Miniabyra ulubiony klocek

Zaczęty przez miniabyr, Luty 12, 2015, 17:35

Poprzedni wątek - Następny wątek

bubusia

No coz, kolejny dowod na to, ze cyfrowe wzmaki jeszcze musza sie troche dopracowac, zeby dorownac, lub chociaz zblizyc sie do lampy, tzn dobrej lampy. Trany juz potrafia, cyfra nie. Mam podobne doswiadczenia.
Jadis da88s, Metronome cd8 sign. tube, Speakers- SF 1@Twonk, Yeter power/cardass neutral reference/VDH supernova/ VDH silver mkIII ?

miniabyr

Bubusia  ale ja to piszę z mojego punktu słyszenia ,mojej estetyki . To co słyszałem z Micromega One było bardzo złe .Qupa jak dla mnie .To nie jest brzmienie tranzystora  ani lampy .To czysta żywa chemia . Nuforce (Jacka) zdecydowanie były po muzycznej stronie brzmienia . Przypominały mi to co słyszałem ma końcówce mocy Marantz Sm9 (vintage) którą ma Piterski .
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

MAC


miniabyr

Cytat: masza w Listopad 17, 2017, 09:11
Toś mu pojechał  ;D
Ha, ha  rzeczywiście mogło to śmiesznie zabrzmieć . Jak zwykle udało mi się .Teraz pójdzie w świat ,że Piterski ma cyfrę jako wzmacniacz . he,he,he
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

cdt

W sumie to i tak lepiej niż drżący fortepian  ;D . Nie cza kręcić w hamulcach  ;D

miniabyr

 Czas umyć nogi ,ogolić się ,zęby wypolerować  przyodziać  odświętną koszulę wypolerować buty O godzinie  13 rozpoczynam polowanie . Czyli Audio Show . Poluję na ciekawe wydania sacd i raczej będzie to jazz . 8) 
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

cdt

Paweł Zenek wydaje złote przeboje na winylu w limitowanej edycji  ;D . Może będzie i super audio  ;D Poluj  :P

miniabyr

Fantastyczny dźwięk. To pierwszy pokój gdzie siedziałem z przyjemnością. RDacoustic!
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

moon

ręce drżą z podniecenia, co widac na zdjeciu;)
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

miniabyr

Robię foty tabletem jest więc trudno o stabilizację.  :)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

frywolny trucht

Spróbuj oprzeć o ścianę w przedpokoju, oparcie krzesła itp. Ale na ramionach gramofonów nie stawiaj w żadnym przypadku :)
No i nie meble, a hostessy poproszę  ;D
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

dyletant

To nic nie da bo to fala dzwiękowa porusza matrycę. No chyba, że głośniki nie grają to wtedy zdjęcie będzie nie poruszone ale jak nie grają to po co robic zdjęcie? :-\  ... no jasne wtedy fotografujemy hostessy ;)

elem

miniabyr, byłes juz w tym pokoju?

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

rudy-102

Można kupić ten dywanik razem z "wkładką mięsną"? ;) :D

gratefullde

Fajne kolumny [emoji4] no i odrazu widać że jest czarne tło [emoji16]
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

Stawiam na miedziane okablowanie w dolnych rejestrach   8)

miniabyr

Oj durne wy som jak całe to audio  :P :D jak  na razie  pokój z RDacoustic jest nie do pobicia. Żadnych gołych bab proszę mi tu nie wrzucać. Kącik starego erotomana urządzamy innej zakładce  ::)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

miniabyr

Zmęczyłem się a przecież udało mi się tylko zwiedzić wystawę w Sobieskim.  Krótko . To co mi się podobało to już wyżej pisałem . W tym roku w Sobieskim jakiś wielkich dramatów nie było ,choć zdarzały się prezentacje mało udane np. Focal .  Na parterze strefa płyt ,którą zdominował winyl .99% sprzedawało winyle a na praktycznie jednym stoisku  leżały sobie płyty cd . Ceny wydawnictw z epoki np. Polish Jazz to szaleństwo  :o Pierwsze wydanie Komedy Astigmatic to 500 zł ,Mieczyslaw Kosz 350 zł, Sadowski 350 zł  :o   Nie kupiłem nic . Może jutro na stadionie znajdę coś fajnego na sacd. Jedna wnerwiajaca sprawa . Kupiłem karnet  . Na rekę dostałem opaskę ,która muszę nosić przez te 3 dni . Nie wolno tego zdjąć  :( Nie można było tego inaczej rozwiązać ?  .............podobno można się z tą opaską kąpać .To jest moim zdaniem do dupy rozwiązanie.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

cdt

EV nie dałes szansy :) . Nie usiadłeś posłuchać  :P

miniabyr

napierdzielaliście tak głośno ,że zwiałem. :P
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

cdt

Ja nie . Sprzedałem już Teaca i Dziadka . Ostał się A 77 . Nomos wziął z sobą na AVS . Ja przyniosłem mastery i zwykłe taśmy . Ludzią w szoku jak A 77 z małą studyjną wymiata . Przychodzą i mówią że to najfajniejszy dźwięk wystawy cokolwiek to znaczy . Jutro jeszcze jadę na kilka godzin . Pisałem o tym wcześniej

elem

Te wielkie ciemne plamy to jakies JBLe?
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

frywolny trucht

Kawosz. Ja to już sugerowałem gdzieś między wierszami. Ale teraz dobitnie-pomiędzy jednym ramieniem za 5 tys, a drugim za 10 tys powinieneś/mógłbyś zainwestować w sprzęt foto. Nic nie widać co tam stoi, a lubisz zdjęcie zapodać. Czyli Nomos? Ciekawa zmiana. Z vintage, który ładnie się świeci, miło gra- na głośne granie? Plus współczesne kable?
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

gratefullde

U mnie na komórce wygląda super:)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9