PRO JECT TUBE BOX DS czy LAR LPS-1?

Zaczęty przez Amen, Wrzesień 06, 2017, 13:59

Poprzedni wątek - Następny wątek

MAC

#126
Zwłaszcza, że roku nie podziałają...

Jeśli zdecydujesz sie na tego PJ to i tak masz tylko jeden kierunek. Jeden ale słuszny  :)


Michał


Michał

Pomiędzy Sylvaniami od Maca a stockowymi jest Rów Marjański a grają zaledwie godzinkę,jeszcze Almarro nie gra na 100%
Więc jeśli w ogóle sobie nim głowę zawracać,to tylko z NOSami

moon

porownaj potem jakos do Trigona, mialem go przez troche ostatnio, ciekaw jestem porownania
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

MAC

#130
Cytat: Michał w Styczeń 25, 2018, 15:37
Maszka ile taka matched pair?

W EU ciężko dostać. W Stanach od +/- 500pln + KW i ew. VAT
U horneta 800 pln - standardowe 10%




McGyver

Cytat: Michał w Styczeń 25, 2018, 15:40Pomiędzy Sylvaniami od Maca a stockowymi jest Rów Marjański
To fajnie. Te Sylvanie są przewidziane do klona EAR834, więc będzie dobrze grał.

Michał

Cytat: christo w Wrzesień 07, 2017, 13:32
Cytat: elem w Wrzesień 07, 2017, 12:43Michał (kolega "jamówię", niestety nie pisze juz u nas) jest bardzo zadowolony z dźwieku a trochę gratów przewalił.
Jamówię miał zawsze skłonności do hiperboli jeśli chodzi o posiadany przez niego sprzęt. :) Wystarczy poczytać co pisał o Nudzie, którą niedawno sprzedał.

Chętnie Ci drogi Kolego porównam DS do Trigona,myślę że po weekendzie bedzie to już możliwe,tylko nie wiem,czy moje wnioski Ci wystarczą,biorąc pod uwagę powyższe...

Michał

Cytat: masza w Styczeń 25, 2018, 15:43
Cytat: Michał w Styczeń 25, 2018, 15:37
Maszka ile taka matched pair?

W EU ciężko dostać. W Stanach od +/- 500pln + KW i ew. VAT
U horneta 800 pln - standardowe 10%




He he dobre..Maszka Przyjacielu to jest pre z 2 koła :)
Mac ile kosztuje taka para Sylvani,którą mam od Ciebie?

MAC

Kiedyś w chińskim żaklinie miałem wetknięte lampy dwukrotnie przewyższające jego wartość  ;D
I zagrał skubany, bez żadnego tuningu wewnętrznego tak, że nie jednemu audiofilowi koparki opadały  :)

Najlepszy numer to jak przyjechał facet z Gdańska po WLMy. WLMy miały zagrać z jego Manleyami.
Posłuchał u mnie tych kolumn z żaklinem, pokiwał głową, zapłacił i uradowany odjechał z WLMami.
Za dwa dni był po żaklina  ;D ;D ;D

Pierdzielony chinol naprawdę na tamtych lampach i z WLMami Lyra grał bajkowo  :o

McGyver

Cytat: Michał w Styczeń 25, 2018, 16:02Mac ile kosztuje taka para Sylvani,którą mam od Ciebie?
A nie wiem, kupiłem je wieki temu i odłożyłem do pudełka. Zawsze były przewidziane do pre phono którego nigdy nie miałem czasu zrobić :(

Michał

Cytat: masza w Styczeń 25, 2018, 16:12
Kiedyś w chińskim żaklinie miałem wetknięte lampy dwukrotnie przewyższające jego wartość  ;D
I zagrał skubany, bez żadnego tuningu wewnętrznego tak, że nie jednemu audiofilowi koparki opadały  :)

Najlepszy numer to jak przyjechał facet z Gdańska po WLMy. WLMy miały zagrać z jego Manleyami.
Posłuchał u mnie tych kolumn z żaklinem, pokiwał głową, zapłacił i uradowany odjechał z WLMami.
Za dwa dni był po żaklina  ;D ;D ;D

Pierdzielony chinol naprawdę na tamtych lampach i z WLMami Lyra grał bajkowo  :o
W to wierzę,bo słyszę co zaczyna wyrabiać ten farbowany Austriak :)


amati74

A co to by za model tego żaklina?


elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Michał

Cytat: elem w Styczeń 25, 2018, 18:09
Cytat: Michał w Styczeń 25, 2018, 18:02Ale full music to nie Chiny,tylko Czesi.

Ze Sheng Liu to nie jest knedlicek :)

http://www.tube-fullmusic.com/company/e-company.htm

Kurna byłem przekonany, że to Knedle robią. Na pewno nie ma czeskiego Full Music?

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Michał


Michał

Tomek i te wielkie Full Music,które od Rogera wkładaliśmy do Boćka,to była chinolnia???

elem

prostowniki? ja ich nie próbowałem
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Michał

Tak,prostowniki. Genialne,tylko 1200 pln a to było z 10 lat temu :o

Michał

https://sklep.lampyelektronowe.pl/?136,12ax7-ehg
Miałem w Boćku z tej serii 12 BH7 i bardzo dobrze je wspominam. W Bonasisue rade im dawały tylko dobre NOS,czy 12 ax7 też są takie dobre?

rudy-102

Cytat: Michał w Styczeń 25, 2018, 18:50
https://sklep.lampyelektronowe.pl/?136,12ax7-ehg
Miałem w Boćku z tej serii 12 BH7 i bardzo dobrze je wspominam. W Bonasisue rade im dawały tylko dobre NOS,czy 12 ax7 też są takie dobre?
Mam takie, ale jako ecc88 i są raczej kiepskie. Być może tylko u mnie. Jak już to polecam Gold Lion. O klasę lepsze od tych E-H.

Michał

A ja czytam u Ryki,że Gold Lion doopy nie urywają i są za drogie.