MUZYKA ♪ > kupujemy płyty

Wznowienia na winylu

(1/219) > >>

gratefullde:
Niecały tydzień pozostał do zapowiadanej premiery re-edycji 3 pierwszych albumów grupy Led Zeppelin: 02.06.2014, zamówił już ktoś? Ja poszedłem w wydania de lux czyli z dodatkowym materiałem. Cena w Empik'u, odpowiednio LZ I, II, II to: 149,99, 108,99, 108,99. Bez kosztów wysyłki bo sam sobie odbiorę :)
Piękne wydania kolekcjonerskie to wydatek prawie 500 zł i otrzymujemy tam pełną wersję winylową, cd, pliki, książkę 70 str. oraz gadżety promocyjne.
Można zakupić także winylową re-edycję bez dodatkowych, bonusowych materiałów, cena: 85 zł
Czekam z niecierpliwością bo posprzedawałem swoje japończyki jakiś czas temu, został mi się tylko LZ IV od Thorgooda. Będzie z czym porównać za rok może ;)

Wireless:
No - ja też czekam. Zamówiłem dokładnie tą samą edycję. Szkoda, że nie wznawiają IVki...

gratefullde:
Mam nadzieję, że IV będzie w przyszłym roku. I ciekawe co poprawi Mr. Page w tym wznowieniu. Na IV jest mój, chyba the best z LZ... Nie, nie Schody... ale: When The Leeve Breaks. Także też czekam z niecierpliwością.

gratefullde:
Dire Straits, same. Wznowienie Back To Black, z naklejka na okladce: The studio albums 1978-1991.  Zastanawiam się,  czy to nie z boxu płyta,  wyciagnieta przez sprzedawców z MM, bo tamże ona zakupiona została. Cena: 74 zł.
Płyta odpowiedniej grubości,  od razu do mycia. Paluchy, smugi i drobiny papieru - standard w BtB.
Po umyciu możemy to już nazwać płytą.  Gra :) Co wcale nie jest takie oczywiste w obecnych czasach.  Sam winyl z gatunku tych cichych. Barwa dźwięku wydaje się być przesunięta delikatnie ku górze.  Jednak nie jest źle.  Chyba polecam.

Wireless:
TO JUŻ DZISIAJ !!!!
W Amazon.uk mam estimate dispatch date na Zeppów na 2-JAN !!!!
Teraz trzeba będzie tylko coś na sen brać, aby móc zasnąć do czasu odbioru :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej