Teraz słucham

Zaczęty przez gratefullde, Maj 30, 2014, 12:19

Poprzedni wątek - Następny wątek

amati74

Cytat: miniabyr w Marzec 03, 2018, 22:41
Nie Tomek ! Głosy mają zajebis.e  i tylko to oceniam . Reszta mnie nie obchodzi . Dla mnie świetne.
Minibyr masz rację głosy dobre ale ten drugi lepszy mocny czysty głos (to moje zdanie) może Tomasz ma lepszy słuch niż ja, a pewnie tak jest ale mnie się podoba. Ten grubci daje rade ale ten drugi mocny głos

miniabyr

Ten "gruby" wygrał całą edycję . Warto sobie prześledzić jego wykonania bo są po prostu warte posłuchania . Ten "chudy" odpadł ale nie konkurował z tym "grubym" bo to inne programy były. Posłuchacie jak "chudy" zaśpiewał . M. Jackson'a  Man in the mirror. Po prostu świetne głosy . Obaj .
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

amati74

Cytat: miniabyr w Marzec 03, 2018, 23:14
Ten "gruby" wygrał całą edycję . Warto sobie prześledzić jego wykonania bo są po prostu warte posłuchania . Ten "chudy" odpadł ale nie konkurował z tym "grubym" bo to inne programy były. Posłuchacie jak "chudy" zaśpiewał . M. Jackson'a  Man in the mirror. Po prostu świetne głosy . Obaj .
Nieraz jak słyszę takie głosy a w międzyczasie coś robię w domu to mam nagły paraliż i gęsią skórkę na ciele. Staje przed tv i słucham.

miniabyr

Problem z "nimi" jest taki ,że to tylko odtwórcy a nie twórcy . Musi ktoś dla nich napisać piosenkę bo inaczej nie zaistnieją . Ale ilu wielkich  odtwórców było w historii muzyki ? Nie napisali żadnego utworu a śpiewali same hity które im ktoś  napisał.  Całe mnóstwo! Ja nie krzywię się jak tych dwóch słucham a wręcz mam przyjemność .
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

amati74

Cytat: miniabyr w Marzec 03, 2018, 23:27
Problem z "nimi" jest taki ,że to tylko odtwórcy a nie twórcy . Musi ktoś dla nich napisać piosenkę bo inaczej nie zaistnieją . Ale ilu wielkich  odtwórców było w historii muzyki ? Nie napisali żadnego utworu a śpiewali same hity które im ktoś  napisał.  Całe mnóstwo! Ja nie krzywię się jak tych dwóch słucham a wręcz mam przyjemność .
Ale to norma jedni piszą i komponują inni dają swój głos i jest super. To działa w dwie strony jeśli kompozycja jest kiepska to najlepszy głos nie poradzi i odwrotnie.

amati74

Cytat: miniabyr w Marzec 03, 2018, 23:14
Ten "gruby" wygrał całą edycję . Warto sobie prześledzić jego wykonania bo są po prostu warte posłuchania . Ten "chudy" odpadł ale nie konkurował z tym "grubym" bo to inne programy były. Posłuchacie jak "chudy" zaśpiewał . M. Jackson'a  Man in the mirror. Po prostu świetne głosy . Obaj .
Sorry miniabyr ale to co pokazałeś pierwsze przebija" man in the mirror "

frywolny trucht

Taka trochę inna Lisa Gerrard  :o
Trochę późne to odkrycie, pierwszy album z 2010 roku :)Wikipedia nie ogarnęła jeszcze najnowszego albumu: https://www.annavonhausswolff.org/

https://www.youtube.com/watch?v=Nre0hcDz5TI
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

nosferartur

Ciągle nie mogę się otrząsnąć, objawienie. Oto przykład, że prawdziwa sztuka zawsze się obroni. Ta melodyka, jakaż fraza, a liryka, jakie szlachetne metafory, cóż za elokwencja.

https://www.youtube.com/watch?v=bWMBlG9oLSo
Zu Audio Druid, Zu Audio Mini Method sub, monobloki Antique Sound Lab AQ-1006(845), Hattor Audio Passive Preamplifier, Bel Canto CD 2, Sonore MicroRendu, Musical Paradise MP-D2 dac, gramofon Michell Gyro Dec + SME 309 + Benz Micro Glider SL , pre gramofonowe Gennett by Stanisław Dinter MC 100% lampy, Otari MX 5050 B2HD.

Michał


Bartolo

Będzie "hit" na weselach...  :pij: :pij:
www.facebook.com/Z.Tylu.Sklepu
www.facebook.com/TymczasemTytus
www.instagram.com/bartosz.mrozowski

marekw 76

Nie do wiary :o :o
to znaczy nie wierzę, że w tym kraju rodzą się takie talenty :pij:
stereo: Musical Fidelity M8XI,Ad Fontes z dwoma ramionami + AT-OC9ML/ll + Philips GP500 + NUDAmini (MM/MC)
Lector CDP 7tl; Denon 3910; Teac V 5000; YB Zonda S.
K.D: Marantz SR 6007; Tonsil Siesta 5.0; STX S 250 n

miniabyr

Ja [wulgaryzm] jaka degrengolada .  :o
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

miniabyr

Ja  sobie wczoraj sprawiłem takie wydawnictwo . Napiszę jak się osłucham ale już teraz wiem ,że jest fantastyczne .  ;D
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

moon

Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

jajacek1410

Cytat: miniabyr w Marzec 21, 2018, 21:50Ja  sobie wczoraj sprawiłem takie wydawnictwo
Też chcę. :)
Zdradzisz skąd wziąłeś?
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

krzysiek

Modwright KWI-200, Dynaudio Special 25, Chord Qutest, poprzednio na forum jako blackholesun

miniabyr

#4593
Cytat: jajacek1410 w Marzec 22, 2018, 19:12
Cytat: miniabyr w Marzec 21, 2018, 21:50Ja  sobie wczoraj sprawiłem takie wydawnictwo
Też chcę. :)
Zdradzisz skąd wziąłeś?

Zakupiłem  w warszawskim Empik'u w cenie 140 zł.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

kazan

Dzisiaj chwila z wolną chałupą  ;D
Wytargałem Monty'ego , świetna muza

Kuzma Stabi SD + Stogi Ref313VTA + Dynavector DV-20X2LO , Jelco 750EB + Ortofon MC10 Supreme ,Dynavector DV-10X5 (shibata) , Husaria .
Burmester 051+052 , Kudos Super 10

kazan

Idąc za ciosem ... to już  :censored:  odlot

Kuzma Stabi SD + Stogi Ref313VTA + Dynavector DV-20X2LO , Jelco 750EB + Ortofon MC10 Supreme ,Dynavector DV-10X5 (shibata) , Husaria .
Burmester 051+052 , Kudos Super 10

EmilioE

Jak corocznie u mnie pozycja obowiązkowa w Święta Wielkanocne.
Do tego w znacznie lepszej, według mnie, oryginalnej wersji z Ianem Gillanem.
ART Loudspeakers Deco 8 + Audion Sterling KT77, Braun L1030 + LAR IA120, Audio Phase Cannabis + Audion Silver Night 300B, Pioneer N-70AE, Moon 260Dt, Denafrips Pontus II, HiFiMAN HE-500

merlin1973

Pozdrawiam S.CH.

amati74

Cytat: merlin1973 w Kwiecień 02, 2018, 22:15
Oddam... dusze by się cofnąć  ;)
https://www.youtube.com/watch?v=uhNrxnebxWo
Musisz pogadac z Twardowskim on ci powie jak oddać duszę za takie coś [emoji49]

krzysiek

Dzisiaj rano niespodzianie zapukała do mych drzwi
Wcześniej niż oczekiwałem przyszły te cieplejsze dni
Zdjąłem z niej zmoknięte palto, posadziłem vis a vis
Zapachniało, zajaśniało, wiosna, ach to ty
Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty

Modwright KWI-200, Dynaudio Special 25, Chord Qutest, poprzednio na forum jako blackholesun