Odtwarzacz strumieniowy - ale jaki ?

Zaczęty przez JANUSZ003, Kwiecień 21, 2019, 17:47

Poprzedni wątek - Następny wątek

JANUSZ003

Cześć
     Proszę o pomoc w doborze odtwarzacza strumieniowego . Sprawy się maja następująco na obecna chwile mój tor jest standardowym czyli kolumny , wzmacniacz lampowy do tego DAC Advance Acoustic MDX-600 po abgrejdzie u Adama i transport . Uzupełnieniem tego zestawu będzie odtwarzacz strumieniowy . Jak dla mnie strymer to DAC i funkcje użytkowe . Daca już mam więc nie warto przepłacać ponieważ i tak do niego podłączę strumieniowca a więc to głównie mój przetwornik C/A będzie miał wpływ na jakość muzyki ze strymera . Na rynku wtórnym jest tego sporo w przedziale cenowym od kilkuset złotych do kilku dziesięciu tysięcy moja kwota do wydania to przedział około 2tyś zł . Na koniec ważna sprawa mój DAC nie konwertuje plików DSD więc żeby móc ściągać pliki hi-res w takim formacie a następnie je odtwarzać musiałbym go podłączyć bezpośrednio do wzmacniacza mając w załażeniu że strymer dekoduje pliki DSD I ma DAC. Jeśli się gdzieś mylę w swoich wywodach to proszę wyprowadźcie mnie z błędu. Z góry dziękuje za każdą pomoc i sugestię .