Interkonekt cyfrowy do 400 zł

Zaczęty przez smax, Maj 02, 2021, 12:43

Poprzedni wątek - Następny wątek

wiki

#100
Kabel cyfrowy, który kiedyś sobie zrobiłem i dość długo gościł u mnie w systemie, Yarbo srebrny koaksjalny 75 ohm z wtyczkami Dh Labs 75 ohm o długości 1 metr jest na sprzedaż.
Cena to 520 PLN.
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

don Batonio

A bez wtyczek?
Gdzie można zanabyć z metra ten kabelek, bo za mną jeszcze chodzi Furutech FX - Alpha Ag.

wiki

Zerknę dziś w domu po południu czy nie mam jakiegoś kawałka.
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

wiki

Cytat: don Batonio w Grudzień 11, 2022, 23:23
A bez wtyczek?
Gdzie można zanabyć z metra ten kabelek, bo za mną jeszcze chodzi Furutech FX - Alpha Ag.
Mogę sprzedać bez wtyczek.
Jak coś pisz na PW.
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

SBB

Posiadam kabel Musical Fidelity  No nonsense cable i ile dobrze sobie przypominam wykorzystywałem je jako Coaxial do nagrywarki stacjonarnej.Teraz chce je wpiąć jako cyfrowe do daca.Budowa kabla na to pozwala? Pamięć mnie może zawodzić bo to było ponad 20 lat temu i nie chciałbym czegoś zepsuć.

Pboczek

Jeżeli dac ma gniazdo coaxial, to bez przeszkód.
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

SBB

Dac ma takie wejście. Dziękuję za odpowiedź.Sprzęt jest nowy i nie chciałbym czegoś uszkodzić.

siwmad

Cytat: wiki w Październik 30, 2022, 15:18
Kabel cyfrowy, który kiedyś sobie zrobiłem i dość długo gościł u mnie w systemie, Yarbo srebrny koaksjalny 75 ohm z wtyczkami Dh Labs 75 ohm o długości 1 metr jest na sprzedaż.
Cena to 520 PLN.

Ogłoszenie aktualne?
NAD C365BEE, NAD C565BEE, B&W 685S2, Interkonekty RCA MELODIKA Neutrik 50, WiiM mini, Listwa PF-500, AudioQuest SLiP-DB 14/4 kable do kolumn

wiki

Tak
Jak co to zapraszam na PW.
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka