płyty z autografami artystów dla audiomaniaków

Zaczęty przez elem, Marzec 22, 2019, 21:04

Poprzedni wątek - Następny wątek

elem

Po dzisiejszym spotkaniu z Maćkiem Garbowskim z RGG postanowiłem robić więcej takich akcji. Poza tym to nie pierwsza taka sytuacja - mieliśmy już Laboratorium Modern Pentathlon i Yes! Namysłowskiego. A mam już umówione podpisy na nowej płycie....  Albo nie , niech to będzie niespodzianka ;)  Z czasów przedmaniakalnych mam jeszcze gdzieś płyty Deep Purple z autografem Glovera i Paradise Lost - CDki i plakaty z autografami całego bandu. Trafią kiedyś na konkursy.

Z powyższych powodów postanowiłem wydzielić z "Tu wołac" wątek autografowy.

Sprawy bieżące: RGG - Memento. Dziś przekazałem Maciejowi okładki do podpisu. Odbiorę w poniedziałek wieczorem.
Wasze płyty przechowywane są godnie, w nowych dźiuwelkejsach cierpliwie czekają na powrót do digipaków.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

malg


elem

Okrągłe 36 zł , sporo kolegów z Warszawy zamawia , moge wysłać do jednego z Was, wtedy wysyłka wyjdzie bardzo tanio, Osobno najtaniej pocztą polską
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

cdt


malg

to ja tez poprosze RGG ,
czy osobno czy grupowo - to mi wszystko jedno
jesli zbierze sie grupa chętnych w Warszawy, to sie podłącze
jesli nie, to poprosze osobno



elem

Uwaga, pierwsza wtopa  :(   Wystąpił problem logistyczny na drodze Berlin-Katowice i Łukasz (pianista)  nie dojechał na podpisywanie. Płyty z kompletem podpisów mogę mieć w przyszłą niedzielę. Jutro mogę odebrać płyty podpisane przez 2/3 zespołu i wysłać wam we wtorek. Co robimy?  Czekamy tydzień?
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

LampowY


elem

Poczekam na więcej opinii. Jeśli moja tez sie liczy, to ja też czekam.
LampowY, dyskografię (prawie w całości) załatwię :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

LampowY


GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

cdt

czekamy , poprosze dwie płyty będę miał prezent dla kolegi .

Kangie

Czekamy. Muzyka nie zając, nie ucieknie ;)

elem

Super, na to liczyłem. Jak ktoś jednak chce mieć wcześniej, to niech da znać , proszę.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Azur

Poczekam, a jest możliwość odbioru gdzieś w okolicach Katowic?

amati74

Cytat: elem w Marzec 24, 2019, 16:59
Uwaga, pierwsza wtopa  :(   Wystąpił problem logistyczny na drodze Berlin-Katowice i Łukasz (pianista)  nie dojechał na podpisywanie. Płyty z kompletem podpisów mogę mieć w przyszłą niedzielę. Jutro mogę odebrać płyty podpisane przez 2/3 zespołu i wysłać wam we wtorek. Co robimy?  Czekamy tydzień?
Ja czekam nie spieszy mi się 

elem

Cytat: Azur w Marzec 24, 2019, 19:10jest możliwość odbioru gdzieś w okolicach Katowic?

tak, dawaj na PW gdzie :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

malg


elem

podpisane :) odbieram w niedzielę wieczorem.  A teraz szybki konkurs:

dopasujcie dłonie do muzyków :)  Kto pierwszy udzieli trafnej odpowiedzi dostanie płytę RGG lub innego składu z udziałem muzyków RGG. Do wyboru ponad 10 tytułów, zwycięzca ustali ze mną, jaką płytę chce dostać.

Do dzieła :)

RGG D1 to...
RGG D2 to...
RGG D3 to...
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

paul_67


cdt


elem

koledzy , Przemek Raminiak już dawno nie gra z nimi.  Ale dzięki za udział w zabawie  ;)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

LampowY

Na wszystkich fotach elem wali podpisy a gawiedź się cieszy, że będą autografy  >:D
Co wygrałem?   ;D ;D ;D

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

elem

Cytat: LampowY w Marzec 29, 2019, 18:02Na wszystkich fotach elem wali podpisy

To potwarz!  Ale jak chcecie to nabazgram jakieś elemeledudki :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe