TU WOŁAĆ!

Zaczęty przez frywolny trucht, Październik 16, 2016, 14:32

Poprzedni wątek - Następny wątek

elem

tak, premiera 13 kwietnia.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

moon

wiadomo jaka kwota? to chyba jedna z niewielu plyt, ktora bym chcial miec:)
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

Jakub

W sensie, że pop na winylu?
To był mój pierwszy kompakt ;)
Włączyłem sobie dzisiaj i słucham, nie słuchałem tego chyba z 15 lat.
Kapitalny album.

To ile...?  ;)

Michał

Pamiętam,że jak ukazał się Pop,to wszyscy ostodoksi,w tym ja,którzy manakalnie kochali Achtung i Joshua,oraz większość muzycznych dziennikarzy,twierdzili,że to kupa gówna i kiedyś U2 będą się tego dzieła  strasznie wstydzić. Tym czasem to oni mieli rację,tym albumem wyprzedzili wtedy myślenie i postrzeganie muzyki.

elem

Polski dystrybutor (UMP) jeszcze nie ustalił ceny. Myślę, że to będzie około 140-150 zł (2LP)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

moon

Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

gratefullde

Był bym zainteresowany...

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

elem

sprzedaż własna artysty,  tylko cdbaby
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

gratefullde

Cytat: elem w Marzec 27, 2018, 16:01tylko cdbaby

i tam właśnie (oraz amazon) znalazłem, dzięki za fatygę zatem ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

moon

Elem, czy taka pozycje z wytworni Jacka White'a Third Man Records bedziesz mogl zdobyc: Captain Beefheart's Trout Mask Replica ?
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

elem

A kiedy ma się ukazać?
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

moon

sprawdze, bo nie wiem, czy to aby nie jest w tym pakiecie wytworniowym dla subskrybentow na razie
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

moon

Elem, czy jestes w stanie zdobyc jedna sztuke czegos takiego:  https://www.roughtrade.com/gb/music/sleep-the-sciences

Sleep
The Sciences
Label Third Man
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

elem

Chyba tylko w UK dostępne. 18 maja bedzie normalna wersja tej płyty (też limitowana)  za mniej niz połowe ceny RSD

Mam za to innych hałaśników  ;)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

moon

Cytat: elem w Kwiecień 20, 2018, 16:10Chyba tylko w UK dostępne. 18 maja bedzie normalna wersja tej płyty (też limitowana)  za mniej niz połowe ceny RSD

Mam za to innych hałaśników 

serio ?
nie wiedizalem, ze to edycja na RSD w ogole, czyli bedziesz mogl miec normalna wersje?

co masz za halasnikow?;)
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

moon

juz od Ciebie mam wersja czarna, styknie, tym bardziej, ze nie cierpie PD;)

widzialem troche obrazkow z jednego z krakowskich sklepow w kwestii RSD, wiec podziel sie co tam masz;)
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

moon

Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

il cattivo

Elem, jakbyś jednak tego Sleepa organizował, to dla mnie koniecznie też proszę. Uprzejmie.

elem

czy ty z moonem macie takie same płyty ?  ;)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

il cattivo


moon

w sklepie Norman Records twierdza, ze 27 kwietnia to okolice preorderu Massive Attack "Heligoland", Elem, cos teges ?;)
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

moon

Ktos juz sprzedaje po 260 na fejsbuku z dostepnoscia od 4 maja, panie Tomku, a u Pana jak?;)
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

Michał

Dajcie elemowi trochę czasu. Jest zarobiony z powodu RSD i zwyczajnie nie ma czasu na forumowanie :)