Teraz słucham

Zaczęty przez gratefullde, Maj 30, 2014, 12:19

Poprzedni wątek - Następny wątek

masza


gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

masza

No, sklep zaliczony, lód zrobiony. To do dzieła :)




frywolny trucht

O ja! Ciekawe co tam u Tiny.



frywolny trucht

To jakieś stare zdjęcie. Teraz wygląda lepiej:


masza


wojtek41


masza

Ja się rozpływam w Danielssonie





wojtek41

Bo Lars jest git - )
Piekna Grace P.  8)


GregWatson

No właśnie słucham kilka fajnych kawałków zespołu o którym mowa w konkursie "O kim mowa #2".
Ale ekstara.
Trochę tego i trochę tamtego też.

wojtek41


gratefullde

Big Head Todd jest fajny :) Mam gdzieś nawet DVD z ich koncertem, super granie i w zasadzie mało znany zepsół ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41


wojtek41


frywolny trucht

Wybaczysz Wojtek?
:)





a to dla samego teledysku (?) warto:

oczywiście to nie jedyna wartość :)


wojtek41

 ;)   To ide do swojego bluesa... 8) 

frywolny trucht

Oj przestań, sam zobacz, że niemal blues:


frywolny trucht


Waluch

Zupełnie przypadkiem przeglądając bloga jednego z forumowiczów AudioKarma trafiłem na fragment bardzo interesującej płyty.

Grupa nazywa się This Town Needs Guns pochodzi z UK ,grają Indie/progressive/math rock

Ich debiutancki album nazywa się "Animals" został wydany w 2008r.

W zeszłym roku nagrali kolejny album o wymownej nazwie "13.0.0.0.0"

tu na żywo

a tu singiel " Baboon "  po naszemu 'Pawian' z debiutanckiego albumu


Nie mogę się oderwać od słuchania, to taki pierwszy zachwyt, ale cóż chwilo trwaj.
Wygląda na to ,że wakacyjna stagnacja muzyczna została przełamana.


frywolny trucht

Ten kawałek dość długo się rozkręca. W zasadzie link jest profanacją, bo wycina pierwsze kilka minut. Z drugiej  strony staje się przystępniejszy i jest dobrej jakości. Zaryzykuję więc:



frywolny trucht

Dobra kontynuacja, czy strata czasu?





Flaem

...dokładnie tak, słów nie trzeba...




frywolny trucht

#124
kącik St. Vincent: