Zacisk DiY do labeli płyt - mycie płyt

Zaczęty przez kangie, Marzec 03, 2015, 12:33

Poprzedni wątek - Następny wątek

il cattivo

Cytat: r@do w Październik 16, 2017, 09:21Dziękuję za szybką odpowiedź.  Zacisk miałby służyć do mycia płyt w misce - czy ten od Knosti się do tego nada ? Czytałem/słyszałem ze roznie bywa że szczelnością : /

W tych zaciskach są jeszcze otwory na trzpień, który przechodzi przez środek płyty i mocuje całość do wanienki KNOSTI.
Musiałbyś je jakoś uszczelnić, bo inaczej nie zdadzą egzaminu w misce.

elem

Dokładnie tak. Sama uszczelka na zewnętrznym obwodzie zacisku nic nie daje. Trzeba chronić też wewnętrzną szczelinę.
Zdjęcia na na początku wątku wszystko wyjaśniają.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

r@do

Czy ktoś ma kontakt do kolegi kangie  ? Albo się orientuje czy ktoś za $$$ ogarnie zaciski wg jego pomysłu?

GregWatson

Na innych forach audio posiada jeszcze swoje konto, ewentualnie tam na PW lub maila.
Trochę tego i trochę tamtego też.

MAC

Cytat: r@do w Luty 01, 2018, 15:05Czy ktoś ma kontakt do kolegi kangie  ?
Chroń nas Panie Boże  :)


MAC

Chory człowiek.
Facet zadyma, miszcz nad miszczami.
Nie godni w ogóle wspominać geniuszu tego.


paul_67

Cytat: r@do w Luty 01, 2018, 15:05
Czy ktoś ma kontakt do kolegi kangie  ? Albo się orientuje czy ktoś za $$$ ogarnie zaciski wg jego pomysłu?
Ja ogarniam tylko mi się nie chce robić 😊

Kangie

Cytat: MAC w Luty 01, 2018, 17:38
Chory człowiek.
Facet zadyma, miszcz nad miszczami.
Nie godni w ogóle wspominać geniuszu tego.
Macieju, byłem kiedyś u lekarza medycyny pracy aby przedłużyć badania lekarskie, by móc dalej pracować na swoim stanowisku pracy. Lekarz powiedział, że to wielka odpowiedzialność powiedzieć pacjentowi, że jest w pełni zdrowy. Uważa również że nie ma ludzi zdrowych. Są albo chorzy albo jeszcze nie w pełni przebadani.


Kangie

Cytat: r@do w Luty 01, 2018, 15:05
Czy ktoś ma kontakt do kolegi kangie  ? Albo się orientuje czy ktoś za $$$ ogarnie zaciski wg jego pomysłu?
Wracając do pytania kolegi zainteresowanego kupnem moich docisków do labeli płyt – niestety wszystkie zapasowe sprzedałem. Zostawiłem sobie jeden komplet na pamiątkę. Nie wykluczam, że dorobie kiedyś kilka egzemplarzy.

Diazo

Ja posiadam taki jeden komplet i leży zbędny, jeśli ktoś będzie zainteresowany proszę o wiadomość na maila:
maciejuss@poczta.onet.pl

Diazo