Teraz słucham

Zaczęty przez gratefullde, Maj 30, 2014, 12:19

Poprzedni wątek - Następny wątek

MAC

No, teraz jest trochę słabiej ;)


merlin1973

Pozdrawiam S.CH.

merlin1973

Pozdrawiam S.CH.

merlin1973

I największy hit :)
Pozdrawiam S.CH.

Keef98

Ok, ale ma lepsze albumy, fajne jest "The Ghost of Tom Joad" z "High Hopes" ;D

frywolny trucht

To chyba płyta na którą trudno nie trafić. Swego czasu każdy miał w domu :)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Keef98

No, mam ją od dawna. Za jakieś grosze na Taczaka zawsze jest tysiąc sztuk takich :)
I ten śmiszny krawat :)

merlin1973

Cytat: Keef98 w Lipiec 09, 2015, 23:08na Taczaka zawsze jest tysiąc sztuk takich
Fakt płyt duży wybór ale jakość ... sam gościu stwierdził,że na jakości mu nie zależy a na treści. Po 2 godzinnym pobycie wybrałem coś by nie odejsc z niczym:) w stanie dobrym --:(
Pozdrawiam S.CH.

Keef98

No, ja czasem biorę CD dla Mamy, aby z czymś wyjść, ale bootlegi się trafiają, dobre winyle też, trzeba tylko poszukać, popytać.

merlin1973

A i miejsca mało jakieś 10mkw ;) ;) ;)
A gościu bardzo sympatyczny, zawsze tak samo ubrany ( na czarno) długie pióra i pogoda ducha , jest o czym pogadac bo na muzyce ( zespoły, płyty, wydania) to się zna, ale siedzi w tej budzie już tyle lat ;)
Pozdrawiam S.CH.

Keef98

Długie pióra? Albo nie pamiętam tak ważnego, dla mnie rock'n'rollówy z krwi i kości szczegółu, albo ściął.

merlin1973

"Sklep nie należy do największych, jednak ilość płyt zgromadzonych na jego niewielkiej powierzchni robi wrażenie. Jego właścicielem jest Andrzej Masłowski, który od lat działa aktywnie na poznańskim rynku muzycznym. W każdą niedzielę między 22.00 a 2.00 w lokalnym Radiu Afera możemy posłuchać prowadzonej przez niego audycji Nawiedzone Studio. Poza tym, w sieci znajdziemy dwa prowadzone przez niego blogi: Blog Nawiedzonego oraz Blog tylko o płytach CD i LP. Zachęcamy do słuchania i lektury, a następnie do odwiedzenia sklepu. Przeglądając zgromadzone tam zbiory możemy liczyć na fachowe doradztwo i pomoc właściciela."
Pozdrawiam S.CH.

elem

A to ten pan :)  Namierzyłem go w styczniu, fajnie pisze

http://audiomaniacy.pl/index.php?topic=187.msg12776#msg12776

EDIT: hmm, blog usunięty. ?
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Keef98

Ha! Jest coś o czym wiedziałam wcześniej ;D
Blisko ze szkoły mam na Taczaka, raz nawet koleżankę namówiłam, aby tam poszła ze mną ;D
A Pan fajny, Bonamassy słucha.
Mogę się Pana podpytać, jak będę w sklepie o blog, może ma po prostu inny adres.

merlin1973

Pozdrawiam S.CH.

merlin1973

Pozdrawiam S.CH.

gratefullde

Lao znów na pierwszym. Świetna ta ostatnia płyta.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Wireless

Pozdrawiam, Wireless

Two-FacedGirl

Dziś tylko ZAZ :)


Pozdrawiam

Wireless

Witaj, Dwulicowa. Jak tam rowerek ? Udało się coś zrobić ?
Pozdrawiam, Wireless

miniabyr

Boże jakie to cudowne ,że są inne języki do śpiewania niż angielski! Francuski jest cudny a ZAZ zajefajna. :)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

pmcomp

Dlatego ja kocham orkiestry ... tam rzadko śpiewają. Ale za to jak grają ... :).

Właśnie leci ... Różowa pantera Henry Manciniego ale ... z lampowego magnetofonu Ampexa. Co za barwa.

Pozdro

Two-FacedGirl

Cytat: miniabyr w Lipiec 10, 2015, 23:10
Boże jakie to cudowne ,że są inne języki do śpiewania niż angielski! Francuski jest cudny a ZAZ zajefajna. :)
Skoro się zgadzamy to jeszcze jeden z mojej ulubionej płyty  :)
Mam nadzieję że jeszcze kiedyś przyjedzie do Polski bo chętnie wybrała bym się na jej koncert
Pozdrawiam

Two-FacedGirl

Cytat: wireless w Lipiec 10, 2015, 23:10
Witaj, Dwulicowa. Jak tam rowerek ? Udało się coś zrobić ?
Zaraz coś skrobnę w rowerowym temacie :)
Pozdrawiam

Keef98