Czy to już chorobliwe zbieractwo ?

Zaczęty przez Księgowy, Październik 09, 2015, 15:24

Poprzedni wątek - Następny wątek

Księgowy

W tym miesiącu ( jest dopiero  9 ) GAD RECORDS  3LP, Merlin 2LP, Allegro 5LP, ... i od kloszardów 15. Od kloszardów udało mi się kupić : Breakout BLUS  mono, Czerwone Gitary I i II mono, Laboratorium, pierwszą płytę SKORPIO ( żal było nie kupić), ...... Miesięcznie, od kilku lat kupuje dziesiątki płyt. Prawdę mówiąc to już nie mam miejsca żeby je trzymać.

To jest chore, ale może nie tylko ja jestem chory?
:-[
Pro-Ject Debiut III Esprit, Pro-Ject Box SE II, Ortofon Alfa, PM6003, CD6003, Heco Celano 501, Qed 350 xt

miniabyr

Tak to trzeba leczyć! Lewatywa pomaga.Wiem to z autopsji :P ;D
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

elem

lewatywa nie pomaga  :( na szczęście w promocji, sporo taniej niż na amazon :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

miniabyr

Szkoda życia na chujowy dźwięk !

elem

nie wiem czy jeszcze można, zadzwonię, dam ci znać na PW
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Księgowy

Pro-Ject Debiut III Esprit, Pro-Ject Box SE II, Ortofon Alfa, PM6003, CD6003, Heco Celano 501, Qed 350 xt

Księgowy

..... Co miesiąc wydaje więcej niż na (1/12) wartości sprzętu, ...na LP.., wiem ze jestem księgowym .. ale ?????   
Pro-Ject Debiut III Esprit, Pro-Ject Box SE II, Ortofon Alfa, PM6003, CD6003, Heco Celano 501, Qed 350 xt

elem

Księgowy, jesteś po prostu skąpy  ;D  uwolnij orkę, daj się ponieść fali  ;)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

frywolny trucht

Mnie tak wzięło dwa lata temu, że wyślizgałem chodnik w drodze na pocztę :) Wiecie jak wyglądają chodniki w Chorwacji. Wypolerowane tysiącami kroków. Na poczcie, dzień dobry panie Arku, kurierzy, dzień dobry panie Arku :)
Jak policzyłem to mi wyszło, że kupiłem tego roku więcej niż jedną płytę na dzień. Na szczęście trochę odpuściło :)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Wireless

Cytat: frywolny trucht w Październik 10, 2015, 09:38
Mnie tak wzięło dwa lata temu, że wyślizgałem chodnik w drodze na pocztę :) Wiecie jak wyglądają chodniki w Chorwacji. Wypolerowane tysiącami kroków. Na poczcie, dzień dobry panie Arku, kurierzy, dzień dobry panie Arku :)
Jak policzyłem to mi wyszło, że kupiłem tego roku więcej niż jedną płytę na dzień. Na szczęście trochę odpuściło :)

Też taki boom przeżywałem parę lat temu ... odpuściłem, jak ceny zaczęły świrować ... Średnią uzyskiwałem zbliżoną do Frywolnego :)
Pozdrawiam, Wireless

MAC

Cytat: frywolny trucht w Październik 10, 2015, 09:38Na poczcie, dzień dobry panie Arku, kurierzy, dzień dobry panie Arku :)
Żebyś Ty widział z jakim pietyzmem i ostrożnością mój listonosz przynosi mi dwie paczki tygodniowo.
Jak go raz kiedyś opierdoliłem bo mi jedną przerzucił przez płot na kostkę to teraz już wie, że tam są... lampy :)


vasa



Cytat: masza w Październik 10, 2015, 13:43
Jak go raz kiedyś opierdoliłem bo mi jedną przerzucił przez płot na kostkę to teraz już wie, że tam są... lampy :)



No pewnie, te nowoczesne, takie płaskie.
Ich się na kineskopy do komórek używa :)
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

WOY

To jest dopiero gratka dla zbieraczy.
Rammstein "Liebe Ist Fur Alle Da [Comradebox]"

Księgowy

Pro-Ject Debiut III Esprit, Pro-Ject Box SE II, Ortofon Alfa, PM6003, CD6003, Heco Celano 501, Qed 350 xt

wojtek41

Pojechalem po sluchawki...Wrocilem z okolo 40 winylami... :o  Sluchawki poczekaja do soboty.

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Wireless

Cytat: wojtek41 w Październik 20, 2015, 20:04
Pojechalem po sluchawki...Wrocilem z okolo 40 winylami... :o  Sluchawki poczekaja do soboty.

;D ;D ;D ;D ;D
Pozdrawiam, Wireless

wojtek41

32 z jazzem i 5 innych... ::)
Chyba nie ma na to lekarstwa  :o

Keef98

Jest... Wystarczy wydać całą kapuchę na coś innego i nie mieć karty kredytowej ;)
Ale jak człowiek jest na głodzie, to się podle czuje ;)

wojtek41

Nie no. Tak bez kasy chodzic...? Juz wole wszywke  :D

Keef98

Nie wiem, jak wiem, że muszę na coś szybko uzbierać lub zebrać sporą kwotę, to nie szastam pieniędzmi, ot raz na jakiś czas książka/film/płyta. Nie chodzi mi o to, aby biegać bez kasy w ogóle, bo to też jest wariactwo. ;)

merlin1973

W minionym tygodniu dotarły do mnie 2 kartony płyt. :)
Wszystko było by ok. gdyby nie fakt,że przeleżały 30 lat w piwnicy, w wilgoci i stan ich jest opłakany.
Dostałem to za darmo, lecz prawie wszystko nadaje się na śmietnik,aż szkoda było :'(
Uratowałem 8sztuk, płyty jakby nie grane ,okładki lekko zdezelowane. :(
Pozdrawiam S.CH.

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Wireless

Całkiem symoatyczny zestawik ocalał:
BS, PF, Kate Bush, Mike Oldfield, Camel :)
Pozdrawiam, Wireless

kawosz

To masakra z tym wydawaniem na płyty . Też tak mam . Zawsze sobie tłumaczę że lepiej wydać na płytę niż na wódkę i jakoś pomaga. Dopóki nie odbija się to na rodzinie to raczej nieszkodliwe dziwactwo . Kolejne winyle zamówione , a w poniedziałek do empiku po płyty z naklejkami .