MUZYKA ♪ > kupujemy płyty

Tone Poet -Seria wydawnicza

(1/5) > >>

miniabyr:
Aż wstyd, że o tej serii Blue Note nie ma u Nas wątku.
Mogę powiedzieć ,że według mnie (i chyba nie tylko) jest to obecnie jedna z najlepiej wydanych reedycji dostępna na rynku. Moim skromnym zdaniem kupując ją, dostajemy więcej niż się spodziewamy .Warta jest każdej wydanej złotówki!
Mam już całkiem sporą kolekcję z tej serii . Od strony technicznej to olimp -nie mam ani jednej wtopy z np szumiącym plastikiem. Mimo współczesnego masteringu ,ten zrobiony jest ze smakiem i nie wypacza epoki w jakiej dany materiał został nagrany. Wielkie braw dla tego pomysłu.
Konkurencyjna seria Acoustic Sound Series ma w swojej ofercie na razie mniej tytułów , jednak są tam petardy aż dech zapiera . Problem z tą serią jest taki ,że jest sporo droższa i niestety z jakiegoś powody stan techniczny tych winyli budzi moj niepokój . Za blisko 170 zł kupujemy smażenie ! Miałem 2 tytuły z tej serii i niestety  jak dla mnie to jest dyzkwalifikacja ! Ok w tym miejscu rządzi TONE POET . Dla całej serii moje QJP ( Qrwa Ja [wulgaryzm]  ;D )

miniabyr:
Seria już liczy sobie 45 tytułów . A to jeden z nich . Brzmi obłędnie ! https://store.bluenote.com/collections/tone-poets/products/mccoy-tyner-tender-moments-lp-tone-poet-series

masza:
Paweł, pełna zgoda ale... wpadnę kiedyś do Ciebie z Impexami  ::)
Niestety mają sporą wadę ($)  >:(

miniabyr:
Zapraszam !

tomasz_pianista:
U mnie już pewnie z 15 LP z tej serii:) Właściwie trudno cokolwiek skomentować, to po prostu świetnie zrobione reedycje, kozaki z USA od first pressów twierdzą, że to najbliżej dźwiękowo do oryginałów.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej