Motorowki, jachty, kajaki... Czyli wszystko co plywa -)

Zaczęty przez wojtek41, Sierpień 10, 2014, 14:57

Poprzedni wątek - Następny wątek

wojtek41

Troche pod koniec sezonu...Ale co tam...)
Mysle, ze sa wsrod nas zwolennicy takiej formy wypoczynku. Plywam na lodzi motorowej jak i zwyklym kajaku. Osobiscie bardo lubie i szczerze polecam. Drodzy koledzy...Jak jest u was...?

gratefullde

Kajak, bardzo lubię i pływam :) Łodziom nie szlusuję bo nie mam:) Kiedyś Maczkiem próby były, jednak burza przekonała mnie jak małym ziarnkiem maczku człek jest we wszechświecie, cudem uratowany odpuściłem dalsze regaty ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Kajak to moja dozgonna milosc -) Plywam na lodzi motorowej Monark 670, dosc wiekowa jest ale wygodna. Ma wszystko co potrzebne do kilkudniowego rejsu. Pod warunkiem, ze po trasie zatankujemy...) Ma banke na 160 litrow. Wystarczy tak na oko do 50 godzin. Po sezonie albo doczeka sie utesknionego remontu, czyli malowania. Albo pojdzie w ludzi bo kusi mnie Bayliner. Tylko cholera, ta cena...
Na zagle za "cienki Ziutek" jestem...) Tego fachowcom zazdroszcze, bo czasami ze znajomymi poplywam.

vasa

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

wojtek41


Keef98


il cattivo

Cytat: vasa w Marzec 19, 2015, 23:17Nie jest grat, tyle że małe, mocne, twarde i do asfaltu blisko :)

Honda CRX? ;)

vasa

Cytat: wojtek41 w Marzec 19, 2015, 23:32zeglujesz ?
Tak jest :)
Okręt na drugi tydzień czerwca zabunkrowany. Na rozgrzewkę Mazurki. A lato naokoło Lesbos (Lesvos)
W poszukiwaniu śladów Safony :)
A Ty też się pluskasz?
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

vasa

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.


frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

il cattivo


wojtek41

Cytat: vasa w Marzec 19, 2015, 23:37Tak jest
Okręt na drugi tydzień czerwca zabunkrowany. Na rozgrzewkę Mazurki. A lato naokoło Lesbos (Lesvos)
W poszukiwaniu śladów Safony
A Ty też się pluskasz?

Bratnia dusza...)
http://audiomaniacy.pl/index.php?topic=195.0

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

wojtek41


Keef98

Chciałabym się w kajaku popluskać ;) Tylko musiałabym uważać, aby nie wypaść, bo umiem tylko ulubiony styl w Polsce - rozpaczliwca, ;) a nie lubię wychodzić na pośmiewisko. :P Mam plan na ten rok - nauczę się porządnie pływać, a za rok jeździć jak Stig ;D

vasa

Cytat: il cattivo w Marzec 19, 2015, 23:40Gratuluję świetnego gustu
Dziękuję.
Mam luksusową żonę :)
Normalnie uważa że rodzaj męski to odpad biologiczny. Ale jak siada za kółkiem to dochodzi do wniosku że rodzaj żeński też.
Cytat: frywolny trucht w Marzec 19, 2015, 23:40Rany, a co ty piratujesz?
Tak, w wolnych chwilach :)

Cytat: wojtek41 w Marzec 19, 2015, 23:41Bratnia dusza...)
A tego nie widziałem.
Będę dodawał marzenia.
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

wojtek41


wojtek41


vasa

Mazury, Grecja, Chorwacja. Czasami Bałtyk.
Niestety, z jednej strony to od dziecka a z drugiej stanowczo za mało :(
Drogo jak diabli i czasu nie ma.
Sprzedam dom, żonę i dzieci oddam w niewolę, kupię sobie jakieś 37 stóp i będę bąki zbijał
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

wojtek41

U mnie najczesciej Baltyk. Ale glownie lodz motorowa. Zagle tylko z kolegami...Na ich lodziach.
Moim zdaniem, zagle to najpiekniejsze co moze byc....) 

vasa

Któregoś pięknego dnia zafunduję sobie jakąś wysypkę i pod pozorem uczulenia na słońce wyciągnę Zwierzchność na północną stronę Bałtyku.
Najchętniej pomyszkowałbym po wyspach Alandzkich ale trochę mam stracha :P
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

wojtek41


vasa

Cytat: wojtek41 w Marzec 20, 2015, 00:07Dobra nawigacja z sonarem i dasz rade...)
Albo nie :(
Jakiegoś lokalsa by trzeba. Przynajmniej na pierwszy raz.
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.