie ,bo w domu równiez nie mam.Ograniczyłem sie do netu i jedynej rzeczy z telewizora której mi brak ,to genialne Mezzo.A na wszystko inne kładę lachę.  A teraz słucham gotującej się wody  w czajniku. Pora szykować sie do pracy.....cięzki tydzień się zapowiada.-(
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

merlin1973

Cytat: miniabyr w Październik 12, 2015, 06:56Pora szykować sie do pracy.....cięzki tydzień się zapowiada.-(
A na dworze  +2  :(
Pozdrawiam S.CH.

Wireless

Cytat: Keef98 w Październik 12, 2015, 06:42
Jakim cudem tak macie?
My płacimy niecałą stówę miesięcznie i mamy WSZYSTKIE kanały filmowe, w każdy weekend można coś zobaczyć.
Tez mam wszystkie kanały. Ale coś zobaczyć, a zobaczyć COŚ to nie to samo ... ;) Przenieśmy tą dyskusję do Dewagacji może ;)
Pozdrawiam, Wireless

frywolny trucht

Jestem zepsuty do szpiku kości. Nawet w firmie wstawiłem telewizor. Mam blu ray, oglądam ( oraz słucham)  na nim tego:


ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

Obecnie Mezzo nadaje na dwóch kanałach.



Tak bez obrazu?
:)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Wireless

Pozdrawiam, Wireless

Wireless

Pozdrawiam, Wireless

gratefullde

A ja Porcupine Three "Signyfy"
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Wireless

No to progresujemy się ;)
U mnie teraz:

Pozdrawiam, Wireless


gratefullde

John Butler Trio "April Uprising ", zapomniałem,  że dysponuje tym vinylem. Znakomita rzecz.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Wireless

Pozdrawiam, Wireless