Sprzedam gramofon Sony PS-X65

Zaczęty przez krzysiek, Luty 16, 2019, 15:56

Poprzedni wątek - Następny wątek

krzysiek

Sprzedam gramofon Sony PS-X65 ze złotej ery analogu, direct drive, pełna automatyka, VTA ustawiane w locie, zdejmowany headshell. Gramofon kupiłem w UK, następnie gramofon przeszedł pełną renowację techniczną i kosmetyczną u esdarka. W rezultacie działa idealnie, jak nowy. Kosmetycznie - wytarte nadruki na dwóch przyciskach na panelu.
W komplecie dodatkowa przeciwwaga do cięższych wkładek. Firmowy headshell SH-165. Instrukcja. Dodatkowo szablon łukowy do kalibracji od legendary_audio.
Brak firmowego kartonu, więc zdecydowanie odbiór osobisty - okolice Gdyni.

Cena 2500 zł.

Bez wkładki, ale za dodatkową opłatą mogę zamontować Denona DL-110 (MCHO) lub A&R P77 (MM).

Kupujący będzie też miał prawo pierwokupu dwóch dodatkowych headshelli Sony SH-165.















Modwright KWI-200, Dynaudio Special 25, Chord Qutest, poprzednio na forum jako blackholesun

axolotl

Piekny, gdybym mial pelny portfel ehhh....

Mozesz napisac na co zmieniasz??

LampowY

Wiem, że nie ten temat ale nie mogę się powstrzymać od pytania - co w zamian?

krzysiek

Prawdę mówiąc mam kryzys analogowy.
Zastanawiam się nad sprzedażą całego toru i wykorzystaniu kasy na żonglerkę wzmacniaczami/kolumnami.
Jeśli stwierdzę, że moje kolumny i wzmacniacz grają na 100%, to pomyślę nad odtworzeniem toru analogowego.
Coś z drugiej ręki - Linn Sondek 12 z Ittokiem, Well Tempered Amadeus albo Nottingham Spacedeck.

Płyt, rzecz jasna, nie sprzedam :)
Modwright KWI-200, Dynaudio Special 25, Chord Qutest, poprzednio na forum jako blackholesun

LampowY

Cytat: blackholesun w Luty 16, 2019, 19:17Linn Sondek 12 z Ittokiem, Well Tempered Amadeus albo Nottingham Spacedeck.
Sondeka z SME miałem, Nottinghama mam. No cóż, zarówno jednego jak i drugiego nie będziesz żałował jak kupisz.
Powodzenia w planach  :np:

McGyver

Cytat: blackholesun w Luty 16, 2019, 19:17Zastanawiam się nad sprzedażą całego toru
Gdybyś sprzedawał wkładki MC to chętnie wezmę pod uwagę Twoją ofertę.

gratefullde

A ja może na "główki" bym reflektował... ale to rozumiem gdy gramofon zmieni właściciela?
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

krzysiek

Główki zaoferuję osobno, jeśli kupujący nie będzie na nie reflektował. Na pewno za lepszą cenę niż allegro, czy ebay.

Adam będę pamiętał o MC.
Modwright KWI-200, Dynaudio Special 25, Chord Qutest, poprzednio na forum jako blackholesun

krzysiek

Modwright KWI-200, Dynaudio Special 25, Chord Qutest, poprzednio na forum jako blackholesun

Piterski

Wczoraj trafił już z AT-OC9 do właściciela i już po przesłuchaniu kilku płyt jest zachwycony :D
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

krzysiek

Modwright KWI-200, Dynaudio Special 25, Chord Qutest, poprzednio na forum jako blackholesun