Menu główne

rowerowanie

Zaczęty przez Wireless, Sierpień 11, 2014, 10:18

Poprzedni wątek - Następny wątek

Wireless

No u mnie za trzy czapki nie przejdzie, niestety  :'( Rozważam opcję z dyplomem ... naprawdę mi się podoba  ;D ;D ;D ;D , tylko .... no mała szansa na to, aby prawie 50-latek wygrał ściganie z dwa razy młodszymi szczawikami, przyznać trzeba  ;D ;D ;D ;D Kurcze, stary, a [dalej] głupi jestem z tymi rowerami :) :) :)

A no i jakąś kamerkę na kask trza będzie doliczyć, bo na tym sprzęcie już będzie co nagrywać ... i pooglądać, jak się taką trasę przeżyje :) :) :)
Pozdrawiam, Wireless

vasa

Cytat: wireless w Wrzesień 17, 2015, 23:58jak się taką trasę przeżyje   
Jak to jest, że jak mam skosić kawałek trawnika to nieżywy ze zmęczenia potem jestem a cały dzień na nartach lub pod żaglem mogę spokojnie zakończyć długą imprezą?
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Wireless

No to jest faktycznie dziwne. Ze mną jest dokładnie tak samo ... koszenie trawy jest absolutnie wykańczające ....  ;D
Pozdrawiam, Wireless

Keef98

A jaki jest problem z powiedzieniem, że chcesz sobie kupić nowy rower, kupieniem go oraz kupnem jakieś torebki Chanel, aby przekupić żonę? ;)
Chyba ludzie lubią torebki Chanel, nie? :)

Cytat: wireless w Wrzesień 18, 2015, 00:06
No to jest faktycznie dziwne. Ze mną jest dokładnie tak samo ... koszenie trawy jest absolutnie wykańczające ....  ;D
Mój Tata to lubi.
Ja nie, wolę układać drewno opał. :)

Wireless

Niestety, małżonka na to nie pójdzie ... nie ta skala, niestety ... Dyplom lepszy - absurdalność pomysłu ją rozbroi, mam nadzieję  ;D ;D ;D

Ja koszenia trawy po prostu nie znoszę ... To jest tak monotonne zajęcie (dla mnie), jak tylko można sobie wyobrazić ... No, chyba żeby sobie traktorek sprawić, ale powierzchnia do koszenia lekko nie taka pod traktor - z takim traktorem na moim ogródku to nudno by nie było :) :) :)
Pozdrawiam, Wireless

Keef98

Takim traktorkiem, to sama chętnie bym kosiła trawę :)
Ale odkąd rodzice zobaczyli moje pierwsze podejście przy skrzyni manualnej to... Uznali, że mam się trzymać z daleka, ale teraz wiem, co robiłam źle, a zrobiłam prawie wszystko ;)

vasa

Cytat: wireless w Wrzesień 18, 2015, 00:12chyba żeby sobie traktorek sprawić,
Taki traktorek to bardzo podatny na tjuning jest ;)
Można by ogranicznik mocy zdjąć i mieszankę trochę wzbogacić
:D ;D
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Piterski

A jak tam Wasze rowerki, stoją już pochowane?
Bo ja puki sucho to śmigam do pracy na rowerze. Trochę mnie przy tym diabli biorą na kierowców (sam też nim jestem), ale galony zostają w baku a kasa na rachunku i można myśleć o nowych płytach. To się nazywa motywacja ;D
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

gratefullde

Wigry 4 mojej żony stoją w garażu od 24 lat. Raz jej "dopuściłem" powietrza do dętki, tzn w jej rowerze. Jednak nie wiem po co gdyż nadal tam stoi, nigdzie sobie nie pojechała. A sprawny jest. Był. Nie wiem. Mogę dopompować....
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Wireless

Jutro, jak pogoda będzie, to może sobie jakąś małą rundkę zrobię ... byleby pogoda była, no ale to już nie te trasy, co latem ...
Pozdrawiam, Wireless

Piterski

Kiedyś to śmigałem po Kampinosie z kolegą w środku zimy. Śniegu dużo nie było, lekko tylko przyprószył to jechaliśmy na skróty po bezdrożach. 
Spotkaliśmy nawet stado sarenek co latem było by raczej niemożliwe. Tak więc każda pora roku ma swój urok.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

wojtek41

Ktoś ma rower Treka ? Dokładnie 1000 SL.  Wiem, że to szosówka ale nigdy nim nie jezdziłem. Macie jakieś doświadczenia ?
Chyba jutro kupie... ;)

Keef98

Jutro wyciągam mój rower, dzisiaj już nie mam siły się ruszać. Tatuś uznał, że zrobi dwa razy więcej pompek, skończyło się tym, że zrobiłam o 25% mniej, ale i Tatę, i mnie łapy bolą :( Jutro zacznę od 50, zobaczę jak sobie poradzi ;D

paul_67

Kiedy ukradną mi rower?

wojtek41

No i co ? I nico ?  :D
Tak wygląda w googlach.  :)


rudy-102


Keef98

Tak, kiedyś umiałam jestem ciekawa czy umiem cały czas. Kiedyś dotykałam nosem ziemi. Nie umiem tylko z klaskaniem. Jedna na Bóg wie ile pyknie, ale to nie to.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

wojtek41

To kupiłem Treka. :)  Pierwsze wrażenia z jazdy pozytywne. Teraz jeszcze dwie, może trzy lekkie trasy i przeglądzik.

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

wojtek41

Nie ma. Trzeba o kondycję zadbać. )

Two-FacedGirl

Cytat: wojtek41 w Kwiecień 05, 2016, 21:37
To kupiłem Treka. :)  Pierwsze wrażenia z jazdy pozytywne. Teraz jeszcze dwie, może trzy lekkie trasy i przeglądzik.
Fajny! Niech Ci dobrze służy:)
Dziś przy pięknej pogodzie wyciągnęłam mój wehikuł (prastare toto i ciężkie jak cholera, ale lubimy się) z garażu. Wytarłam z kurzu, podpoompowalam opony, wymieniłam baterie w oświetleniu i stwierdziłam ze gotowy do jazdy. Późną jesienią przeszedł gruntowny serwis (ledwo co udało się go wskrzesić)połączony z wymianą większości części plus małe modyfikacje w celu zmniejszenia jego wagi. W zimie nie był używany więc nic nawet nie muszę teraz smarować. I taki piękny do piątku pewnie będzie stał bo do końca tygodnia zapowiadają deszcz:(
Pozdrawiam

Wireless

Cytat: wojtek41 w Kwiecień 05, 2016, 21:37
To kupiłem Treka. :)  Pierwsze wrażenia z jazdy pozytywne. Teraz jeszcze dwie, może trzy lekkie trasy i przeglądzik.


Treki mają bardzo dobre ramy. Zarówno, jeśli chodzi o geometrię, jak i wykonanie. Praktycznie niezniszczalne.
Pozdrawiam, Wireless

wojtek41

Cytat: Two-FacedGirl w Kwiecień 05, 2016, 22:22Fajny! Niech Ci dobrze służy:)
Dzięki. :)  Wg zapewnień sprzedającego, większość czasu stał nieużywany. Miał ponoć tylko jeden sezon zaliczony. Zobaczymy...

wojtek41

Cytat: Wireless w Kwiecień 05, 2016, 22:27Treki mają bardzo dobre ramy. Zarówno, jeśli chodzi o geometrię, jak i wykonanie. Praktycznie niezniszczalne.
Dożywotnia gwarancja.  :)  Rama waży 1,6 kg.