OBUH i Rogalów Analogowy.

Zaczęty przez miniabyr, Luty 03, 2015, 17:30

Poprzedni wątek - Następny wątek

pelot

#150
Od ponad roku nikt jakoś nic  nie wspomina o Rogalowie Analogowym .
A w między czasie,  zostały wydane dwie świetne płyty analogowe.
Jedna : Limboskiego , rewelacyjnie brzmiące , czysta referencje brzmienia, przynajmniej u mnie.
Na niezwykle czystym i cichym winylu, mam na myśli plastik.
O bardzo niskich szumach własnych tła.
Druga to :  Do Świtu Grali .
Koncert zarejestrowany w Lublinie  2000 roku.
Nagrywany na magnetofon kasetowy Nakamischi, jakiś wysoki model .
Także bardzo  dobra realizacja .
Te dwa wydania to , wynik ostatich osiągnięć masteringowych Wojcka.
Polecam!

pelot

Pozwolę sobie jeszcze na kilka zdań związanych z tymi wydawnictwami .
Po południu nie mogłem ,obowiązki zawodowe.
Obie matryce do tłoczenia płyt nacinane były w studio : Masterlabs- Aidana Foleya.
Który współpracuje z takich zespołami  jak: U2, Dead Can Dance, Foo Figters, Sined O Connor i innymi , wykonując dla nich masteringi.
To tak na marginesie .
Obie  płyty to w 100% analogowe realizacje , co jest żadkością w dzisiejszych czasach.
Szkoda  żeby przeszły nam koło nosa nie zauważone .
A może się tak stać ponieważ , nakłady  w obu przypadkach  nie wiem czy osiągnęły liczbę 500 szt.
Jeśli trafią na  Amerykański rynek może być pozamiatane , a jest to całkiem prawdopodobne! 

cdt

@pelot a gdzie je można kupić . Limboskiego  właśnie sobie posłuchałem na YT i mi podchodzi

malg

Cytat: cdt w Sierpień 12, 2018, 20:12
@pelot a gdzie je można kupić .

Tez miałem zapytac o żródło zakupu

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

elem

Wojtek zawsze kieruje do zaprzyjaźnionego sklepu Serpent

http://wsm.serpent.pl/sklep/albumik.php,alb_id,54711,One+Man+Madness,Limboski

Być może miniabyr może załatwić jakieś tańsze zamowienie zbiorowe  ;)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

pelot

Cytat: elem w Sierpień 12, 2018, 20:25
Wojtek zawsze kieruje do zaprzyjaźnionego sklepu Serpent

http://wsm.serpent.pl/sklep/albumik.php,alb_id,54711,One+Man+Madness,Limboski

Być może miniabyr może załatwić jakieś tańsze zamowienie zbiorowe  ;)
A no właśnie , co z Pawłem bo po awarii jakoś jest nie aktywy .
Co do płyt, to walcie do  Wojcka  obuh@obuh. com .
Ja zaczerpnąłem u  źródła.

pelot

Jeśli chodzi o drugą płytę : Do Rana Grali , nakład jej to jedynie 300 szt.  A dowiedziałem się  że rozchodzi się dosyć dobrze .
Zaznaczam  , nie jest o łatwa muza , mimo to niezwykle  inspirująca i pociągająca.
W niektórych aspektach przypomina Spirit Of Eden , Lagting Stocka  Talk Talk, ale to może zbyt daleko idące wnioski.   

amati74

Cytat: elem w Luty 05, 2015, 00:09
Nie mam :( OBUHa poznałem od Miliana - Askhabad. To też chora cena ale na szczęście tylko oferta, do transakcji doszło  za 75 euro ( tylko :) )

http://www.discogs.com/sell/release/2576197?ev=rb
Teraz cena startuje od 153£ to chore jest.

pelot

Cytat: amati74 w Sierpień 29, 2018, 15:11
Cytat: elem w Luty 05, 2015, 00:09
Nie mam :( OBUHa poznałem od Miliana - Askhabad. To też chora cena ale na szczęście tylko oferta, do transakcji doszło  za 75 euro ( tylko :) )

http://www.discogs.com/sell/release/2576197?ev=rb
Teraz cena startuje od 153£ to chore jest.

Niestety unikalność tej płyty na rynku wtórnym , powoduje jej niezwykle wysoką cenę.
A że jest to dobra muza i świetnie wydana przez Wojcka reedycja , to tylko o nim dobrze świadczy.
Ale spokojnie,  swego czasu  rozmawiałem z Wojckiem na jej temat , po cichu myśli o wznowieniu .
Trzeba się uzbroić w cierpliwość, będzie taniej!
I to dużo taniej!

amati74

Cytat: pelot w Sierpień 29, 2018, 21:47
Cytat: amati74 w Sierpień 29, 2018, 15:11
Cytat: elem w Luty 05, 2015, 00:09
Nie mam :( OBUHa poznałem od Miliana - Askhabad. To też chora cena ale na szczęście tylko oferta, do transakcji doszło  za 75 euro ( tylko :) )

http://www.discogs.com/sell/release/2576197?ev=rb
Teraz cena startuje od 153£ to chore jest.

Niestety unikalność tej płyty na rynku wtórnym , powoduje jej niezwykle wysoką cenę.
A że jest to dobra muza i świetnie wydana przez Wojcka reedycja , to tylko o nim dobrze świadczy.
Ale spokojnie,  swego czasu  rozmawiałem z Wojckiem na jej temat , po cichu myśli o wznowieniu .
Trzeba się uzbroić w cierpliwość, będzie taniej!
I to dużo taniej!
Wiem że będziesz wiedział o tym jako jeden z pierwszych daj znaka proszę, pewnie nie będę jedyny ale już się mogę na listę wpisać.

pelot

#161
Cytat: amati74 w Sierpień 29, 2018, 23:14
Cytat: pelot w Sierpień 29, 2018, 21:47
Cytat: amati74 w Sierpień 29, 2018, 15:11
Cytat: elem w Luty 05, 2015, 00:09
Nie mam :( OBUHa poznałem od Miliana - Askhabad. To też chora cena ale na szczęście tylko oferta, do transakcji doszło  za 75 euro ( tylko :) )

http://www.discogs.com/sell/release/2576197?ev=rb
Teraz cena startuje od 153£ to chore jest.

Niestety unikalność tej płyty na rynku wtórnym , powoduje jej niezwykle wysoką cenę.
A że jest to dobra muza i świetnie wydana przez Wojcka reedycja , to tylko o nim dobrze świadczy.
Ale spokojnie,  swego czasu  rozmawiałem z Wojckiem na jej temat , po cichu myśli o wznowieniu .
Trzeba się uzbroić w cierpliwość, będzie taniej!
I to dużo taniej!
Wiem że będziesz wiedział o tym jako jeden z pierwszych daj znaka proszę, pewnie nie będę jedyny ale już się mogę na listę wpisać.

Gdyby zebrało się tu kilka, kilkanaście ,nie mówiąc  już o kilkudziesięciu osobach, zainteresowanych sprawą redycji-wznowienia , mogło by to posłużyć jako argument przyśpieszający jego decyzję.
Mimo to,  myślę że wznowienie i tak  nastąpi , kwestia czasu.


amati74

Cytat: pelot w Sierpień 30, 2018, 06:04
Cytat: amati74 w Sierpień 29, 2018, 23:14
Cytat: pelot w Sierpień 29, 2018, 21:47
Cytat: amati74 w Sierpień 29, 2018, 15:11
Cytat: elem w Luty 05, 2015, 00:09
Nie mam :( OBUHa poznałem od Miliana - Askhabad. To też chora cena ale na szczęście tylko oferta, do transakcji doszło  za 75 euro ( tylko :) )

http://www.discogs.com/sell/release/2576197?ev=rb
Teraz cena startuje od 153£ to chore jest.

Niestety unikalność tej płyty na rynku wtórnym , powoduje jej niezwykle wysoką cenę.
A że jest to dobra muza i świetnie wydana przez Wojcka reedycja , to tylko o nim dobrze świadczy.
Ale spokojnie,  swego czasu  rozmawiałem z Wojckiem na jej temat , po cichu myśli o wznowieniu .
Trzeba się uzbroić w cierpliwość, będzie taniej!
I to dużo taniej!
Wiem że będziesz wiedział o tym jako jeden z pierwszych daj znaka proszę, pewnie nie będę jedyny ale już się mogę na listę wpisać.

Gdyby zebrało się tu kilka, kilkanaście ,nie mówiąc  już o kilkudziesięciu osobach, zainteresowanych sprawą redycji-wznowienia , mogło by to posłużyć jako argument przyśpieszający jego decyzję.
Mimo to,  myślę że i tak ona nastąpi , kwestia czasu.
Chętni będą napewno

LampowY


gratefullde

1. LampowY  [emoji4]
2. gratefullde
3. ...
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

amati74

1. LampowY  [emoji4]
2. gratefullde
3. amati74
4. ...

Alexander

1. LampowY  :)
2. gratefullde
3. amati74
4. Alexander

frywolny trucht


1. LampowY  :)
2. gratefullde
3. amati74
4. Alexander
5. frywolny trucht x2

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

pelot

Uuu hmmm .
Szczerze mówiąc,  nie spodziewałem się tak szybkiej i tak licznej reakcji z waszej strony. :o
Jak miło :D
Czyli że zainteresowanie jest .
Będę prowadził rozmowy z Wojckiem , mające na celu zdopingowanie go do działania.

amati74

Cytat: pelot w Sierpień 30, 2018, 10:02
Uuu hmmm .
Szczerze mówiąc,  nie spodziewałem się tak szybkiej i tak licznej reakcji z waszej strony. :o
Jak miło :D
Czyli że zainteresowanie jest .
Będę prowadził rozmowy z Wojckiem , mające na celu zdopingowanie go do działania.
[emoji106][emoji106]

christo

1. LampowY  :)
2. gratefullde
3. amati74
4. Alexander
5. frywolny trucht x2
6. christo
Victor QL-A70 (103R, Ortofon Rondo Blue), Ear834p clone by LH + trafa, 300B SET, ART Stiletto 6, Denon DVD-3910

cdt

1. LampowY  :)
2. gratefullde
3. amati74
4. Alexander
5. frywolny trucht x2
6. christo
7.cdt

Księgowy

1. LampowY  :)
2. gratefullde
3. amati74
4. Alexander
5. frywolny trucht x2
6. christo
7.cdt
8. Księgowy x2
Pro-Ject Debiut III Esprit, Pro-Ject Box SE II, Ortofon Alfa, PM6003, CD6003, Heco Celano 501, Qed 350 xt

malg

1. LampowY  :)
2. gratefullde
3. amati74
4. Alexander
5. frywolny trucht x2
6. christo
7.cdt
8. Księgowy x2
9. malg

elem

1. LampowY  :)
2. gratefullde
3. amati74
4. Alexander
5. frywolny trucht x2
6. christo
7.cdt
8. Księgowy x2
9. malg
10. elem x 3
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe