KOMPONENTY AUDIO > audio voodoo?

Kabel cyfrowy czyli pakowanie audiofila od tyłu i bez mydła :)

(1/11) > >>

MAC:
Jako były naiwniak od dłuższego czasu używam kabla cyfrowego pod nazwą LEGENDA - Harmonix HS102 Digital. Używany przy kodowaniu K2 i inne cudeńka na kiju. Normalnie cud, miód i orzeszki.
Cena jak za takie cacko Cambaka wręcz okazyjna, jedyne 4k zł za 1m :)

No to 10 dni temu powiedziałem - sprawdzam.

Poszperałem po internecie, poczytałem o coaxialach i wybór padł na kabel Van Den Hul'a TRAXIAL. Jest to przewód do profesjonalnego zastosowania audio/video w studiach, trzymający bite 75ohm.

http://www.vandenhul.com/products/cables/audio-video/digital/the-triaxial-professional-75-ohm-halogen-free

Za Traxiala z solidną (zakręcane wtyki) konfekcją zapłaciłem 330 zł z wysyłką z Niemiec.
Oczywiście nowy.

Przyszedł, podłączyłem.
Jakież było moje (oczekiwane) zdziwienie jak nie usłyszałem różnicy między tymi dwoma kablami :)
Mało tego, wydaje mi się, że na tym Traxialu jest czyściej i bardziej przestrzennie.

Panowie i Panie, nie dajmy się ładować.
Ja nie jestem kablosceptykiem. Wierzę we wpływ kabli. Wierzę i słyszę ale bajki audiofilskie i dojenie łosia sobie już odpuszczam.

wojtek41:

--- Cytat: MAC w Czerwca 23, 2015, 11:50 ---bajki audiofilskie i dojenie łosia sobie już odpuszczam.
--- Koniec cytatu ---

Lepiej pozno niz wcale   :D

gratefullde:
Cyfrowy to mam porządny bardzo, ze 150 zeta dałem za niego, z drugiej ręki. To i tak jak dla mnie Maćku przepłaciłeś ;-)

MAC:
Z drugiej ręki tyle dałeś.
Nowy pewnikiem jest droższy.
 8)

Za IC, głośnikowe i cyfrowe już się wziąłem i nic na tym nie straciłem a jedynie zyskałem.
Teraz kolej na siecióweczki audiofilskie  :D
Ale to już niebawem...

Jak teraz na to z perspektywy patrzę to mnie tak dupa boli... no przynajmniej mogli mydła użyć  >:(

gratefullde:
W przyszłym tygodniu będę zamawiał IC od Sonusa. Ciekaw jestem co się będzie działo ;) Na pewno się nie uwstecznię :)  Potem jeszcze trza by Albedo IC zakupic i zobaczyć czy to jedno z drugim zagada.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej