OBUH i Rogalów Analogowy.

Zaczęty przez miniabyr, Luty 03, 2015, 17:30

Poprzedni wątek - Następny wątek

wojtek41

Tak z ciekawodci...Jak graja cd z OBUH'a. Ma ktos...?

miniabyr

Szkoda życia na chujowy dźwięk !

jajacek1410

Cytat: gratefullde w Luty 23, 2015, 20:38Lakierek ?
Ma tak gładki rant, ze trzeba uważać przy przewracaniu na drugą stronę. Wyślizguje się. Po za tym, ja raczej słucham na trzeźwo, a wtedy łapy mi się trzęsą. :)
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

gratefullde

Cytat: miniabyr w Luty 23, 2015, 20:48A feeeee ja nie mam 

Czyli jak byś dostał z obucha (w złym tego słowa znaczeniu) ?
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Cytat: jajacek1410 w Luty 23, 2015, 20:50Po za tym, ja raczej słucham na trzeźwo, a wtedy łapy mi się trzęsą.

Cenna uwaga, dzięki :) Ja też na trzeźwo, po kielichu to nie, nie stać mnie :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Cytat: jajacek1410 w Luty 23, 2015, 20:50
Cytat: gratefullde w Luty 23, 2015, 20:38Lakierek ?
Ma tak gładki rant, ze trzeba uważać przy przewracaniu na drugą stronę. Wyślizguje się. Po za tym, ja raczej słucham na trzeźwo, a wtedy łapy mi się trzęsą. :)
Chirurg ?  :D

jajacek1410

Patriota. Troszczę się o budżet państwa. :)
Ale do rzeczy - jak z realizacjami OBUHa na cd? Bo odpowiedź "fuj, nie mam" to wiele nie wyjasnia :)
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

gratefullde

Ja jeszcze w sprawie Budzyńskiego, Tomasza, "Luna". Nagranie to Puszczykowo ale Piotr Nykiel jest człowiekiem wykonującym mastering. Wydanie Obuh 2009. Co chciałem jeszcze napisać. Świetna płyta i już. Poleceniam.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

miniabyr

Szkoda życia na chujowy dźwięk !

masza


miniabyr

No cóż ktoś baty musi dostawać.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

masza

Ja bym na Twoim miejscu nie głosował w temacie bo Gośka wie gdzie mieszkasz :)

miniabyr

Szkoda życia na chujowy dźwięk !

masza

Kupiłeś, kupiłeś. I przy okazji jeszcze kilka płytek.
Baba już mnie gania po całym domu, że wszędzie płyty się walają.
To zwalę na Ciebie, że to Ty mnie prowokujesz :)

miniabyr

Dostanie bimbru to się udobrucha......  a słuchałeś płytek?
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

masza

Tak szybko to Pan Czern chyba nie działa.
Kupiłem pół godziny temu :)

On handluje tym stuffem na allegrze ;)

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=11954493

miniabyr

No ale tam mało tego jest :o
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

masza

On tam u siebie stacjonarnie też dealuje płytami?

miniabyr

Jak ja byłem to kupiłem tam  5 pozycji........a to jedna z nich  http://magiccarpathians.com/   Niestety nie znalazłem tej płyty w internecie więc moja fotka .kopii 350 ja mam 317!
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

elem

Psychodeliczna kraina łagodności. Łagodności serca, w głowie robi piękny bałagan :)

Genialna płyta!


Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

gratefullde

Właśnie sobie słucham,  odjazd :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Cytat: elem w Marzec 05, 2015, 23:50
Psychodeliczna kraina łagodności. Łagodności serca, w głowie robi piękny bałagan :)

Genialna płyta!


Oj zgadzam się. Genialna.  Realizacja przepiękna . Kocham takie rzeczy :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

miniabyr

Cieszę się że Wam podpasowała ta wytwórnia . Ja nie mogę się doczekać ,kiedy z Pmcomp'em pojedziemy do Rogalowa  po winyle ;D Najbardziej pluję sobie w brodę ,że nie kupiłem kompletnej muzyki Pendereckiego do filmu "Pamiętnik znaleziony w Saragossie " To czarny biały kruk ....cholerra mać ale w ogóle nie wiedziałem ,że takie coś wyszło na winylu.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

gratefullde

Cytat: miniabyr w Marzec 11, 2015, 17:58
Cieszę się że Wam podpasowała ta wytwórnia . Ja nie mogę się doczekać ,kiedy z Pmcomp'em pojedziemy do Rogalowa  po winyle ;D Najbardziej pluję sobie w brodę ,że nie kupiłem kompletnej muzyki Pendereckiego do filmu "Pamiętnik znaleziony w Saragossie " To czarny biały kruk ....cholerra mać ale w ogóle nie wiedziałem ,że takie coś wyszło na winylu.
No właśnie,  ja całkiem niedawno wyczytałem o tym w wywiadzie z Wojtkiem.  Jak tam będziesz i będzie możliwość zanabycia to ja też poproszę :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

miniabyr

Nie będzie !! >:( To jest nie do dostania ,chyba że na aukcjach.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !