NEOTECH NEMOI-3220

Zaczęty przez rudy-102, Listopad 03, 2017, 10:38

Poprzedni wątek - Następny wątek

bum1234

Cytat: miniabyr w Listopad 03, 2017, 17:14
Nie wiem  czy to słychać ,ale różnica jest .Pytanie czy to długość kabla robi  różnicę . Te kable są identyczne i mają te same wtyki .Nasz kolega Malg robił takie pomiarowe doświadczenie ,których wynik prezentował na naszym forum . I tam kabel po "wygrzaniu"  miał  inny wykres. http://audiomaniacy.pl/index.php?topic=2055.0
No nie wiem. Przeszukałem cały watek i wykresu nie ma ;)
Bardzo mi się podoba stwierdzenie " nie wiem czy to słychać ale zmiany sa" :)

miniabyr

Mnie też się podoba . Grzegorz wrzucał skany z tych pomiarów  ale wątku o belden 8402- ale Bum ty o tym wiesz ,bo i tam zaznaczyłeś swoje odrębne zdanie.http://audiomaniacy.pl/index.php?topic=1386.125
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

rudy-102


gratefullde

Mam i ja, wnioski nie za szybko będą, niech sobie pogra kilka dni a potem z powrotem na dotychczasowego się przesiądę.

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

rudy-102

Gotowca kupił. Leniuch ;) .

Ładne wtyki.

MAC

Teoria drutosceptyków o wydawaniu się, że kable słychać bo nowy, droższy, piękniejszy więc na pewno gra lepiej (czyli tzw podjaranie nową zabawką  :) ) ma odrobinę sensu przy zachwytach, achach, ochach, mlaskaniu, walcowaniu, zjadaniu na śniadanie, zrolowanych skarpetkach i wyskakiwaniu z kapci  ;D

No dobrze... a co w takich przypadkach jak mój? No kuśwa nie gra i już. A najarany na tego Neotecha byłem jak szczerbaty na suchary  ??? Zresztą nie on pierwszy... Duelund też poszedł się w krzaki  :o
Więc? Co? Zwidy?  :o

rudy-102

Cytat: masza w Listopad 03, 2017, 18:40kuśwa nie gra i już.
Ale na początku wyglądało, że Ci się podobało.

rudy-102

Cytat: masza w Listopad 03, 2017, 18:40nie gra
A z reszta u mnie bywa podobnie. Czytam sobie zachwyconych kolegów z forum to sobie kupię czasem coś i wypróbuję. Na ogół wracam potem do poprzedniego ustawienia bo nie całkiem mi pasuje.


gratefullde

Cytat: rudy-102 w Listopad 03, 2017, 18:40
Gotowca kupił. Leniuch ;) .

Ładne wtyki.
Tak, nie lubimy się z lutownicą [emoji6]
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

Cytat: rudy-102 w Listopad 03, 2017, 18:42Ale na początku wyglądało, że Ci się podobało.

Tak było bo... Bo na pierwszy ogień poszła płyta Gordona Dextera z Blue Note, którą można szyby ciąć jak diamentem. Znaczy się jazgocząca jest od urodzenia i wyszło mi na tych Neotechach, że fajnie. jak poszły równo nagrane płyty to zrobiło sie za ciężko.

MAC

Cytat: rudy-102 w Listopad 03, 2017, 18:44A z reszta u mnie bywa podobnie. Czytam sobie zachwyconych kolegów z forum to sobie kupię czasem coś i wypróbuję. Na ogół wracam potem do poprzedniego ustawienia bo nie całkiem mi pasuje.


Cytat: McGyver w Listopad 03, 2017, 18:44Jak nie gra, to musi że zepsuty.

Stop, prrrrr..... bo zagalopowaliście się  ;D
Ten Neotech to fantastyczny drut i nie zamierzam przestać go używać.
Ja cały czas mówię o zestawieniu dwóch par tych przewodów na raz czyli żródło - preamp i preamp - końcówki mocy.
Jako solowy drut jest zajebisty!

McGyver

Cytat: masza w Listopad 03, 2017, 18:47
Cytat: rudy-102 w Listopad 03, 2017, 18:42Ale na początku wyglądało, że Ci się podobało.

Tak było bo... Bo na pierwszy ogień poszła płyta Gordona Dextera z Blue Note, którą można szyby ciąć jak diamentem. Znaczy się jazgocząca jest od urodzenia i wyszło mi na tych Neotechach, że fajnie. jak poszły równo nagrane płyty to zrobiło sie za ciężko.


U mnie Neotech też będzie miał ciężko bo będzie musiał konkurować z Transparentem Ultra.

gratefullde

Cytat: masza w Listopad 03, 2017, 18:40
Teoria drutosceptyków o wydawaniu się, że kable słychać bo nowy, droższy, piękniejszy więc na pewno gra lepiej (czyli tzw podjaranie nową zabawką  :) ) ma odrobinę sensu przy zachwytach, achach, ochach, mlaskaniu, walcowaniu, zjadaniu na śniadanie, zrolowanych skarpetkach i wyskakiwaniu z kapci  ;D

No dobrze... a co w takich przypadkach jak mój? No kuśwa nie gra i już. A najarany na tego Neotecha byłem jak szczerbaty na suchary  ??? Zresztą nie on pierwszy... Duelund też poszedł się w krzaki  :o
Więc? Co? Zwidy?  :o
Długo nie mogłem się otrząsnąć z kabli SO ale dziś już ich nie lubię. Troszku się do takiego a nie innego sposobu prezentacji czy brzmienia przyzwyczajamy.
Nei 3001 jest już lepszym od SO, u mnie. Ciekawe jak ten się spisze, jest w sumie tańszy od 3001.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

rudy-102

Cytat: masza w Listopad 03, 2017, 18:47
Cytat: rudy-102 w Listopad 03, 2017, 18:42Ale na początku wyglądało, że Ci się podobało.

Tak było bo... Bo na pierwszy ogień poszła płyta Gordona Dextera z Blue Note, którą można szyby ciąć jak diamentem. Znaczy się jazgocząca jest od urodzenia i wyszło mi na tych Neotechach, że fajnie. jak poszły równo nagrane płyty to zrobiło sie za ciężko.



Aaa. Czyli wychodzi, że masz podobne odczucia do moich.
Do pierwszych testów puściłem "Amused to Death" Watersa i "Live at Pompei" Gilmoura. Te płyty zagrały fajnie.
Dzisiaj rano włączyłem inną płytę, która ostatnio bardzo mi się podoba i częściej jej słucham i ta została lekko wygaszona przez kabel.

cdt

Zawsze twierdziłem że nam nie potrzeba obcej reklamy bo sami się nakręcimy 10razy bardziej  :o . Ale co do neotecha mnie się podoba . Nie czekałem na wygrzanie . Grał od razu dobrze . Za to tak jak pisalem śrebrny musiał się wygrzać .
Widać nie do każdego systemu jest . Może ja mam system jazgotnika  ;D .

MAC

Cytat: gratefullde w Listopad 03, 2017, 18:51Długo nie mogłem się otrząsnąć z kabli SO ale dziś już ich nie lubię. Troszku się do takiego a nie innego sposobu prezentacji czy brzmienia przyzwyczajamy.
Nei 3001 jest już lepszym od SO, u mnie. Ciekawe jak ten się spisze, jest w sumie tańszy od 3001.

Wiesz co, u mnie te druty Witka tak fantastycznie wpisały się w system, że mam wielki problem żeby ich się pozbyć. No grają u mnie rewelacyjnie.  :o
I wiem, że na odcinku pre - monobloki muszę mieć srebro. Chciałem nawet dzisiaj w Nomosie kupić 3m srebrnego Neotecha to niestety nie było. Metrowe odcinki mnie nie lecza bo nie sięgnął.

MAC

Cytat: McGyver w Listopad 03, 2017, 18:50U mnie Neotech też będzie miał ciężko bo będzie musiał konkurować z Transparentem Ultra.

A to nie jest wielki problem  ;D Ultra i Reference MM same u mnie popełniły samobójstwo po wpięciu WE16GA za 50$  ;D

gratefullde

Cytat: masza w Listopad 03, 2017, 18:59
Cytat: gratefullde w Listopad 03, 2017, 18:51Długo nie mogłem się otrząsnąć z kabli SO ale dziś już ich nie lubię. Troszku się do takiego a nie innego sposobu prezentacji czy brzmienia przyzwyczajamy.
Nei 3001 jest już lepszym od SO, u mnie. Ciekawe jak ten się spisze, jest w sumie tańszy od 3001.

Wiesz co, u mnie te druty Witka tak fantastycznie wpisały się w system, że mam wielki problem żeby ich się pozbyć. No grają u mnie rewelacyjnie.  :o
I wiem, że na odcinku pre - monobloki muszę mieć srebro. Chciałem nawet dzisiaj w Nomosie kupić 3m srebrnego Neotecha to niestety nie było. Metrowe odcinki mnie nie lecza bo nie sięgnął.
No i to jest kwestia materiałowa. U mnie srebro się nie sprawdza.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

Cytat: cdt w Listopad 03, 2017, 18:55Widać nie do każdego systemu jest . Może ja mam system jazgotnika

Mówię, że piszę  ;D O DWÓCH PARACH NEOTECHÓW NA RAZ W TORZE a Wy dalej swoje  >:(
Pojedynczy w źródle gra bajkowo. Razem z Pavoolonem przecie słyszeliśmy u mnie.

gratefullde

Coś jednak o nim napiszę, hehe...
Ależ te basy na tym kawałku drutu chodzą. Szok [emoji3]
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

miniabyr

Maciek u mnie Neotech 1220( srebro ) między pre a końcówkami mocy też poległ ! Było ostro ! Ale ten sam neotech miedzy pre gramofonowym a liniowym -świetnie ! 
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

cdt

Ja między pre a końcwką mam IC zrobiony z tego druta . U mnie się sprawdził bardzo dobrze .
https://audeos.pl/pl/p/Yarbo-SP-1102PS-kabel-symetryczny-do-interkonektow%2C-srebro/681
Miniabyr też go ma . Choć aktualnie to w sumie ja go mam ale w sobotę mu oddam . To może Masza jego wypróbuj .

MAC


cdt