ETAP I

Zaczęty przez admin2, Grudzień 06, 2015, 10:58

Poprzedni wątek - Następny wątek

GregWatson

No to dziś wybieramy jedną spółgłoskę i jedną samogłoskę. Kto pierwszy ten lepszy. O godz. 20:00 odkrywamy literki.

Była już Z oraz L

i mamy:

X L X X X X X X X X  L  L  X
Trochę tego i trochę tamtego też.

Two-FacedGirl

Pozdrawiam

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

GregWatson

Już było wcześniej O oraz T.  :)

Ktoś chyba ma nosa.
Trochę tego i trochę tamtego też.

fioni

Osobiście nie widziałam wcześniej ani O ani T, ale być może pozjadało mi jakieś wpisy [emoji12] dla jasności można by podać co już było a co nie

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

" każdy początek jest przyjemny, trzeba więc zatrzymać się na progu..." - Goethe

GregWatson

Ale to widać bo to ostatnie posty ale dla jasności było: Z, L, O, T

o godz. 20:00 odsłonięte będą literki O oraz T pod warunkiem, że występują. No i później można strzelać swoją odpowiedź.  :)
Trochę tego i trochę tamtego też.

Two-FacedGirl

Cytat: GregWatson w Grudzień 08, 2015, 19:53
Ale to widać bo to ostatnie posty ale dla jasności było: Z, L, O, T

o godz. 20:00 odsłonięte będą literki O oraz T pod warunkiem, że występują. No i później można strzelać swoją odpowiedź.  :)

Było jeszcze A i P

Cytat: GregWatson w Grudzień 06, 2015, 20:15
A oraz P, oooooooooo jak mi przykro - pudło.

Spotykamy się jutro. Zapraszam.  :)
Pozdrawiam

GregWatson

No to teraz mamy:

X L T O X X X O T X  L  L  O
Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Cytat: Two-FacedGirl w Grudzień 08, 2015, 20:00Było jeszcze A i P

A tak, było. Przepraszam tylko one nie występują.
Trochę tego i trochę tamtego też.

fioni

U mnie jest jeszcze, że nie ma w tej nazwie A, P, S, E, I, M,  no chyba że nie potrafię czytać [emoji12]

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

" każdy początek jest przyjemny, trzeba więc zatrzymać się na progu..." - Goethe

Keef98

Cytat: fioni w Grudzień 08, 2015, 20:02
U mnie jest jeszcze, że nie ma w tej nazwie A, P, S, E, I, M,  no chyba że nie potrafię czytać [emoji12]

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka


To są litery podane za późno i się nie liczą. Też nie zrozumiałam od razu ;)

fioni

Nic takiego w regulaminie nie było - chyba , [emoji12]  a skoro biorą nadal udział w konkursie to trzeba to zweryfikować.  Osobiście jestem pogubiona.  Niech ktoś tu posprząta [emoji14]

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

" każdy początek jest przyjemny, trzeba więc zatrzymać się na progu..." - Goethe

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Keef98

Cytat: fioni w Grudzień 08, 2015, 20:09
Nic takiego w regulaminie nie było - chyba , [emoji12]  a skoro biorą nadal udział w konkursie to trzeba to zweryfikować.  Osobiście jestem pogubiona.  Niech ktoś tu posprząta [emoji14]

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka



Nawet ja zrozumiałam, a gdybym była komputerem, to nawet na grze Tomb Raider bym się wieszała. Działam gorzej niż Vista ;)

Two-FacedGirl

Pozdrawiam

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Keef98

A ja tego zespołu nie znam... :o Źle czy dobrze?

gratefullde

Cytat: Count Dooku w Grudzień 08, 2015, 20:17
A ja tego zespołu nie znam... :o Źle czy dobrze?
Ja też nie znam ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Two-FacedGirl

Cytat: Count Dooku w Grudzień 08, 2015, 20:17
A ja tego zespołu nie znam... :o Źle czy dobrze?
Źle! Trzeba znać :)
Pozdrawiam

Keef98

Cytat: gratefullde w Grudzień 08, 2015, 20:18
Cytat: Count Dooku w Grudzień 08, 2015, 20:17
A ja tego zespołu nie znam... :o Źle czy dobrze?
Ja też nie znam ;)
Czuję się lepiej. To znaczy, że mogę nie znać? ;)

GregWatson

No tak




i kto przechodzi do finału -  gratefullde

Gratulacje bo nie było łatwo.

Mam taką płytę i nawet fajnie buczy.  :)
Trochę tego i trochę tamtego też.

gratefullde

Cytat: GregWatson w Grudzień 08, 2015, 20:27
No tak




i kto przechodzi do finału -  gratefullde

Gratulacje bo nie było łatwo.

Mam taką płytę i nawet fajnie buczy.  :)
To się zainteresuję. Dziękuję :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Two-FacedGirl

Gratefullde moje gratulacje, ubiegłeś mnie o włos :)
Pozdrawiam

wojtek41

Cytat: Two-FacedGirl w Grudzień 08, 2015, 20:30Gratefullde moje gratulacje, ubiegłeś mnie o włos
Mnie o czupryne ksiegowego.  :D Gratulacje. )

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9