Menu główne

Mój gramofon Zontek

Zaczęty przez miniabyr, Sierpień 28, 2014, 21:29

Poprzedni wątek - Następny wątek

kangie

Niektóre stare ramiona japońskie mają regulację azymutu trzema śrubami w podstawie ramienia.

jamówię

Ale przecież są V z możliwością regulacji azymutu,moja 309 full magnesium miała a to ta sama belka co w V.

miniabyr

Są SME z możliwoscią regulacji na headshel'u ale to ramie nie ma ,mimo że jest to sme 5. Piotr pytałeś o pre .Gramy na moim Moon'nie. Zontka pre będzie u mnie za 2 tygodnie i to w celach zabawy kondami. ;D
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

elem

Azymut można regulować podkładkami. Feickert chyba dołączał takie podkładki do swojego programu. Jedna podkladka odpowiadała za 0,25 stopnia chyba. Tak miałem wyregulowany azymut w Jelco, pare lat temu.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

kangie


peezeet


pmcomp

Lampka by się przydała ;).

Pozdro

miniabyr

Trochę zaniedbałem ten wątek ,ale co tu pisać kiedy wszystko układa się jak trzeba z moim drapakiem.......ale wiem,że  już niedługo coś zacznie drgać w rajstopach i będzie kolejna recenzja Zontka  w "prasie" zachodniej. Mam nadzieję ,że Nadkonstruktor  natychmiast wklei tu odpowiedni odsyłacz. Amen.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

MAC

Wymień na KreAture tzn Armaturę.
;)

miniabyr

Hi hi rozumiem  że jak wymienię Zontka na Armaturę to będę miał o czym pisać.Dość karkołomne ......a swoją drogą  to jestem ciekaw, czy ktoś kupił ten gramofon pytam bez złośliwości (oprócz Don Wasyla-to było złosliwe z mojej strony)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

gratefullde

Cytat: masza w Lipiec 25, 2015, 22:01Wymień na KreAture tzn Armaturę.

To gramofon Azusa, si? Jest okropny. Od nazwy po wygląd masakra. Jednak ciekawi mnie jak to brzmi. Oczywiście jeszcze bardziej ciekawi mnie ile kosztuje :/
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

paul_67

Osobiście mi też się nie podoba, choć nazwa kojarzy mi się właśnie z czymś takim.Chromowane krany czy coś takiego do kuchni czy łazienki :)

miniabyr

Być zadowolonym z efektu poszukiwań to jest istotne. Mam nadzieję,że Armatura gra lepiej niż wygląda.Ja swojego drapaka nie zamienię na nic innego ,bo nie wiem jaki pierdylion złotych monet musiał bym wyłożyć ,aby było lepiej .To naprawdę było by trudne.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

miniabyr

A za chwilę na tym portalu będzie recenzja gramofony. Tu zajawka  i czekamy na cały tekst(przynajmniej ja) http://hifipig.com/hifi-pig-extra-september-edition/#more-18491
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

miniabyr

Szkoda życia na chujowy dźwięk !

pmcomp


frywolny trucht

Nie chcecie wiedzieć jakie zdjęcia ja znalazłem  ;D
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Jakub

Szkoda, że recenzja kończy się słowem "Shame." Na pewno znajdą się tacy, którym to słowo wystarczy za całą recenzję, bez względu na jego rzeczywisty kontekst.

miniabyr

Ja bym się tym nie przejmował ,bo Zontek płynie swoim nurtem , nie zwracając uwagi na polskie piekiełko . I wiem że kilku cymbałów szlag trafi. :P
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

miniabyr

Cytat: frywolny trucht w Wrzesień 14, 2015, 17:33
Nie chcecie wiedzieć jakie zdjęcia ja znalazłem  ;D
DAWAJ!
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

frywolny trucht

Na własne życzenie...
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

peezeet


miniabyr

He ,he zaprośmy ją na nasze forum ....doda jeszcze więcej splendoru. :P
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

frywolny trucht

To jest myśl. Miła pani zaprosi Clarksona, Clarkson premiera, a premier królową. To Anglicy, na pewno mają gramofony :)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

gratefullde

Cytat: miniabyr w Wrzesień 14, 2015, 18:15doda jeszcze więcej splendoru

że Dorota ? ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9