Denon POA-3000

Zaczęty przez LampowY, Styczeń 19, 2019, 20:24

Poprzedni wątek - Następny wątek

LampowY

Tera zachorowałem na Luxmana M5  ;D ;D ;D







LampowY

Accu najdroższe z tego towarzystwa.
Ale w sumie czemu nie. Zachorować mogę. I tak mnie nie stać  :)

tomekkk1

Trzeba sobie zrobić wariata z wycieraczkami w DIY i tyle - będzie taniej, dobrze i dostojnie. No i dość unikalnie ;D

LampowY

Cytat: AudioAddicted w Luty 11, 2019, 19:14No i dość unikalnie ;D
A gwarantujesz, że nie będzie szumiało?  ;D ;D ;D

cdt


tomekkk1

Cytat: LampowY w Luty 11, 2019, 19:15
Cytat: AudioAddicted w Luty 11, 2019, 19:14No i dość unikalnie ;D
A gwarantujesz, że nie będzie szumiało?  ;D ;D ;D

Wymyśli się coś. Skoro u siebie ukróciłem sporo tego szumu i delikatne brumienie, to i w wielkim piecu sobie poradzimy ;) ;D


LampowY

Onkyo już było na poprzedniej stronie. A Technics mi się plebejsko kojarzy  ;D mimo, iż za grosze zakupiłem kapitalnie grający vintydźowy tuner tej marki  8)

Swoją drogą ten technol jest chyba najpiękniejszy  ::) ::) ::)

gratefullde

No mnie to Onkyo jednak... Ciekawe jaka to dostępność i kosztowność...
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

LampowY

Cena jest odwrotnie proporcjonalna do dostępności  :)

gratefullde

Cytat: LampowY w Luty 11, 2019, 19:36
Cena jest odwrotnie proporcjonalna do dostępności  :)

Cudne :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

LampowY


gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

LampowY

Obawiam się, że nie.
Na audiomarkt u Niemca stoi za 7,5k ojro...

gratefullde

Cytat: LampowY w Luty 11, 2019, 19:43
Obawiam się, że nie.
Na audiomarkt u Niemca stoi za 7,5k ojro...

Czyli peżota sprzedam to mi jeszcze trochę braknie... jakieś 30....
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

LampowY

Za 10k zł jest POA-3000
Rok temu bym brał  :)
On pracuje a klasie AB i A jak se go ustawisz. Nie gra gorzej od tego Onkyo a liczni twierdzą, że lepiej.


gratefullde

Cytat: LampowY w Luty 11, 2019, 19:49
Za 10k zł jest POA-3000
Rok temu bym brał  :)
On pracuje a klasie AB i A jak se go ustawisz. Nie gra gorzej od tego Onkyo a liczni twierdzą, że lepiej.



Maciek. Tu już raczej chodzi o drobiazgi. Proszę popatrz, 510 ma ciekawszy wygląd, jest taki... no nie wiem, jest z charakterem, inny. Ale oczywiście nie przekłada się to na kosztowność.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Melepeta

A co to na tym filmie za cudak na ścianie wisi? Jakiś drapak tangencjalny?
Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

tomasz_pianista

Mitsubishi LT5V :)
Grupa ratowania poziomu.

LampowY

Kolejne cudo
Victor ML10



tomekkk1

Pewnie że ładny :)

Maciek, może już czas na zmianę tytułu? Bo zdaję się nie Denona, a ogólnie wycieraczek dobrze we front wkomponowanych szukasz ;)

gratefullde

Adam... załadujesz mi wycieraczki do mojego klona Accu?  :D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9