MUZYKA ♪ > kupujemy płyty

Ceny płyt na Allegro

(1/7) > >>

Michał:
Poprzeglądałem sobie ostatnio ceny płyt,których kiedyś zagrywając je na serwer się pozbyłem a teraz chciałem sobie odkupić i zgłupiałem. Patricia Barber np Modern Cool,nośnik CD,w folii to koszt 222 zł a inne pozycje osiągają ceny ponad 300 zł :o :o :o Czy ktoś oujał? CD z 2004 roku za 350 zł? To nie są żadne białe kruki,no chyba że są,to sorki,ale ja wysiadam! Macie pojęcie o co kaman????

amati74:

--- Cytat: jamówię w Września 04, 2018, 15:31 ---Poprzeglądałem sobie ostatnio ceny płyt,których kiedyś zagrywając je na serwer się pozbyłem a teraz chciałem sobie odkupić i zgłupiałem. Patricia Barber np Modern Cool,nośnik CD,w folii to koszt 222 zł a inne pozycje osiągają ceny ponad 300 zł :o :o :o Czy ktoś oujał? CD z 2004 roku za 350 zł? To nie są żadne białe kruki,no chyba że są,to sorki,ale ja wysiadam! Macie pojęcie o co kaman????

--- Koniec cytatu ---
No ceny są z tzw dupy i sprzedawcy o..ujeli.

Michał:
Voilla!

https://allegro.pl/kategoria/jazz-swing-klasyczny-9532?string=Patricia%20barber&order=m&bmatch=baseline-cul-1-2-0725

amati74:
Firmy chcą teraz  sie dorobić na zapaleńcach bo jest bum na muzykę, ale oni wiedzą że ten bum za jakiś czas się skończy więc teraz nabijaja sobie kasę. Myślę że za jakiś czas wszyscy poza nami przesiądą się na słuchanie z plików, chociaż teraz ceny plików hi res też są wysokie. Album w necie to ok 20£.

Jakub:
Pewnie wcale nie mają tych płyt na stanie. Dlatego takie ceny. Ważne, że w wyszukiwarce znajdziesz, a potem klikniesz na inne płyty w ofercie i może coś kupisz za normalne pieniądze.
Dla mnie wyznacznikiem cen rynkowych są ceny na discogs.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej