Ponownie Pink Floyd... ile można?

Zaczęty przez michał_flaga, Grudzień 09, 2019, 17:36

Poprzedni wątek - Następny wątek

Pboczek

No i jak wyszło?

Goście byli, miody pili?
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

miniabyr

Podobno ,tak słyszałem od gości, było  he he niezwykle  >:D
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

michał_flaga

zacznę od zdjęć - czyli od tego, co widać - bo to całkiem ładne...
... reszta - czyli to, co można było usłyszeć - idealne nie było. Znam kilka osób, które nawet powiedzą, że było to bardzo odległe od ideału. Wymyśliłem na tę okoliczność nawet sprytny tekst oto on:

"Próbowaliśmy osiągnąć szczyt, ale jak to w górach - czasami pojawia się mgła lub silny wiatr. W audiofilstwie równie często co sukcesy,
napotykamy na problemy. Te pierwsze przynoszą nam sławę i pieniądze, te drugie uczą pokory i rozwijają potrzebę ulepszania tego, czym zajmują się osoby projektujące audio.
... moim zdaniem ten wieczór to remis 1:1
"



miniabyr

Jak zwykle świetnie to wygląda na zdjęciach . Fajnie . Szkoda że z  Waszych relacji dowiaduję się  że  nie było anonsowanej płyty . Czyli słuchaliście zupełnie czegoś innego niż zostało zaplanowane! Ale w sumie to wszystko jedno Ludzie przyszli ,zobaczyli konstruktorów sprzętu  i posłuchali czegoś Pink Floyd . Swoją drogą to PF jest chyba jedną z najbardziej eksploatowanych grup ze wszystkich . Ile było  wznowień to trudno zliczyć . Dobrze że sobie to spotkanie odpuściłem .  8)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

michał_flaga

zazdroszczę, że mogłeś odpuścić. ,,fuckt", płyty faktycznie nie było... ale planujemy już kolejny pokaz z płytą, która jest!!!!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

dino

Stary jestem i nie "łapię".
Grało do d... czy grało ładnie ale nie to co było planowane ?
I ponawiam pytanie o wkładkę (co to nie polska była  ;) ;D) - imię jej podajcie proszę.

Alexander


Pboczek

Akustyka tego studia jest tak dobra jak się słyszy?
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

Kangie

Cadenza Blue - rzeczywiście widać to na zdjęciu. Quintet to nie jest, bo Quintet bardziej kanciate ma body.