Wyprzedaż domowej kolekcji płyt audio CD

Zaczęty przez mw, Luty 24, 2019, 11:31

Poprzedni wątek - Następny wątek

mw

Sprzedaję płyty audio CD
M.in. takich wykonawców jak: Kari Bremnes, Dead Can Dance, Einsturzende Neubauten, Gong, Anna Maria Jopek, King Crimson, Lacrimosa, Legendary Pink Dots, Renaissance, Józef Skrzek, Tomasz Stańko, Michał Urbaniak, Voo Voo, Robert Wyatt i wiele innych.
kontakt: tel. 695730644, masloww@o2.pl
Legnica lub Pietrzykowice gm. Kąty Wrocławskie
Tytuły i ceny w załączniku. 
Ceny są do negocjacji.
Pozdrawiam i zapraszam na zakupy.

mw

W sobotę 02.03.2019 (godz 13:00) wybieram się z płytami na giełdę fonograficzną do Klubu Firlej we Wrocławiu
Pozdrawiam i zapraszam.
https://www.facebook.com/DolnoslaskaGieldaFonograficzna/

lok

Mw wysłałem Tobie pw. zerknij proszę.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kangie

Wczoraj o godz. 13.02 napisałem PW.

Jestem zainteresowany 4 CD Talk Talk i 2 CD Kari Bremnes. Mam rzut beretem na tę giełdę, zatem wpadnę. Ale jak Cię rozpoznam? Czy będziesz miał jakiś kapelusz albo charakterystyczny T-Shirt?


lok

Zakupiłem kilka płyt. Wszystko zgodnie z ustaleniami. Stan płyt idealny. Polecam.
Piękna muzyka gra. Dziękuje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kangie

Ja podobnie. Byłem w Firleju i kupiłem u mw kilka płyt. Wszystkie w stanie idealnym. Również polecam.


mw


Kangie

Metheny, Pat & Coleman, Ornette --> Jestem zainteresowany. Zdzwonimy się z obiorem osobistym we Wro?

mw


Kangie

Wojtek, płyta w idealnym stanie. Zacne, odjazdowe granie. Długo czekałem na część dyskografii Pata Metheny'ego. Dzięki!

paul_67

Methenego interesowała mnie tylko jedna płyta z utworem San Lorenzo.Mam japońca, w końcu :)

mw


mw