LP klasyka

Zaczęty przez kefas, Wrzesień 14, 2018, 13:53

Poprzedni wątek - Następny wątek

gratefullde

U mnie repertuar OK, dzięki. Natomiast na chwilę obecną to sobie nie posłucham z braku czasu więc o stanie technicznym porozmawiamy sobie później ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

kefas

Repertuar mówisz, a wyobraź sobie, że po prostu wyszarpałem z półki kilka płyt odliczyłem 10szt. i taki to był traf.

gratefullde

Cytat: kefas w Wrzesień 19, 2018, 18:39
Repertuar mówisz, a wyobraź sobie, że po prostu wyszarpałem z półki kilka płyt odliczyłem 10szt. i taki to był traf.

Tak miało być przecież... ruletka...dreszczyk emocji... ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

kefas

Wchodzę do jakiegoś sklepu z płytami i pytam o jakąś płytę - nie mamy ale możemy zamówić. Eeee taam. A jak sam coś znajdę to to mam wypieki na twarzy jakbym chciał ją ukraść a nie kupić

kefas

Tymczasem kolejna porcja. Dziś pięć płyt wszystkie technicznie mniej więcej na tym samym poziomie czasem coś pyknie w cichych fragmentach ale ogólnie odsłuch komfortowy. Najlepiej jest na Vivaldim, najsłabiej na Brahm'sie.
każda 5zł.

gratefullde

Proszę mi Divertimenti odłożyć
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

kefas


gratefullde

Słucham właśnie HiFi Karajan. Polecam, całkiem sympatyczna składanka dźwiękowa. Nagranie brzmi dobrze.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

McGyver

Vivaldiego poproszę o odłożenie.
Niezmiernie żałuję że spóźniłem się na Divertimenti.

kefas


Piterski

Ja poproszę Betovena Triple Concert
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

McGyver

HIFI Karajan mam jakieś dublety, jutro sprawdzę, gdyby ktoś chciał to chętnie się wymienię za coś innego.

kefas

Beethoven jest. To już czwarta dla Ciebie.

vasa

A masz może wczesne koncerty fortepianowe Mozarta?
Od I do IV?

[emoji485][emoji377]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

kefas

Coś mam nie wiem co ale mam, wszystko w swoim czasie

gratefullde

Czujnym trzeba być.... Ja bym na Schuberta reflektował. Kameralnie też, jak najbardziej.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

kefas

Schubert też jest. Nawet chyba jutro się znajdzie.

vasa

Cytat: gratefullde w Wrzesień 19, 2018, 21:27Czujnym trzeba być.... Ja bym na Schuberta reflektował. Kameralnie też, jak najbardziej.
Cicho.
Bo zaraz ceny podniesie  >:(
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

kefas

O to możecie być spokojni więcej jak 5zł nie będzie.


vasa

Cytat: kefas w Wrzesień 19, 2018, 21:55No chyba, że
No i widzisz Andrzej co narobiłeś?
Już się zaczyna :(
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

kefas

Dziś dwa zestawy. W pierwszym na organach czasem coś zatrzeszczy w cichych fragmentach. Tschajkowsky na 1str dość głośne pyki 2str. rysa ale słychać ją słabo poza tymi felerami gra ładnie a cena obniżona do 3zł. Ludwig i Franz pod Karajanem bardzo fajnie ewentualnie coś w cichych delikatnie. Ostatnia może coś w cichych się ujawnić, a tak to odsłuch komfortowy.

kefas

W drugim Kawaleria bardzo ładnie. Antoś również . Bolero na początku coś delikatne trzaski dalej jest ok. Tschaikowski za to ma je przez całą płytę i jego cenę obniżę do 3zł


miniabyr

Bierzcie tego Czajkowskiego z Karajanem i Richterem przy  fortepianie . Koncert b-moll obowiązkowy !
Szkoda życia na chujowy dźwięk !