Kind Of Blue

Zaczęty przez wojtek41, Październik 09, 2015, 20:33

Poprzedni wątek - Następny wątek

wojtek41

Zdecydowanie kupie, lub przyjme namiar gdzie jest.  :)  Najlepiej to, lub inne unikalne wydania.  ;)
Takze rozny jazz  na starej francuskiej Fontanie.




Jakub


Piterski

Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

Jakub

Trudno mi powiedziec, bo ja płacilem za przesyłkę w USA. Znajomy mi przywiezie tę płytę.

rudy-102


wojtek41

Rudy, mam to wydanie. Fajne to na 45, ale szukam starych wydan.  ;)

Piterski

Cytat: Jakub w Październik 10, 2015, 22:22
Trudno mi powiedziec, bo ja płacilem za przesyłkę w USA. Znajomy mi przywiezie tę płytę.
Jeśli oni to wysyłają tylko Fedexem to będzie kosztować majątek. Chyba, że można się dogadać na bardziej cywilizowany sposób wysyłki.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

wojtek41

Kupione. Za kilka dni powinno byc u mnie. Jesli mnie oko nie myli, to jest chyba wydanie jeszcze z 1959 roku. Ktos cos wie ?
Ma byc solidny VG +


gratefullde

No to będziesz miał bestseller qchnia no :) Super !
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Doslownie uwielbiam KOB. To jedna z najwazniejszych dla mnie plyt.  :)

gratefullde

Cytat: wojtek41 w Listopad 10, 2015, 21:06To jedna z najwazniejszych dla mnie plyt. 

Dla mnie również. Od niej zaczęło się moje jazzowanie na poważnie. Ale to chyba schemat jest jakiś :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

To chyba 4 tlok. Ale wez i zgadnij....Pierwszego nadal nie mam, tak jak i promo... ::)
Kosztowala 220 zlociszy. Moim zdaniem okazja... :)

gratefullde

Cytat: wojtek41 w Listopad 10, 2015, 21:09
To chyba 4 tlok. Ale wez i zgadnij....Pierwszego nadal nie mam, tak jak i promo... ::)
Kosztowala 220 zlociszy. Moim zdaniem okazja... :)

Za tyle nie dostaniesz chyba Classic Records, genialne tłoczenie chcoć nie z epoki oczywiście. Tak, że okazja.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Wlasciwie szukam tylko tych starych......Takie zboczenie.  :)

gratefullde

Cytat: wojtek41 w Listopad 10, 2015, 21:34
Wlasciwie szukam tylko tych starych......Takie zboczenie.  :)

Nie resocjalizuj się, to piękna dewiacja ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Za stary jestem..... ;)

wojtek41


elem

Wojtek,

a co masz na stronie B? Bo są wydanie z pomyloną kolejnością utworów. Daj fotę albo napisz jak wygląda kolejność na labelu.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

wojtek41

Dzis kupilem, wiec czekam na paczke....Bylo wiecej niz jedno z CBS na gorze...?

wojtek41

O to wlasnie biega....Tyl okladki.


elem

to je to, pomylona kolejność strony B na okładce, dobra na labelu. A bywają tez odwrotne błędy. Korektor nie był chyba dobrze opłacany :)

http://www.discogs.com/Miles-Davis-Kind-Of-Blue/release/6129028
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

wojtek41

Czyli czworka. Dobrze jest bo z 1959 roku.
Uklony mistrzu  :)

elem

eee tam, się uczę dopiero :)  gdybym 20 lat nazad wiedział co wiem teraz  >:(
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

wojtek41

O 30 nie wspominaj........ :)

elem

Szukam tego numeru Ameryki do kompletu, flexi już mam. Gra, nie przeskakuje!
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe