KOMPONENTY AUDIO > audio voodoo?

dlaczego ludzie maja takie opory z akceptacja faktu ze kable graja?

<< < (2/39) > >>

SzuB:
Zacznijmy od tego, że ci, którzy nie słyszą, nie potrafią udowodnić, że wszystkie kable dają jednakowe brzmienie w każdym systemie audio. Potrafią snuć wielowątkowe rozmowy o tym, że "ja nie słyszę" - bez argumentów, bez podstaw i bez doświadczenia. Negują fakt wpływu kabli na brzmienie, ale... tylko negują. Od tego negowania kable nie przestały grać.
 :D
 8)
 ::)

il cattivo:
To jest podobnie jak z whisky. Jednemu wszystkie smakują tak samo ohydnie, a inny o każdej książkę mógłby napisać.

jamówię:
Według tych samych malkontentów,tak samo grają  wzmacniacze i źródła,są jeszcze ślepe testy. Ludzie nie!!! Nie idźmy tą drogą. Ja od paru dni ćwiczę w domu kablowe zabawy,dawno tego nie robiłem i niestety/stety gara jak ta lala 8)
Ale to mi innym nie muszą

jamówię:

--- Cytat: il cattivo w Marca 06, 2015, 21:32 ---To jest podobnie jak z whisky. Jednemu wszystkie smakują tak samo ohydnie, a inny o każdej książkę mógłby napisać.

--- Koniec cytatu ---

Tak jest też z winem... Wszystko,kable też,wymaga czasu,osłuchania i cierpliwości. Umiejętność rozróżniania dobrego wina od bełta,zajął mi 10 lat,cudownych 10 lat ;D

SzuB:
O winie też. Ale to nie jest tak, że wszystkie wina smakują tak samo. Po prostu są ludzie bez... smaku ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej