Blog Grega - czyli co tam piszczy u Watsona

Zaczęty przez GregWatson, Sierpień 05, 2018, 10:38

Poprzedni wątek - Następny wątek

Piterski

Cytat: Kangie w Lipiec 17, 2019, 08:46P.S. Uciekajmy z blogu Grega! OT niesamowity. Wywalą nas na zbity pysk! ;)
;D
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Kurna, normalnie sezon ogórkowy, ostatni brak czasu na wszystko. Ale nie żebym nic nie robił. Wręcz przeciwnie. Jak dobrze pójdzie to szpula ruszy niebawem. A póki co to mam trochę roboty niezwiązanej z muzą. Czasem coś smyrne na fejsie w pośpiechu. Będę musiał przeprosić Cantilevera bo miałem mu wysłać wkładkę do naprawy ale nie mogę się pozbierać jakoś. Ale globalnie chyba sezon urlopowy pewnie.
Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Jak gorąco to się kreujemy.
Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Wczoraj na TVP Kultura był fajny koncert The Moody Blues. Ktoś paczył.?
Jeszcze w starym składzie.
Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

No to teraz coś zajaramy. :)
Trochę tego i trochę tamtego też.

wiki

Cytat: GregWatson w Sierpień 25, 2019, 12:47
Wczoraj na TVP Kultura był fajny koncert The Moody Blues. Ktoś paczył.?
Jeszcze w starym składzie.
Jakbym miał TV na działce to pewnie by się obejrzało... 😀
Choć wczoraj byłem na plenerowym koncercie...
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

GregWatson

Cóż. Nic więcej tylko słuchać.
Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Niesamowity Roy i jego głos. Same cukiereczki.
Trochę tego i trochę tamtego też.

Alexander

Cytat: GregWatson w Sierpień 25, 2019, 12:47Ktoś paczył.?
Zasadniczo to jam paczał! Alem ino paczał, bo słuchałem z Wiki'm Motion Trio, a w tefał leciał obraz only  :)
Koncert był chyba zapisem z Montreux.

Kangie

Cytat: GregWatson w Sierpień 21, 2019, 20:44Kurna, normalnie sezon ogórkowy, ostatni brak czasu na wszystko. Ale nie żebym nic nie robił. Wręcz przeciwnie.
Greg, spota mieli my robić...

GregWatson

Witam kolegów po długiej przerwie. Jest prośba do kolegów z Warszawy w sprawie pomoc y przy ustawieniu gramofon Micro Seiki DD-8. Kolega z ulicy Łochowska - Praga Północ (reszta na priv.) prosi o pomoc najlepiej osobiście. Ktoś  znajdzie chwilkę by wstąpić i pomóc.
Trochę tego i trochę tamtego też.

Piterski

Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Pytanko małe dla znawców: chcę dla prób podłączyć dwa wzmacniacze do jednej i tej samej pary kolumn monitorków. Jakość dźwięku nie ma tu znaczenia. Czy można to zrobić bez rozdzielacza i używać wzmacniaczy zamiennie ale uważać aby oba na raz nie podłączyć.?
Trochę tego i trochę tamtego też.

Melepeta

Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

GregWatson

Ok. Dzięki. Czyli wystarczy w miarę prosty selektor który odetnie jeden lub drugi wzmak.
Trochę tego i trochę tamtego też.

Melepeta

Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

GregWatson

Dziś wyrwałem się na giełdę i przytargałem trochę CD  za 45 zeta i selektor audio za 10 zeta (klawisz był wypadnięty ale jako taki był w zestawie)
Zapowiada się fajne słuchanie. Nie byłem na tej giełdzie już parę ładnych lat i rano pojechałem z ciekawości. No i nie było tak źle.
Trochę tego i trochę tamtego też.


GregWatson

Tego było więcej tylko nie wszystko na raz. Furore na giełdzie robią rowery. Jest ich od zarypania. Winyle tylko niemiecki folklor za grosze inne od 15 zeta. Jest trochę sprzętu audio ale to podstawowe modele. Widziałem z 5 gramofon ów ale totalny śmietnik, szpulowców może ze 3 sztuki widziałem i to dziwne marki prawie jak no namę.
Trochę tego i trochę tamtego też.

cdt

Ty nie kupuj cedeków Ty zbieraj na mastery  ;D

GregWatson

Zbieram, zbieram. Będzie szpulaka na pewno. :)  Nawt kilka szpul z taśma i już mam.
Trochę tego i trochę tamtego też.

Piterski

Cytat: GregWatson w Wrzesień 14, 2019, 19:05
Zbieram, zbieram. Będzie szpulaka na pewno. :)  Nawt kilka szpul z taśma i już mam.

Przypomniało mi się, że Lechu ma dojścia do taśm tylko trzeba się szybko decydować.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

GregWatson

Cytat: Piterski w Wrzesień 14, 2019, 22:27Przypomniało mi się, że Lechu ma dojścia do taśm tylko trzeba się szybko decydować.

Muszę trochę potyrać, skończyły mi się nerki. Ale jak coś niespodziewanego wpadnie.....
Trochę tego i trochę tamtego też.