Finał

Zaczęty przez frywolny trucht, Luty 27, 2015, 14:16

Poprzedni wątek - Następny wątek

GregWatson

Proszę Państwa padła prawidłowa odpowiedź. Aby wszystko było jasne podam pozostałe podpowiedzi:

W nazwie zespołu są litery, które się powtarzają.

w nazwie występuje litera "c"


W nazwie zespołu jest tylko jedna litera "typowo" polska.

w nazwie występuje litera "h"


i kto jest wygranym?
Trochę tego i trochę tamtego też.

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Keef98

Jednak nie wiedziałam :P
BRAWO ;D

GregWatson

Ma nosa. :) :) :)

Brawo.
Trochę tego i trochę tamtego też.

SzuB

No! Jest coś we mnie! ;)

elem

Cho, cho  :o   Łyyyy  :'(
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

kangie

Brawo! Swietna zagadka.  ;D

frywolny trucht

SzuB gratuluję i zapraszam do koryta  ;D Proponuję wybór dwóch płyt CD aby wyrównać średnią kwotę za winyl.
Wysyłka odbędzie się jednak po świętach. Sorka.

http://audiomaniacy.pl/index.php?topic=531.0
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Two-FacedGirl


Cytat: SzuB w Marzec 30, 2015, 20:17
Chochoły
Gratulacje, też się domyśliłam ze o nich chodzi, ale mnie ubiegłeś [emoji4]


Pozdrawiam
Pozdrawiam

SzuB