Teraz słucham

Zaczęty przez gratefullde, Maj 30, 2014, 12:19

Poprzedni wątek - Następny wątek

miniabyr

Nie będziesz żałować, nie będziesz żałować, nie będziesz żałować  ;D
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

SVART


Keef98


gratefullde

Proponuję kupić ten album na vinylu, nie załączono do niego alkoholu ale... moim zdaniem jest niezbedny...



Przepięknie wydany z pamiątkowymi kartami, świetnej jakości poligrafia, numbered oczywiście...

ale tam się działo...
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

SzuB


gratefullde

Chet zawsze i wszędzie.  Na przekór kościelnym saxofonistom ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

jamówię

Ja wieczór Hollandem kończę :)

Keef98

Dzisiaj mi takie klimaty przez cały dzień smęcą.

merlin1973

Ja dzisiaj spokojnie ;) ;) ;)

Pozdrawiam S.CH.

merlin1973

Tak to leciało grubo ponad 30 lat temu.
Pozdrawiam S.CH.

merlin1973

Dla równowagi .... ;)
Pozdrawiam S.CH.

vasa

Niespecjalnie przepadam za Bjork ale tej płyty słucham zawsze z ogromną przyjemnością.
To jakby konkurs na nie nadający sie do zaśpiewania tekst  ;D
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

eyeinsert

ARCAM A 38, ARCAM CD 37, ARCAM T 32, PRO JECT EXPRESSION III classic, Paradigm Studio 60 v 5 kabli nie pamietam ale fajnie graja

Keef98


Właśnie do mnie dotarło, jak jestem strasznie monotonna i mało oryginalna, ale cóż ja poradzę, to LED ZEPPELIN.  :D ;D
I oczywiście nie chcą grać :'(

masza

Cytat: vasa w Luty 13, 2015, 16:58To jakby konkurs na nie nadający sie do zaśpiewania tekst  ;D
Eee tam...  8)


stary audiofil

 A ja tera zony słucham

Wireless

Pozdrawiam, Wireless

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Masakra jest ta płyta, moja ulubiona zresztą:

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

merlin1973

Myślisz,że tylko Twoja ulubiona??? ;) ;) ;)
Pozdrawiam S.CH.

elem

Kiedys tak, wciąż pamiętam wejście "Chelsea Monday" ale chyba juz mnie tak nie rusza. Musze to sprawdzić :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

gratefullde

Dla mnie magnum opus tej kapeli... Choć i Fugazi uwielbiam a i wiadomą płytę także :)

Wiem, że Sławek lubi Clutching... ja średnio ale to też ten mój jedyny i ulubiony Marillion...
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

merlin1973

4 pierwsze płyty uwielbiam, uwielbiam "wielką rybę" 
Steve Hogarth to już nie jest to, aczkolwiek słucham też.
Pozdrawiam S.CH.

elem

W plebiscytach zwycięża zawsze "Misplaced...". Bo Kayleigh?
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Jakub

Tak z 15 lat temu miałem straszną fazę na "stary" Marillion. Trudno mi powiedzieć, który z czterech albumów lubię najbardziej. Na pewno Misplaced Childhood wypada dla mnie najsłabiej. Materiał z pierwszego albumu wolę w wersjach koncertowych na Real to Reel i Thieving Magpie, bo tam na perkusji gra już Mosley. Pointer na tym debiutanckim albumie bębnił kompletnie bez sensu. Jeden z najgorszych perkusistów w historii rocka :)