LP klasyka

Zaczęty przez kefas, Wrzesień 14, 2018, 13:53

Poprzedni wątek - Następny wątek

kefas

A CD od poniedziałku


jajacek1410

Paczka doszła.
Dzięki.
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

kefas


kefas

To miłego słuchania

kefas



LampowY

Napisz przynajmniej co będzie wystawione.

kefas

Pisałem 1 czerwca, ze jutro (czyli w niedziele) się kończy. Nowa zacznie się we wtorek będą CD i kasety jazz i pop i coś co merlin lubi czyli lata 80-te składanki które w/g mnie grają cudnie

kefas

Jutro o 18.00 kończy się moja aukcja CD i kasety z jazzem i popem - zapraszam.


kefas



vasa

Cytat: kefas w Wrzesień 21, 2019, 19:26Może komuś coś się spodoba?
Czarodziejski flet mnie się spodobał :)
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

kefas


Piterski

A ile chciałbyś za:
- R.Wagner - Latający Holender 3LP Ger. NM-/NM
- J.Verdi - Don Carlos - H.v.Karajan 4LP Ger. NM/NM

Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

kefas

Są na licytacji więc jak się nie sprzedadzą to będę ewentualnie rozważał ile co i za co  ;) ale przez Allegro jest tańsza wysyłka 8,99zł na paczkomat a normalnie to coś okł15zł

vasa

Cytat: Piterski w Grudzień 13, 2019, 09:12
A ile chciałbyś za:
- R.Wagner - Latający Holender 3LP Ger. NM-/NM
- J.Verdi - Don Carlos - H.v.Karajan 4LP Ger. NM/NM
Na opery Cię wzięło?
Za dziwaka będziesz robił [emoji1782]

[emoji377][emoji1634]
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Piterski

Ita już jestem  ;D
Myślisz Mariusz, że mi podejdą te dwa albumy, czy realizacja nie trąci za bardzo myszką?
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

vasa

Cytat: Piterski w Grudzień 13, 2019, 15:38
Ita już jestem  ;D
Myślisz Mariusz, że mi podejdą te dwa albumy, czy realizacja nie trąci za bardzo myszką?
Czy Ci podejdą? Nie wiem.
Ale zarówno DECCA jak i EMI z przełomu lat 70-tych i 80-tych były nagrywane dobrze.
To nie są tłoczenia audiofilskie ale myszą nie jadą i jeżeli będziesz słuchał muzyki a nie dźwięków to dyskomfortu nie będzie [emoji3526]

[emoji377][emoji1634]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.