Koncerty i inne wydarzenia muzyczne

Zaczęty przez GregWatson, Wrzesień 06, 2014, 17:21

Poprzedni wątek - Następny wątek

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

gratefullde

Robercik nasz zaśpiwa :) Trzeba by zobaczyć i posłuchać. Choc ja mam zaliczonego Planta i Page'a w Katowicach, nawet gdzieś mam bootleg z tego koncertu zrobiony :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9


kangie

#28
http://www.wroclaw.pl/jazz-club-vertigo-ul-olawska-13-klub-jazzowy-wroclaw

Monika Borzym wystąpi w niedzielę (15 lutego) o godz. 19 w Vertigo Jazz Club & Restaurant we Wrocławiu przy ul. Oławskiej 13. Towarzyszyć jej będą: Michał Kowalski – fortepian, Artur Gierczak – gitary, Krzysztof Pacan – bas, Paweł Dobrowolski – perkusja.

Jak zdaze wrocic do domu, to wybiore sie tam.

elem

Dziś Wayne Shorter w Katowicach. Będę tam :) Ktoś jeszcze sie wybiera?
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

kangie

Cytat: elem w Luty 28, 2015, 16:10
Dziś Wayne Shorter w Katowicach. Będę tam :) Ktoś jeszcze sie wybiera?
Ja wpadne, ale na Longera w KFC ;-)

elem

Nie znam tego artysty, klubu też nie :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

kangie

Tomek, mam nadzieje, ze koncert udany --> ?

elem

Myślę, że nie gorszy niz Twój wczorajszy podwieczorek  ;)

=>  http://audiomaniacy.pl/index.php?topic=388.15
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

rudy-102

to ja też sie teraz pochwalę. W najbliższą sobotę jadę do Hannoveru na Bonamassę.


frywolny trucht

Będzie relacja, zdjęcia, autografy?
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

rudy-102

Oczywiście coś napiszę, ale czy uda mi się dopchać po autograf. To koncert w wielkiej hali, na tysiące ludzi.
To nie tak jak ostatnio Gregory Porter w małej sali - atmosfera prawie klubowa. Gregory stanął sobie przy wyjściu, obok stolika z płytami i z uśmiechem rozdawał autografy.

frywolny trucht

Kayax:
Specjalny projekt NOSOWSKA ELEKTRONICZNIE na Red Bull Music Academy Weekender.
Wczesne numery i najnowsze piosenki - wszystko w odświeżonym, elektronicznym wydaniu
Gość specjalny: SMOLIK
18.04 Warszawa
Bilety do kupienia na: http://bit.ly/RBMABilet
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

kangie

Byla wokalistka Varius Manx. Lider zespolu zapie...al pseudoterenowka, spowodowal wypadek samochodowy i dziewczyna ucierpiala. A mogl jechac spokojniej i wolniej...

kangie

Zagadka. Co to za koncert?  8)

kangie

Zabralem dzis corke do Sali Koncertowej Radia Wroclaw na koncert pt. "Muzyczne Przygody Pana _ _ _ _ _ _". Ktorego Pana? Odpowiedz na zdjeciu powyzej - na ekranie za muzykami  ;)

Keef98


kangie


Keef98

#45
https://www.youtube.com/watch?v=_so1hR1ppyg&feature=youtu.be
;D ;D ;D
A myślałam, że byłam na ich ostatniej trasie :( ;) :P

THE ROLLING STONES – ZIP CODE TOUR
May 24, 2015 San Diego, CA Petco Park
May 30, 2015 Columbus, OH Ohio Stadium
June 3, 2015 Minneapolis, MN TCF Bank Stadium
June 6, 2015 Dallas, TX AT&T Stadium
June 9, 2015 Atlanta, GA Bobby Dodd Stadium
June 12, 2015 Orlando, FL Orlando Citrus Bowl
June 17, 2015 Nashville, TN LP Field
June 20, 2015 Pittsburgh, PA Heinz Field
June 23, 2015 Milwaukee, WI Summerfest / Marcus Amphitheater
June 27, 2015 Kansas City, MO Arrowhead Stadium
July 1, 2015 Raleigh, NC Carter-Finley Stadium
July 4, 2015 Indianapolis, IN Indianapolis Motor Speedway
July 8, 2015 Detroit, MI Comerica Park
July 11, 2015 Buffalo, NY Ralph Wilson Stadium
July 15, 2015 Quebec, QC Le Festival D'Été de Québec*

kangie

#46
Niedawno wrocilem z koncertu. Bylem ze znajomymi. Klub jazzowy Vertigo we Wroclawiu. Gral zespol Krzysztof Herdzin Trio.
Krzysztof Herdzin - fortepian, flet i przeszkadzajka na lewej stopie
Robert Kubiszyn - kontrabas, gitara basowa
Cezary Konrad - perkusja
Bylem na wielu roznych koncertach w zyciu, ale dzisiaj grali tak, ze glowa mala. Oczywiscie na fortepianie nie gral wybitny Leszek Mozdzer, na kontrabasie nie gral slynny Christian McBride, ale za to na perkusji rewelacyjnie gral Cezary Konrad. Takiego bebniarza dawno nie slyszalem na zywo. Siedzialem w odleglosci 2,5-3m od niego. Akurat w Vertigo sa takie stoliki, gdzie doskonale slychac granie akustyczne, bo naglosnienie co prawda dziala, ale z glosnikow muzyke slysza ludzie ktorzy siedza dalej sceny. Oczywiscie tak jest w wielu klubach. Chodzi mi o to, ze dzisiaj doskonale bylo slychac akustyczne granie, "nieskazone" naglosnieniem. Koncert udany glownie za sprawa perkusisty, ktory dzisiaj calkowicie rozlozyl mnie na lopatki swoja muzykalnoscia, technika gry i przede wszystkim umiejetnoscia gry w zespole i umiarkowana doza wirtuozerii i gra pierwszym planem, bo pierwszym planem byl fortepian. Oczywiscie byl czas na popis, i dla takich chwil jednak warto zyc :)

Chcialem napisac jeszcze jedna rzecz. Znam jednego czlowieka, u ktorego tak wlasnie gra zestaw audio. Zamykam oczy i przenosze sie na koncert. I to wlasnie dla mnie jest referencja brzmieniowa.

kangie

Cezary Konrad w akcji

kangie

I pozostali dwaj Panowie, ktorzy tez dawali z siebie wszystko.

kangie

I jeszcze jedna fotka. Emocje jeszcze u mnie nie opadly, to ostatnie zdjecie wkleje. Kurcze, chcialbym tak grac na perkusji. Niestety nie w tym wcieleniu  ;)