Teraz słucham

Zaczęty przez gratefullde, Maj 30, 2014, 12:19

Poprzedni wątek - Następny wątek

miniabyr

Ech Merlin mnie zazwyczaj podoba się coś zupełnie innego niż reszcie. Ale przywykłem do tego, z racji bycie muzykiem patrze na wiele spraw z innej perspektywy.Miłego odkrywania Ommadawn.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

frywolny trucht

To zapowiedź płyty, którą mam i opiszę w "audiotece", nie dziś, nie zdąże już. Zajawka jest taka, że gra dobrze, wydawnictwo dwupłytowe, a cena dość atrakcyjna- 75zł w MM. Aktualnie na półce. 


elem

#377
szukam czegoś fajnego na jutrzejszą zagadkę w konkursie ekspresowym

http://audiomaniacy.pl/index.php?topic=392.0

ma być biały, więc może ze Szwecji?



wciąż grają :)

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Wireless


Piękna barowa muzyka na magiczne barowe wieczory ...
Pozdrawiam, Wireless

frywolny trucht


frywolny trucht


Wireless

Jak dla mnie - to właśnie to po to wymyślono muzykę rockową - aby ta płyta mogła powstać:
Pozdrawiam, Wireless

wojtek41


frywolny trucht

Do ZAZ podobne.

To teraz ja:



wojtek41


gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41


gratefullde

Chyba posłucham dziś reedycji sobie, wszystkich :)

Zacznę od II bo tak :)

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

miniabyr

Ja słucham ostatniej płyty Prince'a . Należy omijać to gówno szerokim łukiem.Nuda, wtórność ,nuda ,przewidywalność ,nuda ,brak inwencji tak kiedyś szczodrze obdarzonego  w nią artysty . :(
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

frywolny trucht

Ja nie. Ja Korn'a. Adwent zobowiązuje :)


gratefullde

A ja Beatles'ów, Rubber Soul, piękna płyta.


Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

masza


frywolny trucht

Uwielbiam tę płytę, niezła jak na przełamanie się niedzieli  poniedziałkiem...


miniabyr

Ponad rok temu wygrzebałem z odmętów mojej kolekcji płytę 2-ch zawodników  i wydaną przez Tonpress ! Ci dwaj panowie nagrali w Europie płytę w Hansa studio w roku 1978 .To Rolf  Ericson i John Griffin . Ja o tym wydawnictwie zupełnie zapomniałem i od 20 lat leżało sobie zapomniane gdzieś nie wiadomo gdzie........i kurcze ale muza i do tego fantastycznie nagrana ,na bardzo przyzwoitym krajowym plastiku. Oprócz walorów muzycznych ja wykorzystuję to wydawnictwo do testów ,bo bukiet soniczny tego wydawnictwa wybitnie sie do tego nadaje.         https://www.youtube.com/watch?v=cp7Q12QOgPg
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

frywolny trucht

Literkę "s" trzeba usunąć z https, żeby grało :)



Rzeczywiście milusie.

frywolny trucht


miniabyr

Cytat: frywolny trucht w Grudzień 10, 2014, 00:42Literkę "s" trzeba usunąć z https, żeby grało :)
No teraz rozumiem i poprawię się następnym razem.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

miniabyr

Dziś trochę luzu i jestem w domu ..od rana Tomasz Stańko z płyty "Suspended Night" Chyba moja ulubiona pozycja z ostatniego dziesięciolecia pan Tomasza.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

gratefullde

Cytat: miniabyr w Grudzień 10, 2014, 12:43ulubiona pozycja z ostatniego dziesięciolecia pan Tomasza.

Super jest ta płytka. Ja uwielbiam Lontano, z tych ostatnich i płytę, którą mam dzięki koledze Stefkowi, sprzedawaną na otwarciu wystawy w Muzeum Historii Żydów Polskich. Płyta z Ravi Coltranem :) Świetny projekt, plyty nie ma w dyskografii oficjalnej Stańki.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

masza

Cytat: miniabyr w Grudzień 10, 2014, 12:43Dziś trochę luzu i jestem w domu
Paweł, przejrzałem zdjęcia z AS. To inne Herbatniki niż mieliście. Moje są zupełnie nowe a tamte wyglądają na mocno używane no i okleina inna.