Dynavector Ultimo 20A

Zaczęty przez Cantilever, Listopad 11, 2018, 08:05

Poprzedni wątek - Następny wątek

Cantilever

Dynavector Ultimo 20A
Nowa igła 0,3x0.7 od AT
Oryginalne opakowanie.
Wysokopoziomowa MC

500zl.


Cantilever


brbr


Eternal Seeker

Panowie potrzebuję małej porady ,czy dużo stracę stosując wkładkę wymienioną w temacie wątku ,zamiast Dynavector DV-10X5 ?
Mam okazje nabyć w podobnym budżecie jak ta w wątku ,moja 10x5 się już praktycznie "kończy" ,gramofonu używam max 2-3 razy w miesiącu.
Gramofon to Pro-Ject 2Xperience Classic ,pre to Phonomaster SE Pana Dubiela .
Wzmacniacz Dubiel Acoustics OTL 6AS7 + kolumny Klipsch RP 600M+ odtwarzacz CD Nirvana ,CA 851N,gramofon Pro-Ject 2Xperience z wkładką Dynavector

Piterski

To nie wolał byś kupić DV20X2H?, nic nie stracisz w stosunku do obecnej, a tylko zyskasz?
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

Eternal Seeker

Pewnie,że bym wolał  :) ale finansowo nie najlepiej w związku z wiadomą sytuacja a i słucham raczej sporadycznie ,no chyba żeby trafiła się jakaś używka w atrakcyjnej cenie  ;D
Wzmacniacz Dubiel Acoustics OTL 6AS7 + kolumny Klipsch RP 600M+ odtwarzacz CD Nirvana ,CA 851N,gramofon Pro-Ject 2Xperience z wkładką Dynavector

Piterski

Mogę Ci taką załatwić za 2500,= + wysyłka. Od godnego zaufania kolegi.
Ma na liczniku góra kilkadziesiąt godzin i jestem pewien, że tak jest w rzeczywistości.
Właśnie u niego miałem okazje usłyszeć ją i 10 którą masz i różnica jest bardzo duża. Płyty które myślałem, że są w kiepskim stanie nagle zaczęły grać. Szlif Micro Ridge robi swoją robotę.
Jak byś był zdecydowany to zapytam czy nadal ją ma.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

Eternal Seeker

Chętnie bym skorzystał bo cena dobra a i recenzje niezłe ale jak wspomniałem aktualna sytuacja finansowa nieciekawa no ale od czego są koledzy ,czasem poratują w biedzie.Kolega złożył mi kuszącą propozycję na Goldringa 2500 ,co prawda wkładka MM ,przebieg w sumie nieduży bo niecałe 250 godz. , cena zachęcająca bo ok. 1kzł .
Kolega idzie wyżej ,w MC Ortofona a ja na "przeczekanie" wrócę chyba do tego Goldringa ?
Wzmacniacz Dubiel Acoustics OTL 6AS7 + kolumny Klipsch RP 600M+ odtwarzacz CD Nirvana ,CA 851N,gramofon Pro-Ject 2Xperience z wkładką Dynavector

Piterski

Spoko gdyby ktoś był zainteresowany to zapytam kolegi o tę wkładkę.
Na pewno na niej nie gra i leży w pudełku lub ją sprzedał.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.